2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

kızlar aldığınız kıyafetlere bayıldım... hatta içim eridiii.. bizim bebişin henüz hiç bir şeyi yok.. bir kaybımız olduğu için sanırım son trimester e kadar da olmayacak.. bende sizler gibi görünce dayanamıyorum.. Bebişlerimiz her şeyin en güzellerine layıklar.. Sağlıkla sıhhatle dünyaya gelsinler de her bi şeylerini zevkle alırız..

bide bugün lc waikiki nin mini reyonundan birkaç parça aldım... onlarıda daha sonra eklerim artık.. herşeyi almak istiyorumm ya çok güzel herşey...

Maşallah cok güzeller yaa Allah güle güle kullandırmayı nasip etsin inşallah
Yalancı emzikte almışsınız herhalde ben pek vermeyi düşünmüyorum ama nasip bakalım cocuk Dr önermiyor damak bozukluğu yapıyormuş her ne kadar iyisi olsada bide cocuklardan psikolojik bağımlılık yapıp 4 yasına kadar bırakamayanlarda var o yüzden tırsıyırum valla sizin fikriniz ne peki merak ettim yani alırken danıstınızmı birilerine

tesekkürler ....cnm kimseye sormadım ama kendi deneyimlerinden biliyorum.. ablam kullandı herhangi bir sıkıntı yasamadı zaten 1,5 -2 yasındada bıraktı. sadece uyurken emmişti. ne bileyim aslında çok fazla sorup soruşturmamak lazım... akışına bırakıp rahat yasamak lazım bence sadece bir arnek olsun diye söylüyorum aslında bilgisayarlarda çok zararlı ama ayrılamıyoruz başından demi .

Haklısınız aslında sakınan göze çöp batar demi cok fazla düşünmeye vaktimiz oluyor Bazende böyle aşırıya kaçabiliyorum neyse hayırlısı ile dogsunlarda inşallahhhh tek derdimiz emzik olsun demi:))

maşallah canım dünyaları almışsın :) ben aldıklarımı yükledim çok değil henüz.sende yüklede görelim idil baby den aldıgın 20 li set şu fırfırlı olanmı yoksa bayıldım ben onaa ama ben sadece1 takım 10 lu set alıcam o yüzden 20 parça bana çok geldi.dğerlerini 2 li takımlar alıcam alt üst şekilinde fazla mal göz çıakrmaz değişik değişik giydirirsin çok olsada sorun değil canım :)

Kızlaaaaarrrrrrrrr butik bebede Aziz bebe markası indirme girmiş duyan duymayana duyursun ben beğeniyorum ürünlerini

Kızlaaaaarrrrrrrrr butik bebede Aziz bebe markası indirme girmiş duyan duymayana duyursun ben beğeniyorum ürünlerini
Ha birde o Nolu hastane setlerinin mağazada gördüm dokusu falan gayet iyi fiyatları hep yüzün üzerindeydi gercek bi indirim yani almak isyeuene tavsiye ederim ben almadım anneannesi gelince alacakmış mağazadan öyle konuşmuştuk

bayıldımm yaaa güle güle kullansın bebeşin rabbim giydirmeyi nasip etsin avent biberon ve emzik almayı bende dusnuyorum ama cunku amcamınoglu face resim koymustu 40 gunluk bebeğe emzik vermişler bende anneme dedim olurmu böle emzik vermişler dediki yengen görmüş gecirmiş emzik verdin mi anne rahat eder cok aglmaz bebeğin bagırsagı calısır sonra arkadasıma gittik oda emzik vermiyor benm üşüncemde baktım bebek aglıyor kucaga alısmıs vala ben kararsız kaldım

amin canımm artık ya allah der yavaş yavaş bakarsın ilerki zamnlarda rabime bıak bebeğini saglıklı bir sekilde kolllarına alırsın inşallah

herkes çok güzel şeyler almış, inşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde kucağımıza alıp hepsinide kullanırız. benide eşim sürekli korkutuyor acele etme ya bişi olursa diye sağolsun, o yüzden çok az şey aldım ama artık başlıcam bi tarafından. kızımızın cicileride bunlar, 31/12/2013te almıştım babamızın çalıştığı alışveriş merkezinden. berelerin iki tanesi 3 tlydi, bi çift 0-3 ay bir çift 3-6 ay aldım. bodymizde 9 tlydi.

