2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

herkese merhaba güzel annel adayları :KK16:

geçmişi okuyup öyle bi giriş yapaım dedim ama onu beğen bunu beğen nerden aldılar acaba filan derken bir merhaba ile deil, soru yağmuru ile giriş yapmış oldum :KK1:

herkese mutlu, huzurlu bir hamilelik dönemi diliyorum ve tabiki sonrasında da kendileri gibi bahtları da güzel olan mini mini bebişler :KK16:

ben de ilk bebeğini bekleyen acemi bir anne adayıyım, eklentimde doğum temmuz ayı gibi gözükse de sanırım bazı verileri yanlış girdim :26: doktorum henüz bunları konuşmanın erken olduğunu söylese de tahmini olarak haziranın ikinci yarısına denk gelicek bir doğumum olcak inş :KK34:

etrafımdaki bebekler hep kışın doğduklarından, haziran da doğan bebeğe ne alınır ne yapılır, kısa kol mu uzun kol mu, hangisinden kaç tane diye düşünürken, ben en iyisi bir kk ya danışaım die bakınırken karşılaştım topikle :21:

indirimler yakaladıkça ben de kendimi bişiler almaktan alıkoyamıorum, bu aralar en büyük eğlencem bu oldu :KK55: ailemdeki herkeste daha erken olduğunu söyleyip kendileri de dayanamayıp, "şeeey biz de aslında geçen gün şunu beğenip almıştık senin bebişe" die geliolar karşıma :KK1: :KK1:

Bebişin hayırlı olsun canım... :nazar: Aslında çoğumuzun ilk çocuğu olacak... o yüzden bizde biraz acemiyiz birbirimize danışıyoruz çoğu zaman fotoğrafları paylaşıp fikir alış verişinde bulunuyoruz sende katıldığına göre aldıklarını yada almak istediklerini paylaşırsan seviniriz canım... :KK34:

Kızlar ikinci resim araştırdığım bir tür park yatak tarzı bişeydi.

ikincisi ise Grraco nun park yatağı. Fiyatı 600 küsür bişeydi yanılmıyorsam..

Bende park yatak almak istiyorum begendiklerim arasında gragonun bu modelide var bide nuna var ama bu rengi yok malesef.. $nuna.jpg
Eki Görüntüle 955493 chicco var
Tabi ben yine karar veremiyorum o yüzden yerinde görmek lazım bir tek chicconunkini yerinde gördüm fena değildi ama bana küçük geldi biraz...

Hayır canım oglum değil kızım olacak nasipse ya hergüm bi yerden binbirturlu fikir geliyor gardolap sifonyer komedin takım düşünüyorum zaten alınacak anne yanına bu olurmu diye karar veremiyorum bi diyorum normal takımını alayım odasını yapıyım yanımada ya park yada ikea karyola alayım diyorum yada anne yanına kibar birşey alıp bu olabilir veya anne yanı beşik olabilir onu koyum diyorum anlıycan ne yapacagım belirsiz yaa eşimlede konuştum son karar sonuç olarak yine bende kaldı deliriciimmmmm.
canım biraz araştırma yaptım memnun olanlar ağırlıkta gibi bebeğim 4 aylık gece gündüz hala onda yatıyo diyenler var ben de ya ayıramazsam 6 aylıkkken falan da sığmazsa bilemiyorum ya karar vermek çok zor 300tl vercez sonuçta
Ayyy nette buldum mavilisini ama 19,90 TL:KK50:

Fuar epey ekonomikmiş sanırım:KK31:

bak şimdi pişman oldum :KK53:altlar filan da vardı çok güzel alsaydım keşke bende heryerde bu civardadır fiyatlar acele etmiyim diye düşünmüştüm

hepsi birbirinden güzeller cnm pek çoğunu nerden aldığını sormak istiyorum:) çiçekli iç çamaşırını nerden aldın cnm... genel olarak da yazabilirsen aldığın yerleri sevinirim:)) güzel günlerinde giysin inş prensesin:))

markabebe..butikbebe...genelde ordan alıyorum canım :) markabebenin özelikle carters markasına hayranım

http://www.markabebe.com/Carters-0-3-AY,LA_518-3,164-2.html

ve bebeque

http://www.markabebe.com/index.php?do=catalog/showLabel&labels=1040-3

butikbebede herdaim değişiyor mağazalar ama markabebe geneli sabit :)

geçen haftaki Markafoni'deki Disney'den aldıklarım, dün geldi...

