2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

kızlar aldığınız kıyafetlere bayıldım... hatta içim eridiii.. bizim bebişin henüz hiç bir şeyi yok.. bir kaybımız olduğu için sanırım son trimester e kadar da olmayacak.. bende sizler gibi görünce dayanamıyorum.. Bebişlerimiz her şeyin en güzellerine layıklar.. Sağlıkla sıhhatle dünyaya gelsinler de her bi şeylerini zevkle alırız..

$1SAM_0926.jpg $13SAM_0947.jpg $12SAM_0946.jpg $11SAM_0944.jpg $10SAM_0943.jpg $9SAM_0942.jpg $8SAM_0941.jpg $7SAM_0937.jpg $6SAM_0936.jpg $5SAM_0935.jpg $4SAM_0933.jpg $3SAM_0929.jpg $2SAM_0928.jpg $14SAM_0951.jpg
kızlar sonunda yükledim bunlarda bizim cicilerimiz neredeyse hepsini hepsi buradadan aldım...
uğur böcekli kumbaramız hariç....:KK53::KK52:

bide bugün lc waikiki nin mini reyonundan birkaç parça aldım... onlarıda daha sonra eklerim artık.. herşeyi almak istiyorumm ya çok güzel herşey...:KK53:

Maşallah cok güzeller yaa Allah güle güle kullandırmayı nasip etsin inşallah
Yalancı emzikte almışsınız herhalde ben pek vermeyi düşünmüyorum ama nasip bakalım cocuk Dr önermiyor damak bozukluğu yapıyormuş her ne kadar iyisi olsada bide cocuklardan psikolojik bağımlılık yapıp 4 yasına kadar bırakamayanlarda var o yüzden tırsıyırum valla sizin fikriniz ne peki merak ettim yani alırken danıstınızmı birilerine

Maşallah cok güzeller yaa Allah güle güle kullandırmayı nasip etsin inşallah
Yalancı emzikte almışsınız herhalde ben pek vermeyi düşünmüyorum ama nasip bakalım cocuk Dr önermiyor damak bozukluğu yapıyormuş her ne kadar iyisi olsada bide cocuklardan psikolojik bağımlılık yapıp 4 yasına kadar bırakamayanlarda var o yüzden tırsıyırum valla sizin fikriniz ne peki merak ettim yani alırken danıstınızmı birilerine

tesekkürler ....cnm kimseye sormadım ama kendi deneyimlerinden biliyorum.. ablam kullandı herhangi bir sıkıntı yasamadı zaten 1,5 -2 yasındada bıraktı. sadece uyurken emmişti. ne bileyim aslında çok fazla sorup soruşturmamak lazım... akışına bırakıp rahat yasamak lazım bence sadece bir arnek olsun diye söylüyorum aslında bilgisayarlarda çok zararlı ama ayrılamıyoruz başından demi :KK52:.

tesekkürler ....cnm kimseye sormadım ama kendi deneyimlerinden biliyorum.. ablam kullandı herhangi bir sıkıntı yasamadı zaten 1,5 -2 yasındada bıraktı. sadece uyurken emmişti. ne bileyim aslında çok fazla sorup soruşturmamak lazım... akışına bırakıp rahat yasamak lazım bence sadece bir arnek olsun diye söylüyorum aslında bilgisayarlarda çok zararlı ama ayrılamıyoruz başından demi :KK52:.

Haklısınız aslında sakınan göze çöp batar demi cok fazla düşünmeye vaktimiz oluyor Bazende böyle aşırıya kaçabiliyorum neyse hayırlısı ile dogsunlarda inşallahhhh tek derdimiz emzik olsun demi:))

cnm ben 2 tane hastane çıkışı aldım, fazla oldugunu biliyorum. bitane 10'lu bile yetermiş aslında. ekstradan alınır zaten çıtçıtlı tulumlar falan. ben birini idil baby'den aldım 20'li. ama içinde battaniyesi ve havlusu da var. diğeri de seninkinin aynısı 10'lu set. bebekler çok hızlı büyüyo çok fazla alıyoruz ama yazık yani çogunu giyemeyecekler...benim ilk çocugum, tulumlar badiler ayakkabılar gömlekler ana kucagı kanguru portbebe çanta önlük setleri eldiven setleri çoraplar patikler yelekler hatta agız mendilleri ve alt açma minderi de dahil aklınıza ne geliyosa aldım giyecek adına...aşırıya kaçtım biraz ama çok heyecanlıyım, gördüğümü almadan duramıyorum. siz de benim gibi misiniz yoksa ben mi tuhafım :)

maşallah canım dünyaları almışsın :) ben aldıklarımı yükledim çok değil henüz.sende yüklede görelim :KK34: idil baby den aldıgın 20 li set şu fırfırlı olanmı yoksa bayıldım ben onaa:KK16: ama ben sadece1 takım 10 lu set alıcam o yüzden 20 parça bana çok geldi.dğerlerini 2 li takımlar alıcam alt üst şekilinde :KK34: fazla mal göz çıakrmaz değişik değişik giydirirsin çok olsada sorun değil canım :)

