2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

hayırlı olsun cnm çok gzl aldıkların güle güle kullansın cimcimen :) bnde almak istiyorm indirimde mothercare in ürünleri var ancak beden konusunda hiç ffikrim yok 50 56 diye gdyr... sn epey bir kollu kolsuz çıtçıtlı badi almışsın maşallah :) bedenlerini nasıl aldın bilgilendrir misn cnm yaa...

canım 50 prematüre onu alma.56 yeni doğan 62 0-3 68 3-6 ay :KK34: ben 2 takım yeni doğan bi takım 3 bi takım 6 ay aldım:KK34:

yaaa ne güzl şeyler almışsınız. ben daha hiç bişey almadım erken diye ama artık dayanamıyorum yavaş yavaş almam lazım içim gidiyor. ama çoookkk tatlılarr yaaa :KK52::emir_bebek::nazar:

yaaa ne güzl şeyler almışsınız. ben daha hiç bişey almadım erken diye ama artık dayanamıyorum yavaş yavaş almam lazım içim gidiyor. ama çoookkk tatlılarr yaaa :KK52::emir_bebek::nazar:

Bende aynıyım canım birde bizim daha cinsiyette belli değil bu yüzden eşim hiç yanaşmıyor almaya. Ama ben artık kendimi tutamamaktan korkuyorum eşimle bazen ufak çapta tartışma yaşıyoruz alalım almayalım diye. Bakalım bu ay sonunda velet kendini gösterirse artık kimse beni tutamaz.

dün doğum günümdü annem meleğime bornoz takımı almış civcivli,ablam da nevresim takımı almış eşekli ,eşek sıpası dedim görür görmez bayıldım diyo:))...bn de bayıldım ikisine de fotosunu çekip koycam en kısa zamanda

teyzem hamile olduğumu öğrendiğimde almış bana kolsuz badylerden english home dan çok güzel yerleri tavsiye ederim aklınızda bulunsun annişler

kızlar ya hastane cıkısı kac tane alacaksınız yaz bebekleri oldugundan cok kullanılmıyomus ben sıcak memlekette yasıyorum cıtcıtlı badi alın diyolar ne diyosnuz

Kızlar Ben de kızıma zıbın aldım 3 tane gittigidiyordan çorap felan aldım ama bugün geldi kargosu aksam eklicem inşaallah resimlerini
Birde istanbulda ikamet ediyorum sultanbeyliyedi civilim mağazasına gidicem pazargünü listeyi hazırladım kendimi zor tutuyorum.

1 adet nohut battaniye dedikleri peluşlardan alıcam :KK49:
1 adet komple set hastane çıkışı alıcam
2 tane penye battaniye
1 takım alt açma seti
5 li zıbın takımı 3 tane (hediyede gelir diyolar o yüzden fazla almıcam)
havlu sırt bezi
ağız silme bezi (başörtüsünden yapılıyormuş kenarları oyalanacak :) )
belki bi kaç şortlu takım
çıtçıtlı zıbın fazla alın diyorlar

neyse pazartesi hepsini eklicem kızlar inşaah.bu arada ben park beşik almayı düşünüyorum ama meleğimin odası olsunda istiyorum
doğumdan 3 ay sonra kendi evimize taşınıcaz bi türlü karar veremedim.oda takımı alsammı almasammı :KK49::KK49:

Kızlar Ben de kızıma zıbın aldım 3 tane gittigidiyordan çorap felan aldım ama bugün geldi kargosu aksam eklicem inşaallah resimlerini
Birde istanbulda ikamet ediyorum sultanbeyliyedi civilim mağazasına gidicem pazargünü listeyi hazırladım kendimi zor tutuyorum.

1 adet nohut battaniye dedikleri peluşlardan alıcam :KK49:
1 adet komple set hastane çıkışı alıcam
2 tane penye battaniye
1 takım alt açma seti
5 li zıbın takımı 3 tane (hediyede gelir diyolar o yüzden fazla almıcam)
havlu sırt bezi
ağız silme bezi (başörtüsünden yapılıyormuş kenarları oyalanacak :) )
belki bi kaç şortlu takım
çıtçıtlı zıbın fazla alın diyorlar

neyse pazartesi hepsini eklicem kızlar inşaah.bu arada ben park beşik almayı düşünüyorum ama meleğimin odası olsunda istiyorum
doğumdan 3 ay sonra kendi evimize taşınıcaz bi türlü karar veremedim.oda takımı alsammı almasammı :KK49::KK49:

bence önce park yatak al kendi evine geçince takım alırsın derinlik ve genişlik açısından park yataklar bence çok iyi hem salona falan alırsın sonra olmadı onu ya da yatak odanda o durur odası ayrı olur sonuçta ilk aylar bırakamıcan

kızlar ya hastane cıkısı kac tane alacaksınız yaz bebekleri oldugundan cok kullanılmıyomus ben sıcak memlekette yasıyorum cıtcıtlı badi alın diyolar ne diyosnuz

Bitane komple set hediye geldi 20li olanlardan bu kadarı yeter diye düşünüyorum bu yüzden başka almayacağım. Normal zıbın takımı ikili yada tulum filan alınır zaten ayrıyetten...
Ben şortlu badilerden almak istiyorum yazın giymesi için ama baharda çıkıyormuş... indirim bölümlerinden bulduğum bikaçının resimlerini eklemiştim bence en kullanışlısı onlar olur yaz için...

yeni gördüm topiği hayırlı olsun... bize de bugün görümcemden çok şirin bi hediye geldi bebişimin ilk cicisi daha bişe almadım oğluşuma ben..birazdan yülkliyim barii cicişii:))

kesinlikle çok almaya gerek yok ben de çoook sıcak memleketteyim daha çok çıtçıtlı badi alırım ben de..

