2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

güzel günlerde giydir çilekcim bende şimdi fotolarını çektim yeni aldıklarımı ama bi türlü yükleyemiyorum hata diyo ben yanlış mı yapıyorum acaba birşeyleri

canım benim fotoğraflaırn kalitesini düşürebiliyorsan düşür..boyutunu küçült..ağır gelmiş olabilir... belli kapasitesi var çünkü yüklemek için..

kızlarrrr bunlar da bizim yeni cicilerimiz henüz odamız gelmediği için babamız kendi dolabına asıyo her sabah işe giderken de bunları sevip öpüp öyle gidiyo

saol canım iyi günlerde giysin hepimizin bebişleri :)

Eki Görüntüle 952775
kızlarrrr bunlar da bizim yeni cicilerimiz henüz odamız gelmediği için babamız kendi dolabına asıyo her sabah işe giderken de bunları sevip öpüp öyle gidiyo

Eki Görüntüle 952795
bu da prensesimin odası şifonyer olmayacak ama mart ayında gelecek inşallah

bayıldım güzel günlerde kullansın giysin kıyafetleride çok cici :) hele kırmızı olan ne şeker :)

cok güzeller canım güle güle kullansın canım
Eki Görüntüle 952775
ayy yerim bunları güle güle gysın kızlara ceşit cok yaa
Eki Görüntüle 952795
bu da prensesimin odası şifonyer olmayacak ama mart ayında gelecek inşallah
bu oda ne kadar canım cok güzelmiş

Canımcım bu odayı nereden ve kaç tl ye aldınığını öğrenebilir miyim

cok güzeller canım güle güle kullansın canım

ayy yerim bunları güle güle gysın kızlara ceşit cok yaa

bu oda ne kadar canım cok güzelmiş

canlarım oda maskodan new joy diye bi marka internet sitesi de var biz bunu cnr expo fuarda gördük orda 1950 ye anlaştık normalde 2300 gibi bir şey dedi yanlış hatırlamıyorsam fuara özel indirim yaptı o güne mahsus biz de kapora verdik haftaya gidip ödeme yapıcaz martın ilk haftası da gelecek yalnız dediğim gibi şifonyer ve beşik içi aksesuarlar fiyata dahil değil sadece 3lü dolap ve büyüyen beşik ve de 8 taksit eğer almak isterseniz 750 tl gibi bi fiyat da sadece şifonyer

Son düzenleme:
Ilk kez fotograf ekliyorum yanlislik olmus.

Eklentiler

• $PhotoGrid_1390924934537.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 129
  • $PhotoGrid_1390924782709.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 120
  • $PhotoGrid_1390924595373.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 120
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…