2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

amiiin canııım hepimizin bebeği sağlıkla giysin cicileriniiii:)

amiiin canııım hepimizin bebeği sağlıkla giysin cicileriniiii:)

amiiiiiin canım benim inş aylar geçtikçe daha bi heyecan basıyo günler haftalar aylar su gibi akıp geçsin inşş bende e bebekten hastane çıkışı çıt çıtlı zıbın ve bi tulum aldım gelmesini bekliyorum

Cnm benim sende izmirdeydin yanlis hatirlamiyosam. Benimde bere ihtiyacim var nereden almistin soylermisin. Bu arada bende korkuyodum ama gecenlerde bosver dedim aldim epeyce biseyler..

Bayildim aldiklarinaa. Ben henuz hic bisey almadim oglusuma. Kizimda 6.ci aydan sonra kayinvalidem yapmisti alisverisini toplu almisti. Bebegimin suyu az oldugu icin ben cikmadim hic. Oglusumda cok hevesliyim ins. Allah nasip ederde ben cikarim alisverisine

Bende az cok bişeyler alıyorum. Ama uzun kollu tulum ve uzun kollu zıbınlar almak gerekir mi ilk aylar için tam bilmiyorum. Sizler kaç aylık bedenler alıyosunuz?

Cnm benim sende izmirdeydin yanlis hatirlamiyosam. Benimde bere ihtiyacim var nereden almistin soylermisin. Bu arada bende korkuyodum ama gecenlerde bosver dedim aldim epeyce biseyler..

Canim gunaydin,ben kusadasindayim ama kiyafetleri kipadan aldim esim orda calisiyor ve bebek tekstil urunleri muhtesem,izmir kipadada muhakkak vardir bak istersen.

Bende az cok bişeyler alıyorum. Ama uzun kollu tulum ve uzun kollu zıbınlar almak gerekir mi ilk aylar için tam bilmiyorum. Sizler kaç aylık bedenler alıyosunuz?

çok kçük şeyler alma çabuk büyüyor diyor herkes fakat küçükkende çok çabuk kirletiyor yani ilk aylarda.kusuyor altına yapıyor geçiyor.günde en az 5 kere üst baş değiştiriliyor.ben 20 tane çıtçıtlı body aldım kısa kollu ve kolsuz.10 tanesi yeni doğan 5 tanesi 0-3 ay 5 tanesi3-6 ay.ama kalıpları büyük mothercare in... uzun kollu çıtçıtlı 3 tane var onlar büyük bikaç tane daha uzun kollu body alırım.alt üst pijama takımlarından alıcam ben bol bol evde giydirmek için.zaten yaz bebeği olucaklar yazın basit şeylerle atlatırız.cicili bicili şeylerini ben ufak almıyorm en az 6 aylık alıyorum ama diger türlüleri küçükte al derim ben.özellikle kızsa sorun olmuyo çünkü kızlar erkeklere göre daha yavaş büyüyo

bunlar harika ya bayıldım tek kelimeyle.bende oğluma bir iki takım aldım.arkadasım battaniye örüyo.anneanneside bir iki bişeler örmüş almış.rabbim hevesimizi yarım bırakmaz inş.....

baya kendini tutamamışsın canım hepsi birbirinden güzel tulumlar badiler insanın bi an önce giydiresi geliyor rabbim inşş o günleri de gösterir nasip eder

Evet canım haklısın uzun kollu body alma diyor arkadasım ama bikaçtane de olsa fena olmaz en çok sıfır kollu kullnışlı oluyo diyo. Bide alt tercihini ilk zamanlar için patikli de yapıyo musun.

zaten hastane çıkışın da bere var canım dr çok bere ve eldiveni yaz bebeklerine tavsiye etmiyomuş canım sıcak olduğu için belki eldiven 40 çıkana kadar takılır ama bere fazla gelmez mi
ben yarı yarıya kısa ve uzun kollu alıyorum canım genel de yeni doğan ve 3-6 aylık alıyorum zaten haziran bebeği olacak kısmetse eylül gibi uzun kolluları giymeye başlarız
Canim gunaydin,ben kusadasindayim ama kiyafetleri kipadan aldim esim orda calisiyor ve bebek tekstil urunleri muhtesem,izmir kipadada muhakkak vardir bak istersen.

