2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

evet 5-6 aylığa kadar yatabiliyor Eki Görüntüle 930746
bunu diyorum ben e bebekte va uygunda.zaten ondan sonra yataga yatırırım büyümüş olur braz tabii korkuluguda olucak yatagın inşallah

buda çok güzelmiş canım ben buna benzer ama hamak almak isityorum canım kullanan arkadaşlarım var çok memnunlarmış oturduğun yerden sallıyosun

güle güle kulansın canımm ya 5 li takım mı aldın böle yoksa hastane cıkısımı

cnm benim aldığım 10'lu hastane çıkışı...

valla biz de öyleyiz canım sen tuhaf değilsin ilk bebek ilk torun hepsi bi arada olunca dayanamıyoruz ne görsek alıyoruz hemen:)

heyecan verici bişi ama yaaaa, gördükçe alıyorum gördükçe alıyo annem kardeşlerim...

:))) alalım tabi yaaa ilk bebişlerimiz, keyfini çıkaralım...

idil baby'den aldığım mavili set, fırfırlı olan bebetodandı yanlış hatırlamıyosam. ama hastane çıkışı 20'li olunca giydirirsin bayağı, içinde her çeşit var. aldıklarımı yüklerim bi ara da sizlere de fikir olur...

cnm çok teşekkür ederim, hepimizin bebekleri sağlıkla sıhhatle dogsun da süsleyelim minişlerimizi :)

amiiiiiiiin kuzum inşş yeter ki sağlıkla sıhhatle doğsunlar herşey alınır yapılır

valla canım gelmesini sabırıslıkla bekliyorum hemen yüklerim teyzeleri görsün oo siz alışverişi bitirmişsiniz kuzum onu da hallederseniz bi tek rabim izniyle bebişin gelmesi kalıyo

Inşallah o günlerde gelecek canım benim bu şefer başka şeyler paylaşıyo olacağız :)

Son düzenleme:

Herkesin cicileri hayırlı olsun... Bebişleriniz güzel günler de giysin İnşallah...

Bende bikaç şey ekleyecektim ama sürekli hata veriyor...
Camim resimlerin boyutu buyuktur. Bende 3 gun ugrastiktan sanra cozdum boyutlari kuculttum oldu. Boyut icin resme sag tikla birlikte actan paint sec. Resim acilacak ustte solda yeniden boyutlandir var orada 100 yazan yere 50 yaz kaydet resim kuculuyor sonrada cok rahat yukleniyor.

hadi yaekle ekle ne aldın kuzum bahset o zaman

Ben sitenin yeni halinde alışamadım zaten... bi kaç defa daha denerim canım...
Daha önceden aldığım eklemediğim şeylerde var yeni aldığım bi kaç parçada var uzun kollu badi ağız bezi çorap tulum ikili takım v.s... Zaten bu gidişle son aylara pek bişey kalmayacak...

Teşekkürederim canım ben bi deneyim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…