Kızlaaaaarrrrrrrrr butik bebede Aziz bebe markası indirme girmiş duyan duymayana duyursun ben beğeniyorum ürünlerini

Kızlaaaaarrrrrrrrr butik bebede Aziz bebe markası indirme girmiş duyan duymayana duyursun ben beğeniyorum ürünlerini
Ha birde o Nolu hastane setlerinin mağazada gördüm dokusu falan gayet iyi fiyatları hep yüzün üzerindeydi gercek bi indirim yani almak isyeuene tavsiye ederim ben almadım anneannesi gelince alacakmış mağazadan öyle konuşmuştuk

bayıldımm yaaa güle güle kullansın bebeşin rabbim giydirmeyi nasip etsin avent biberon ve emzik almayı bende dusnuyorum ama cunku amcamınoglu face resim koymustu 40 gunluk bebeğe emzik vermişler bende anneme dedim olurmu böle emzik vermişler dediki yengen görmüş gecirmiş emzik verdin mi anne rahat eder cok aglmaz bebeğin bagırsagı calısır sonra arkadasıma gittik oda emzik vermiyor benm üşüncemde baktım bebek aglıyor kucaga alısmıs vala ben kararsız kaldım :KK50:

kızlar aldığınız kıyafetlere bayıldım... hatta içim eridiii.. bizim bebişin henüz hiç bir şeyi yok.. bir kaybımız olduğu için sanırım son trimester e kadar da olmayacak.. bende sizler gibi görünce dayanamıyorum.. Bebişlerimiz her şeyin en güzellerine layıklar.. Sağlıkla sıhhatle dünyaya gelsinler de her bi şeylerini zevkle alırız..

amin canımm artık ya allah der yavaş yavaş bakarsın ilerki zamnlarda rabime bıak bebeğini saglıklı bir sekilde kolllarına alırsın inşallah

herkes çok güzel şeyler almış, inşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde kucağımıza alıp hepsinide kullanırız. benide eşim sürekli korkutuyor acele etme ya bişi olursa diye sağolsun, o yüzden çok az şey aldım ama artık başlıcam bi tarafından. $20140101_201004.jpg kızımızın cicileride bunlar, 31/12/2013te almıştım babamızın çalıştığı alışveriş merkezinden. berelerin iki tanesi 3 tlydi, bi çift 0-3 ay bir çift 3-6 ay aldım. bodymizde 9 tlydi.

Kizlar bu tulum zibin vs. Yeni doganmi aldiniz. Yoksa 1 aylik felanmi. Bazi arklar yeni dogan fazla alna diyor. Bebekler cabuk gelisiyor giyemiyorlar diyorlarda

hepsi çook güzel canım yavrun sağlıklı günlerde giysin inşşşş :KK16::KK16:
Eki Görüntüle 926037 Eki Görüntüle 926039 Eki Görüntüle 926042 Eki Görüntüle 926043 Eki Görüntüle 926044

Bunlarda da yeni cicilerimiz teyzeleriiiiii:)renkler ışıktan dolayı biraz farklı çıktı ama çok canlı renkleri var penyelerin bayıldık biz
çooooook güzeller canım rabbim kuzunun giymesini nasip etsin inşş :21:
pişti oldu bizim minişler :) ben de iki tane hastane çıkışı aldım biri mavi diğeri de bu ama çok şirinlerrrrrrr :))))))

cidden çok güzeller canım insan bakmaya kıyamıyo inşş giymesi de nasip olur:KK34:

yaaa ne güzl şeyler almışsınız. ben daha hiç bişey almadım erken diye ama artık dayanamıyorum yavaş yavaş almam lazım içim gidiyor. ama çoookkk tatlılarr yaaa :KK52::emir_bebek::nazar:
valla canım gerçekten ben bebek mağazı önünden geçemiyorum artık girdiğimde de çıkmak istemiyorum almamak imkansız gibi bişey :KK52::KK52:
Bende aynıyım canım birde bizim daha cinsiyette belli değil bu yüzden eşim hiç yanaşmıyor almaya. Ama ben artık kendimi tutamamaktan korkuyorum eşimle bazen ufak çapta tartışma yaşıyoruz alalım almayalım diye. Bakalım bu ay sonunda velet kendini gösterirse artık kimse beni tutamaz.
inşş sizin de cinsiyet belli olur da sende yavaş yavaş alışverişe başlarsın canım hayırlısıyla :KK34:ben önceleri kendime deli gibi alırdım şimdi gözüm bebişimin kıyafetinden başka bişey görmüyor :KK52:
dün doğum günümdü annem meleğime bornoz takımı almış civcivli,ablam da nevresim takımı almış eşekli ,eşek sıpası dedim görür görmez bayıldım diyo:))...bn de bayıldım ikisine de fotosunu çekip koycam en kısa zamanda
meleğin iyi sağlıklı günlerde giysin canım eminim çok güzellerdir :KK16:
teyzem hamile olduğumu öğrendiğimde almış bana kolsuz badylerden english home dan çok güzel yerleri tavsiye ederim aklınızda bulunsun annişler
tavsiyen için sağol canım :KK34:
kızlar ya hastane cıkısı kac tane alacaksınız yaz bebekleri oldugundan cok kullanılmıyomus ben sıcak memlekette yasıyorum cıtcıtlı badi alın diyolar ne diyosnuz
ben çok sıcak memleketteyim canım izmir de bende çok uzun kollu almayı düşünmüyorum annem bana 2 takım hastane çıkışı alacak bende 2 takım alsam yeter gibi en çok çıtçıtlı badi alıyorum :KK34:
Kızlar Ben de kızıma zıbın aldım 3 tane gittigidiyordan çorap felan aldım ama bugün geldi kargosu aksam eklicem inşaallah resimlerini
Birde istanbulda ikamet ediyorum sultanbeyliyedi civilim mağazasına gidicem pazargünü listeyi hazırladım kendimi zor tutuyorum.