Çok hoşmuş...:) bende internette görmüştüm ama benim beğendiğimden kalmamış belki karşıma çıkar bi yerde sen nerden aldın canım...

Hepsi burada da var arkadasım markası gabadu her rengi ve farklı modelleri var butik bebeden uç lira daha pahalı bende cok beğendim bu önlüğü orijinal geldi leke kalmayacağı temizliği kolay olduğunu düşünerek bende alıcam

güle güle kulansın canımm :KK16::KK16:ya 5 li takım mı aldın böle yoksa hastane cıkısımı

cnm ben 2 tane hastane çıkışı aldım, fazla oldugunu biliyorum. bitane 10'lu bile yetermiş aslında. ekstradan alınır zaten çıtçıtlı tulumlar falan. ben birini idil baby'den aldım 20'li. ama içinde battaniyesi ve havlusu da var. diğeri de seninkinin aynısı 10'lu set. bebekler çok hızlı büyüyo çok fazla alıyoruz ama yazık yani çogunu giyemeyecekler...benim ilk çocugum, tulumlar badiler ayakkabılar gömlekler ana kucagı kanguru portbebe çanta önlük setleri eldiven setleri çoraplar patikler yelekler hatta agız mendilleri ve alt açma minderi de dahil aklınıza ne geliyosa aldım giyecek adına...aşırıya kaçtım biraz ama çok heyecanlıyım, gördüğümü almadan duramıyorum. siz de benim gibi misiniz yoksa ben mi tuhafım :)

cnm ben 2 tane hastane çıkışı aldım, fazla oldugunu biliyorum. bitane 10'lu bile yetermiş aslında. ekstradan alınır zaten çıtçıtlı tulumlar falan. ben birini idil baby'den aldım 20'li. ama içinde battaniyesi ve havlusu da var. diğeri de seninkinin aynısı 10'lu set. bebekler çok hızlı büyüyo çok fazla alıyoruz ama yazık yani çogunu giyemeyecekler...benim ilk çocugum, tulumlar badiler ayakkabılar gömlekler ana kucagı kanguru portbebe çanta önlük setleri eldiven setleri çoraplar patikler yelekler hatta agız mendilleri ve alt açma minderi de dahil aklınıza ne geliyosa aldım giyecek adına...aşırıya kaçtım biraz ama çok heyecanlıyım, gördüğümü almadan duramıyorum. siz de benim gibi misiniz yoksa ben mi tuhafım :)

valla biz de öyleyiz canım sen tuhaf değilsin ilk bebek ilk torun hepsi bi arada olunca dayanamıyoruz ne görsek alıyoruz hemen:)

kesinlikle çok almaya gerek yok ben de çoook sıcak memleketteyim daha çok çıtçıtlı badi alırım ben de..
fikir verelim o zaman bir tane hastane cıkışı yeter cunku 5li takımdan 2 tane aldım ama dahada gelir
yeni gördüm topiği hayırlı olsun... bize de bugün görümcemden çok şirin bi hediye geldi bebişimin ilk cicisi daha bişe almadım oğluşuma ben..birazdan yülkliyim barii cicişii:))
saol canım benim yararlı oluyor indirimleri takip ederiz gülee kulansın oğluşunn gül
Bitane komple set hediye geldi 20li olanlardan bu kadarı yeter diye düşünüyorum bu yüzden başka almayacağım. Normal zıbın takımı ikili yada tulum filan alınır zaten ayrıyetten...
Ben şortlu badilerden almak istiyorum yazın giymesi için ama baharda çıkıyormuş... indirim bölümlerinden bulduğum bikaçının resimlerini eklemiştim bence en kullanışlısı onlar olur yaz için...
ayy oett ben görmedim sortlu takımı gule gule kullansınn :KK16:
aynen minik bebeşim ilk bebek olunca duramıyosun annenemizinde ilk torunu dayanamıyor :KK76::KK76::KK76:

bunlarda bizim yeniler..çeyiz yaptım ona ..küçük hurçların içine aldım aldım koydum..eve gidince toplu paylaşım yaparım..bunlarda az önce aldığım minik kıyafetlerimiz :)
$3.jpg $1.jpg $2.jpg

herkes çoook güzel ciciler almış bebişlerine, ben daha bi zıbın 4 tane bere alabildim ve dönencemiz hazır sadece.. kıyafetlerin resimlerini yarın paylaşıcam.. 3 şubatta kontrolümüz var inşallah iyi haberler alırız ondan sonra kimse tutamaz beni :21:
$dönence.jpg

X