2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Ay rapunzel bunlar çok guzel.hah yazarken farkettim kafiyeli bir cumle kurmusum. Gule gule saglikli gunlerde giysin

insanın aldıkça alası geliyor valla doğuma kadar bebişlerin eşyaları bi dünya olur rabbim iyi günlerde kullanmasını nasip etsin canım

çok güzelmiş canım mama önlüğünüz

Sağol canım...:) dedigin gibi insanın herşeyi alası geliyor...

Tulumlari cok begendim.. Gule gule kullanin.. Ne kadar indirimdeydi acaba bu tulumlar.. Ben de alacagim da indirim oranlari nasil acaba diye merak ettim..

Ayy canım ya be onun ambalajını attım ama yanlış hatırlamıyorsam normal fiyatı 80 indirimli 55 olması lazım...

Tatlim gule gule giydir hepsi cuk guzel citcitli badileri netten mi almistin

Bunlarda da yeni cicilerimiz teyzeleriiiiii:)renkler ışıktan dolayı biraz farklı çıktı ama çok canlı renkleri var penyelerin bayıldık biz

Son düzenleme:

aaaaay ayakkabıya bayıldım maşallah sağlıkla giysin

çok cici çok güzellerr güle güle giysin canım ebbeğin :)

Oyyyyy cicilere bakin heleeee.....
Gule gule kullansin bebisleriniz kizlarrrrr

Çok güzel ciciler almışsın annesi oğluşuna :d Bende ayakkabılarına bayıldım. Ben henüz birşey almadım desem yeridir. 6. ayı bitene kadar sabreceğim bakalım sabredebilirsem tabiki

kızlar çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Bıdık Tekstil'den aldım ayakkabıları, nette var, fiyatı da çok uygun, ordan aldığım ürünler de çok kaliteli çıktı tavsiye ederim...Gittigidiyor'dan bakabilirsiniz. Allah hepimizin bebeklerini sağlıkla kucağımıza alıp cicilerini giymeyi nasip eder inşallah...

hayırlı olsun cnm çok gzl aldıkların güle güle kullansın cimcimen :) bnde almak istiyorm indirimde mothercare in ürünleri var ancak beden konusunda hiç ffikrim yok 50 56 diye gdyr... sn epey bir kollu kolsuz çıtçıtlı badi almışsın maşallah :) bedenlerini nasıl aldın bilgilendrir misn cnm yaa...

canım hepsi buradada beden tablosu var ordan bak. yanılmıyorsam 50 prametüre 52 yenidoğan, 54 0-3 ay gibi....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…