2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Bebişin hayırlı olsun canım... Aslında çoğumuzun ilk çocuğu olacak... o yüzden bizde biraz acemiyiz birbirimize danışıyoruz çoğu zaman fotoğrafları paylaşıp fikir alış verişinde bulunuyoruz sende katıldığına göre aldıklarını yada almak istediklerini paylaşırsan seviniriz canım...

Kızlar ikinci resim araştırdığım bir tür park yatak tarzı bişeydi.

ikincisi ise Grraco nun park yatağı. Fiyatı 600 küsür bişeydi yanılmıyorsam..

Bende park yatak almak istiyorum begendiklerim arasında gragonun bu modelide var bide nuna var ama bu rengi yok malesef..
Eki Görüntüle 955493 chicco var
Tabi ben yine karar veremiyorum o yüzden yerinde görmek lazım bir tek chicconunkini yerinde gördüm fena değildi ama bana küçük geldi biraz...

canım biraz araştırma yaptım memnun olanlar ağırlıkta gibi bebeğim 4 aylık gece gündüz hala onda yatıyo diyenler var ben de ya ayıramazsam 6 aylıkkken falan da sığmazsa bilemiyorum ya karar vermek çok zor 300tl vercez sonuçta
Ayyy nette buldum mavilisini ama 19,90 TL

Fuar epey ekonomikmiş sanırım

bak şimdi pişman oldum altlar filan da vardı çok güzel alsaydım keşke bende heryerde bu civardadır fiyatlar acele etmiyim diye düşünmüştüm

markabebe..butikbebe...genelde ordan alıyorum canım :) markabebenin özelikle carters markasına hayranım

http://www.markabebe.com/Carters-0-3-AY,LA_518-3,164-2.html

ve bebeque

http://www.markabebe.com/index.php?do=catalog/showLabel&labels=1040-3

butikbebede herdaim değişiyor mağazalar ama markabebe geneli sabit :)

hepsi çok güzel iyi günlerde kullansın kullanın :) köften bi doğsun mamalarını yesin o cici tabakalrda.. dolaplarıda karıştıramıcak :) güzel güzelde giysin güneşli havalarda :)

hepsi çok güzel iyi günlerde kullansın kullanın :) köften bi doğsun mamalarını yesin o cici tabakalrda.. dolaplarıda karıştıramıcak :) güzel güzelde giysin güneşli havalarda :)

sağol tatlım benim güzel yürekli arkadaşım benim..teşekkürler..

tatlıcım diş kaşıyıcı, çıngıraklı oyuncaklar, ve bi sürü şey daha için erkn değilmi? onlar en az 6 aydan sonra kullanacağı şeyler

evet canım hatta fırın ve kapı kilidi bile var, onlar içinde yürümesi yada emeklemesi gerek..
anne işte..düşünüyo..
belki indirim falan varsa uyguna almıştır bilmem,sormadım neden aldın diye..hoşuma gitti biyandan bu tarz şeyler biyandan da bi dolu kıyafet alıyor valla.. şikayetçi değilim alan alsın bisürü olsun aaaay çok seviyorum böyle şeyleri ben yaaa..

Allah kullandırmayı nasip etsin. İlk torunumu olacak, pek hevesli

Allah kullandırmayı nasip etsin. İlk torunumu olacak, pek hevesli

evet canım.. ilk olucak kısmetse..
hatta ben ailemde hem anne baba tarafında tek kızım, o yüzden baya titriyo üstüme herkes, sağolsunlar..

ben de bismillah deyip ilk'lerimizi yükleyim. Cİnsiyetini öğrendiğimiz günün hatırası olsun diye bunları aldık. Annemlerin aldıkları ve ördükleri de var onları da bilahare koyarım.

Eşyaların az olması taraftarıyım doğunca ayına göre almayı düşünüyorum. Oyuncak mont ayakkabı doğmadan almıycam. Sadece ilk birkaç aylık alsam yeter bana..

örgüm bitince böyle olacak

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkürler canım, deli gibi mavi renge saldırmışım araya sarılar,yeşiller atayım bundan sonraki alışverişlerde...

bebişini sağlıkla kucağına almak nasip olur inşallah canım.
yaptıklarının resimlerini paylaşman mümkün mü acaba benim annemde yapmak istiyor ama ne yazık ki model sıkıntısı yaşıyoruz

tek tek alıntılayamadım kızlar. tesekkür ederiz güzel dilekleriniz için. doğumdaşlar çoğalıyoruz :) bakalım 20 sine kadar bekleyecek mi bizim ufaklıklar, hangimiz önce doğuracağız

doğumdaşım valla bana herkes eğer normal olursa allahın izniyle haziranın ilk haftasına hazırla kendini diyolar tabi sezaryan olursa artık doktor ne zaman uygun görürse rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin inş.

şu önlükle patik çokkk cici yaaaaaa ama örgün en güzeli valla

ama ben asla senin gibi olamam,ne b ulsam neyi beğensem almak istiyorum..çok olmuş fazla olmuş umrumda değil valla acaip hevesliyim

güle güle kullansın canım cok güzeller maşallah örgü süper olmuş

banada öle diyolar 1 hafta öndeymişiz haziranın ilk haftası hazırlıklı ol diyolar ama allah bilir erkek hemen geliyomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…