2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Eki Görüntüle 952775
kızlarrrr bunlar da bizim yeni cicilerimiz henüz odamız gelmediği için babamız kendi dolabına asıyo :KK52:her sabah işe giderken de bunları sevip öpüp öyle gidiyo:KK54:

Ben bu aralar pek bişey almıyorum galiba formdan düşmüşüm... :KK9: Şaka bi yana hepsi çok güzel canım pembe pembe kız çocuklarının ki ayrı bi güzel oluyor...:)

Arkadaslar yardım ev tipi ana kucagı almak istiyorum bi kaç bebek mağazası ile konuştum tiny love 3 in 1 önerdiler siz ne dersiniz bi fikriniz varmı anneannesi memlekete gitmeden almak istiyor bi an önce karar vermem lazım ne dersiniz alalım mıEki Görüntüle 953633 Eki Görüntüle 953634
B
En cok beğendim tam yatar pozisyona geliyor kenarlıgı var diğer ana kucaklarına göre daha güvenli geldi titreşimi müzikli sonra oturur pozisyonda cok dik değil bebişimde duruş bozukluğu yapmaz durumda gibi ne dersiniz haydi fikir verin

Eki Görüntüle 953212 Eki Görüntüle 953214 Eki Görüntüle 953213 bunlar da bizim cicilerimizz.. baktikca mutlu oluyoruz babasiyla. Insallah giydikleri gunleri de goruruz hayirlisiyla kizlar

güle güle giysin kuzucuk gerçekten bakmak bile yetiyor yaaa içinde bebişler varken kimbilir nasıl güzel olacak
Eki Görüntüle 953326 Eki Görüntüle 953327 Eki Görüntüle 953329 Eki Görüntüle 953331
Eki Görüntüle 953331 Sürekli yatmak zorunda olduğum için eşimden rica etmiştim indirimler baslamış kafana göre takıl demiştim sonuç bu :)
sonuç iyi canım babanız ileriye dönük çalışmış:KK52:güzel günlerde giysin oğluşun
Arkadaslar yardım ev tipi ana kucagı almak istiyorum bi kaç bebek mağazası ile konuştum tiny love 3 in 1 önerdiler siz ne dersiniz bi fikriniz varmı anneannesi memlekete gitmeden almak istiyor bi an önce karar vermem lazım ne dersiniz alalım mıEki Görüntüle 953633 Eki Görüntüle 953634
B
En cok beğendim tam yatar pozisyona geliyor kenarlıgı var diğer ana kucaklarına göre daha güvenli geldi titreşimi müzikli sonra oturur pozisyonda cok dik değil bebişimde duruş bozukluğu yapmaz durumda gibi ne dersiniz haydi fikir verin

yaa bunu bende almak istiyorum ama karar veremedim fiyatı 300 tl ben kızıma büyüyen beşik ve dolap alıcam ayrı oda yapıcam ikinci bir beşik almaktansa ilk aylar bunda yatırırım sonra ana kucağı gibi kullanırım salona mutfağa filan getiririm yanımda oynaşırız kuzucumla diye düşünüyorum en azından daha fonksiyonel beşik alıp atmaktansa bana mantıklı geldi hadi alalııııııııımmmmmm:KK53:senin oğluşun mu olacak kahvesini sen al kırmızıyı ben alayım:KK1:

B

canım ben bunun canlsıını gördüm annemin arkadşının torununda önceki sayfalardada sölemiştim braz pahallı ama cok güzel :KK16::KK16:kullanışlıda sağlam bişe hem oda içinde beşik hemde ana kucagı oluyor :KK16:

tek tek alıntılayamadım kızlar. tesekkür ederiz güzel dilekleriniz için. doğumdaşlar çoğalıyoruz :) bakalım 20 sine kadar bekleyecek mi bizim ufaklıklar, hangimiz önce doğuracağız :KK70:

Bebeğimize aldığımız cicilerden bazıları ekledim tek karar veremedığım sey beşik

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    9,7 KB · Görüntüleme: 48
  • $2.jpg
    $2.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 63
çok güzel olmuşlar annenin ellerine sağlık canım:KK16:
Teşekkürler canım...

Auy cnm kiyamam yaa sakin alinma bazen sayfanin hizina yetisemiyoruz hizli akip gidiyo malum cicilerinizi goremiyoeum su an telden bakiyom acilmiyo pc basina gecince hemen bakcam
saol teşekkür ederim

Battaniyeler hazır mı yoksa pikocuda mı yaptırdınız acaba?

Alt açmaları da beğendim, güle güle kullanın inşallah
canım hepsini annem işledi ve yaptı belkide kırılmamın seneni buydu...

Hastane cikisina ve ozellikle sapkasina bittim :KK52:
Masaallah :nazar: markasi ne canim bir tane daha mi alsam cikis seti :-)

Canim sen biraz alinganlik yapmissin ama ben dun aksam senin bu payllasimlarini kv me ve birde esime gosterdim.....
Buraya yazmadim evet ama inan cok hosuma gittiler.....
Hele ki alt acmalarina bayildim esim sende yapabilirsen yap dedi :KK52:
Annende terzilk var galiba ben yapabilir miyim hic bilmiyorum :KK31:
yok canım annem emekli öğretmen ama eli yatkın bende öyleyim biz kendi nişan kına nikah şekerlerini hep kendimiz yaptık
alınganlık demeyelim sadece el emeği olunca üzüldüm biraz...

Ben daha yeni gördüm annen gerçekten çok maharetliymiş çok güzeller şeyler yapmış ellerine emeğine sağlık. Bende haziran annelerine kırgınım canım aynı sen gibi. Zaten uzun bir süredirde girmiyorum o sayfaya belirli kişiler var sadece birbiriyle konuşan diğerlerini takan yok malesef belkide biz çok fazla girmediğimiz için. Bende birkaç soru sormuştum zamanında tenezzül edip 1 ya da 2 kişi cevap yazmıştı diğer kişilerin umrunda değildi. Bizimde daha cinsiyet belli olmadığı için birşey alamadım henüz ama alsamda buraya yüklemeyeceğim sanırım ona da kimse tenezzül edip birşey yazmaz diye düşünüyorum. İnsan ister istemez üzülüyor ama bebişleride üzüyoruz bu yüzden ondan takma kafana fazla.
haklısın takmamak gerekiyor ama insanız ve burda birbirimizi görmeden yakınlaştık ne bilim sanırım üstüste gelince böyşe oldu...:KK34:

X