2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

canımcımm tsk ederim hangisi %20 olanlar ama renkleri aynı trendyolda disneyin indirim var baktınızmı

5 li zıbınlar şu anda 23.50 tl mothercare in.yolladıgım linkte direk karşına çıkar.ben suretli kıyafetler almayı düşünmediğimden bakmadım canım :KK34:

ben mothercare in 5 li çıtçıtlı bodylerinden aldım.kullananların yorumlarını da okudum çok esnekmiş 3 aylık olanları 6 aylıkken bile giydiriyoruz diyorlar o yüzden olmıcak diye endişe etmiyorum ve deforme olmuyormuş.ayrıca diğer bebekte kullanır diye düşünüyorum ama emin ol çok kirleniyo hergün çamaşır yıkanıyo bebekli evde.ne adar çok olursa o kadar iyi :KK34:
tabi canım yeri gelecek günde 5 kez üst değiştirilecek hazırlıklı olmamız gerekiyo :KK31:sırf almak osun diye de alınmaz anım biraz da iyi kaliteli olsun ki uzun süre giyilebilsin :KK34:
Gelince de hemen yükle fotolarını görelim annesi:) zaman geçsin de giysinler bi an önce sağlıkla yaa.bizim kıyafet konusunda bi tek hastane çıkışımız kaldı onu da gs Store dan alcaz belli yani:)
valla canım gelmesini sabırıslıkla bekliyorum hemen yüklerim teyzeleri görsün :KK52:oo siz alışverişi bitirmişsiniz kuzum onu da hallederseniz bi tek rabim izniyle bebişin gelmesi kalıyo:21:
baktım şimdi e bebeğe gerçeken uygunmuş.bende hepsiburadadan aldım 5 li paketini 19 liraya mothercare in.%60+%20 indirim vardı :KK34:
evet canım baya bi andirim var sebde çok uygun fiyata almışsın bitanem sağlıcakla giysin inşş :KK16:
Ay hakikaten yakinmis :) dra selcukta mi gidiyosun canim? Ben sokeye gidiyirum.

evet canım hemde çook yakınız abayla 10 dk yol :KK55:ben dr aydına medlina gidiyorum çok ta memnunm kısmetse doğum da olacak allahın izniyle :KK34:

kızlar benim aldıklarımın içindede vard çıtçıtlı badiler desenlileri 6 tl desensizler 5 tl heryerde aynı zaten fiyat bu badilerin
o yüzden dokunarak bakarak kumaş kalitesini görerek almanızı tavsiye ediyorum.
bana şimdilik fren yapmam söylendi anne ve k.v. veto koydu alma daha fazla hep beraber alırız eksiklerini diye
zaten fazlasıyla aldım ben sadece cıtcıtlı badi alıcam 2 paket 10 tane felan

Birde şimdi mağazalarda hep kış sezonu için ürünler var yaz sezonu nisanda gelecekmiş şortlu takım felan yoktu yani
o yüzden ufak tefek herzaman kullanılacak şeyleri alın derim ben nisan dan sonra bol bol yaparız alışverisi

büyük sözü dinliyorum yani :KK1::KK1::KK1::KK9:

kızlar benim aldıklarımın içindede vard çıtçıtlı badiler desenlileri 6 tl desensizler 5 tl heryerde aynı zaten fiyat bu badilerin
o yüzden dokunarak bakarak kumaş kalitesini görerek almanızı tavsiye ediyorum.
bana şimdilik fren yapmam söylendi anne ve k.v. veto koydu alma daha fazla hep beraber alırız eksiklerini diye
zaten fazlasıyla aldım ben sadece cıtcıtlı badi alıcam 2 paket 10 tane felan

Birde şimdi mağazalarda hep kış sezonu için ürünler var yaz sezonu nisanda gelecekmiş şortlu takım felan yoktu yani
o yüzden ufak tefek herzaman kullanılacak şeyleri alın derim ben nisan dan sonra bol bol yaparız alışverisi

büyük sözü dinliyorum yani :KK1::KK1::KK1::KK9:

haklısın canım bende alırken hep düşünüyorum çok mu acele ediyorum diye bana kalsa şimdiden arabasını bebişiğini bile almıştım eşim dur diyo sürekli :KK9::KK9:geçen gün esra erol 4 aylık bebeğini kaybetti rabbim sabır versin bence de çok çook ecele etmemek lazım :KK31:

Eki Görüntüle 921684 Eki Görüntüle 921688 Eki Görüntüle 921689 Eki Görüntüle 921690 Eki Görüntüle 921693 Eki Görüntüle 921696 Eki Görüntüle 921697 Eki Görüntüle 921701 Eki Görüntüle 921702 Eki Görüntüle 921703 Eki Görüntüle 921704 Eki Görüntüle 921706
bunlar aldıgımız ciciler kızlar :) moblyaları henüz almadık ama kararsızım.geçn odası tarzında almayı düşünmüyodum ama bunu çom beğendim.küçük bi de sepet beşiklerden almayı düşünüyorum e bebekte var şu 6 aya kadar olanlardan.ne yapsm kararsızım size de göstermek istedim fikirlerinize ihtiyacım var...

cok güzeller güle güle kullansın inşallah kuzum bende senin fikrindeyim ama 4 ay kullanılıyomus o bebikler yatamıyomus bebek

cok güzeller güle güle kullansın inşallah kuzum bende senin fikrindeyim ama 4 ay kullanılıyomus o bebikler yatamıyomus bebek

evet 5-6 aylığa kadar yatabiliyor Eki Görüntüle 930746
bunu diyorum ben e bebekte va uygunda.zaten ondan sonra yataga yatırırım büyümüş olur braz tabii korkuluguda olucak yatagın inşallah :KK34:

Eki Görüntüle 930751 yeni hediyemizmiş aile dostumuzdan haziranda elimize geçicek,yavrumun halası da mama sandalyesi biberon falan almış fransadan doğuma gelirken getircek ...kuzum çok şanslı olucak inşallah
bu arada babasıyla gs li cicilerini aldık hastane çıkışımızda bunu giydircez $0.JPG

Son düzenleme:
yeni hediyemizmiş aile dostumuzdan haziranda elimize geçicek,yavrumun halası da mama sandalyesi biberon falan almış fransadan doğuma gelirken getircek ...kuzum çok şanslı olucak inşallah
bu arada babasıyla gs li cicilerini aldık hastane çıkışımızda bunu giydircezEki Görüntüle 930744

çok güzelmiş canım valla şimdiki bebişler ne kadar da şanslı onlar için yok yok neredeyse:KK52::KK52::KK52::KK52:güle güle sağlıklı günlerde kullansın bebişin :KK16:

X