canım biz seninle çok yakın oturuyoruz bende selçuktayım kipada da bebek için çok güzel şeyler var ben en yakın zaman da gidip bakacağım

Evet canım haklısın uzun kollu body alma diyor arkadasım ama bikaçtane de olsa fena olmaz en çok sıfır kollu kullnışlı oluyo diyo. Bide alt tercihini ilk zamanlar için patikli de yapıyo musun.

ben patikli hiiç almayı düşünmüyorum.zaten hastane çıkışında bi tane patikli tulum oluyor en fazla 1-2 tane daha patikli alırım başka amam.çünkü bebeğin boyu uzun olabiliyor kilodan ziyade boyu hemen uzayabiliyor.benim yegenim öyleyi kilolu değildi ama boydan olmadı yengem giydiremedi hiç patikli pantolonları tulumları.zaten ben tulum da çok tercih etmicem.gerçi derli toplu oluyor bebek evet ama sürekli altına yapıcak giy çıkart zor olur alt üst takımlar daha pratik bence.bir de penye yeleklerden alıcam her ay için idil baby de var.ben aldıklarımı yükledim canım geri sayfalarda var.henüz çok almadım ama aldıklarımı yüklüyorum

bizim babane ve halasının aldığı bi bölüm cicimiz çarşamba gelicek inş.. eklerim hemen size neler var,merakla bekliyorum bende..

Kayınvalidem dün aldıklarımı görünce biraz muhabbet ettik dedim çıtçıtlı zıbın alıcam biraz daha felan
çorapta alalım dedı dedim yaz bebeği patiklinin üzerine çorapmı giydiricez annekarnında bebek çok sıcak olduğundan kendi ısısını dengeleyemez dedi evdeyken çok kalın giydirmeyiz ama öyle sadece badiylede duramaz üşür bebekler dedi
o yüzden uzun kollu şeylerde alın kızlar lazım oluyormus zaten haziran temmuz ağustos ilk üç ay aynı kıyafetlerı giyecekler
ben 3-6 aylıklarını hep uzun kol aldım bıde 9 aylık kalın tulum alıcam hep ayları hesaplıyorum hangi mevsimde ne kadarlık olucak diye

aynen canım bana herkez çok küçük alma diyolar dediğin gibi ya kusarsa altını batırırsa bide bebek anlamadan hızlı hızlı büyüyo çok fazla olursa yazık giyilmeden kalacak öyle bende en çok çıt çıtlı badi tulum alıyorum 3-6 arası ee bide gelen de bir sürü gitirecek annem yengem de bi yandan alıyolar daha ne olsun
e bebekte çok indirim var özellikle çıt çıtlı kısa ve uzun kollu badilerde 5'li set 25 tl

ben mothercare in 5 li çıtçıtlı bodylerinden aldım.kullananların yorumlarını da okudum çok esnekmiş 3 aylık olanları 6 aylıkken bile giydiriyoruz diyorlar o yüzden olmıcak diye endişe etmiyorum ve deforme olmuyormuş.ayrıca diğer bebekte kullanır diye düşünüyorum ama emin ol çok kirleniyo hergün çamaşır yıkanıyo bebekli evde.ne adar çok olursa o kadar iyi

Gelince de hemen yükle fotolarını görelim annesi:) zaman geçsin de giysinler bi an önce sağlıkla yaa.bizim kıyafet konusunda bi tek hastane çıkışımız kaldı onu da gs Store dan alcaz belli yani:)

baktım şimdi e bebeğe gerçeken uygunmuş.bende hepsiburadadan aldım 5 li paketini 19 liraya mothercare in.%60+%20 indirim vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…