1 adet nohut battaniye dedikleri peluşlardan alıcam :KK49:
1 adet komple set hastane çıkışı alıcam
2 tane penye battaniye
1 takım alt açma seti
5 li zıbın takımı 3 tane (hediyede gelir diyolar o yüzden fazla almıcam)
havlu sırt bezi
ağız silme bezi (başörtüsünden yapılıyormuş kenarları oyalanacak :) )
belki bi kaç şortlu takım
çıtçıtlı zıbın fazla alın diyorlar

neyse pazartesi hepsini eklicem kızlar inşaah.bu arada ben park beşik almayı düşünüyorum ama meleğimin odası olsunda istiyorum
doğumdan 3 ay sonra kendi evimize taşınıcaz bi türlü karar veremedim.oda takımı alsammı almasammı :KK49::KK49:

benim de yengen geçen hafta ist civile gitmiş canım bebişime mikrobiber nohut battaniye alt açma bezi hastane çıkışı almış :KK16:özellikle mikrofiber olmasına dikkat kuzum :KK34:

bence önce park yatak al kendi evine geçince takım alırsın derinlik ve genişlik açısından park yataklar bence çok iyi hem salona falan alırsın sonra olmadı onu ya da yatak odanda o durur odası ayrı olur sonuçta ilk aylar bırakamıcan
aynen canım sana katılıyorum bütün tanıdıklarım park beşik diyo oda yapanlarda çok pişman keşke yapmasaydım diyolar :KK31:
Bitane komple set hediye geldi 20li olanlardan bu kadarı yeter diye düşünüyorum bu yüzden başka almayacağım. Normal zıbın takımı ikili yada tulum filan alınır zaten ayrıyetten...
Ben şortlu badilerden almak istiyorum yazın giymesi için ama baharda çıkıyormuş... indirim bölümlerinden bulduğum bikaçının resimlerini eklemiştim bence en kullanışlısı onlar olur yaz için...
çok almaya gerçekten gere yok hemen bebişler çabucak büyüyolar yazık sonra hepsi giyilmeden küçülecek hepimizin allan nasip ederse yaz bebekleri olacak en çok kısa kollu badiler lazım e bebek te çok indirim var canım 5 adet çıtçıtlı badi 25 tl bi bak derim aklın da bulunsun ben aldım gelmesini bekliyorum :KK34:
bunlarda bizim yeniler..çeyiz yaptım ona ..küçük hurçların içine aldım aldım koydum..eve gidince toplu paylaşım yaparım..bunlarda az önce aldığım minik kıyafetlerimiz :)
Eki Görüntüle 928261 Eki Görüntüle 928263 Eki Görüntüle 928264
çok güzeller çok şekerler canım güle güle giysin bebişin :KK16:
herkes çoook güzel ciciler almış bebişlerine, ben daha bi zıbın 4 tane bere alabildim ve dönencemiz hazır sadece.. kıyafetlerin resimlerini yarın paylaşıcam.. 3 şubatta kontrolümüz var inşallah iyi haberler alırız ondan sonra kimse tutamaz beni :21:
Eki Görüntüle 928429

ayy ayy bebişin dönencesi bile hazır rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inş :21:

inşş bu sefer sağlıkla giymesi nasip olur canım rabbim hayırlısıyla evladını bağışlar :KK34:
herkes çok güzel şeyler almış, inşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde kucağımıza alıp hepsinide kullanırız. benide eşim sürekli korkutuyor acele etme ya bişi olursa diye sağolsun, o yüzden çok az şey aldım ama artık başlıcam bi tarafından. Eki Görüntüle 929422 kızımızın cicileride bunlar, 31/12/2013te almıştım babamızın çalıştığı alışveriş merkezinden. berelerin iki tanesi 3 tlydi, bi çift 0-3 ay bir çift 3-6 ay aldım. bodymizde 9 tlydi.
kızın iyi sağlıklı günlerde giysin canım bende çok acele etmek istemiyorum canım ama almadan da duramuyorum :KK52:

ay canım ya dünyaları almışsın bunlarka kaç bebek büyür maşallah rabbim giymesini de nasip etsin inşş :KK52::KK52:ben biberon ve emzik te NUK alıcam canım çok kaliteli marka cam biberonları ve emzikleri vinidi pu desenleriyle süslü bi harika :KK52:

X