Kizlar bu tulum zibin vs. Yeni doganmi aldiniz. Yoksa 1 aylik felanmi. Bazi arklar yeni dogan fazla alna diyor. Bebekler cabuk gelisiyor giyemiyorlar diyorlarda

hepsi çook güzel canım yavrun sağlıklı günlerde giysin inşşşş
çooooook güzeller canım rabbim kuzunun giymesini nasip etsin inşş
pişti oldu bizim minişler :) ben de iki tane hastane çıkışı aldım biri mavi diğeri de bu ama çok şirinlerrrrrrr :))))))

cidden çok güzeller canım insan bakmaya kıyamıyo inşş giymesi de nasip olur

yaaa ne güzl şeyler almışsınız. ben daha hiç bişey almadım erken diye ama artık dayanamıyorum yavaş yavaş almam lazım içim gidiyor. ama çoookkk tatlılarr yaaa
valla canım gerçekten ben bebek mağazı önünden geçemiyorum artık girdiğimde de çıkmak istemiyorum almamak imkansız gibi bişey
inşş sizin de cinsiyet belli olur da sende yavaş yavaş alışverişe başlarsın canım hayırlısıyla ben önceleri kendime deli gibi alırdım şimdi gözüm bebişimin kıyafetinden başka bişey görmüyor
meleğin iyi sağlıklı günlerde giysin canım eminim çok güzellerdir
teyzem hamile olduğumu öğrendiğimde almış bana kolsuz badylerden english home dan çok güzel yerleri tavsiye ederim aklınızda bulunsun annişler
tavsiyen için sağol canım
kızlar ya hastane cıkısı kac tane alacaksınız yaz bebekleri oldugundan cok kullanılmıyomus ben sıcak memlekette yasıyorum cıtcıtlı badi alın diyolar ne diyosnuz
ben çok sıcak memleketteyim canım izmir de bende çok uzun kollu almayı düşünmüyorum annem bana 2 takım hastane çıkışı alacak bende 2 takım alsam yeter gibi en çok çıtçıtlı badi alıyorum

benim de yengen geçen hafta ist civile gitmiş canım bebişime mikrobiber nohut battaniye alt açma bezi hastane çıkışı almış özellikle mikrofiber olmasına dikkat kuzum

aynen canım sana katılıyorum bütün tanıdıklarım park beşik diyo oda yapanlarda çok pişman keşke yapmasaydım diyolar
çok almaya gerçekten gere yok hemen bebişler çabucak büyüyolar yazık sonra hepsi giyilmeden küçülecek hepimizin allan nasip ederse yaz bebekleri olacak en çok kısa kollu badiler lazım e bebek te çok indirim var canım 5 adet çıtçıtlı badi 25 tl bi bak derim aklın da bulunsun ben aldım gelmesini bekliyorum
çok güzeller çok şekerler canım güle güle giysin bebişin

ayy ayy bebişin dönencesi bile hazır rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inş

inşş bu sefer sağlıkla giymesi nasip olur canım rabbim hayırlısıyla evladını bağışlar
kızın iyi sağlıklı günlerde giysin canım bende çok acele etmek istemiyorum canım ama almadan da duramuyorum

ay canım ya dünyaları almışsın bunlarka kaç bebek büyür maşallah rabbim giymesini de nasip etsin inşş ben biberon ve emzik te NUK alıcam canım çok kaliteli marka cam biberonları ve emzikleri vinidi pu desenleriyle süslü bi harika

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…