Eki Görüntüle 955754 Eki Görüntüle 955755

veeeee bunlarda annemin ikinci postada aldıkları.. dolap kilitleri bile var hehehehe benim köfte şanslı olcak heralde :KK1: o değilde, bebek odası yetmeyecek sanırım bize :KK1:

hepsi çok güzel iyi günlerde kullansın kullanın :) köften bi doğsun mamalarını yesin o cici tabakalrda.. dolaplarıda karıştıramıcak :) güzel güzelde giysin güneşli havalarda :)

hepsi çok güzel iyi günlerde kullansın kullanın :) köften bi doğsun mamalarını yesin o cici tabakalrda.. dolaplarıda karıştıramıcak :) güzel güzelde giysin güneşli havalarda :)

sağol tatlım benim güzel yürekli arkadaşım benim..teşekkürler..

tatlıcım diş kaşıyıcı, çıngıraklı oyuncaklar, ve bi sürü şey daha için erkn değilmi? onlar en az 6 aydan sonra kullanacağı şeyler :KK1:

evet canım hatta fırın ve kapı kilidi bile var, onlar içinde yürümesi yada emeklemesi gerek..
:KK1: anne işte..düşünüyo..
belki indirim falan varsa uyguna almıştır bilmem,sormadım neden aldın diye..hoşuma gitti :KK31: biyandan bu tarz şeyler biyandan da bi dolu kıyafet alıyor valla.. şikayetçi değilim alan alsın bisürü olsun :KK1: aaaay çok seviyorum böyle şeyleri ben yaaa..

evet canım hatta fırın ve kapı kilidi bile var, onlar içinde yürümesi yada emeklemesi gerek..
:KK1: anne işte..düşünüyo..
belki indirim falan varsa uyguna almıştır bilmem,sormadım neden aldın diye..hoşuma gitti :KK31: biyandan bu tarz şeyler biyandan da bi dolu kıyafet alıyor valla.. şikayetçi değilim alan alsın bisürü olsun :KK1: aaaay çok seviyorum böyle şeyleri ben yaaa..

Allah kullandırmayı nasip etsin. İlk torunumu olacak, pek hevesli :KK1:

Allah kullandırmayı nasip etsin. İlk torunumu olacak, pek hevesli :KK1:

evet canım.. ilk olucak kısmetse..:nazar:
hatta ben ailemde hem anne baba tarafında tek kızım, o yüzden baya titriyo üstüme herkes, sağolsunlar..

ben de bismillah deyip ilk'lerimizi yükleyim. Cİnsiyetini öğrendiğimiz günün hatırası olsun diye bunları aldık. Annemlerin aldıkları ve ördükleri de var onları da bilahare koyarım.

Eşyaların az olması taraftarıyım doğunca ayına göre almayı düşünüyorum. Oyuncak mont ayakkabı doğmadan almıycam. Sadece ilk birkaç aylık alsam yeter bana..

$IMG_0022.jpg $kýyafet2.jpg $kýyafet1.jpg

örgüm bitince böyle olacak

$çilek.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkürler canım, deli gibi mavi renge saldırmışım :KK1: araya sarılar,yeşiller atayım bundan sonraki alışverişlerde...

bebişini sağlıkla kucağına almak nasip olur inşallah canım.
yaptıklarının resimlerini paylaşman mümkün mü acaba benim annemde yapmak istiyor ama ne yazık ki model sıkıntısı yaşıyoruz:KK43:

tek tek alıntılayamadım kızlar. tesekkür ederiz güzel dilekleriniz için. doğumdaşlar çoğalıyoruz :) bakalım 20 sine kadar bekleyecek mi bizim ufaklıklar, hangimiz önce doğuracağız :KK70:

doğumdaşım valla bana herkes eğer normal olursa allahın izniyle haziranın ilk haftasına hazırla kendini diyolar tabi sezaryan olursa artık doktor ne zaman uygun görürse rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin inş.

ben de bismillah deyip ilk'lerimizi yükleyim. Cİnsiyetini öğrendiğimiz günün hatırası olsun diye bunları aldık. Annemlerin aldıkları ve ördükleri de var onları da bilahare koyarım.

Eşyaların az olması taraftarıyım doğunca ayına göre almayı düşünüyorum. Oyuncak mont ayakkabı doğmadan almıycam. Sadece ilk birkaç aylık alsam yeter bana..

Eki Görüntüle 955962 Eki Görüntüle 955970 Eki Görüntüle 955971

Eki Görüntüle 955972

şu önlükle patik çokkk cici yaaaaaa ama örgün en güzeli valla :KK34:

ama ben asla senin gibi olamam,ne b ulsam neyi beğensem almak istiyorum..çok olmuş fazla olmuş umrumda değil valla :KK1: acaip hevesliyim

Eki Görüntüle 955962 Eki Görüntüle 955970 Eki Görüntüle 955971

Eki Görüntüle 955972

güle güle kullansın canım cok güzeller :KK16::KK16:maşallah :nazar::nazar:örgü süper olmuş :KK16:

doğumdaşım valla bana herkes eğer normal olursa allahın izniyle haziranın ilk haftasına hazırla kendini diyolar tabi sezaryan olursa artık doktor ne zaman uygun görürse rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin inş.

banada öle diyolar 1 hafta öndeymişiz haziranın ilk haftası hazırlıklı ol diyolar ama allah bilir erkek hemen geliyomuş

X