2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Egemen'im in hediyeleri. Kizlar bunun icine kirmizi kolonya mi gider. Baska fikri olan varmi renk konusunda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1400556726444.jpg
    $1400556726444.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 95
Egemen'im in hediyeleri. Kizlar bunun icine kirmizi kolonya mi gider. Baska fikri olan varmi renk konusunda

Erkek olduğu için mavi bakarsın diye düşünmüştüm ama uğurböcekli olduğu için kırmızı güzel olur. Kırmızı bulamasan bile bildiğimiz normal şeffaf kolonya bile konabilir. Çünkü şişenin süslemesi gayet güzel.

şişe fikirlerini çok seviyorum ben bu da harika olmuş, boş şişe hali bile çok güzel :KK9: kolonya rengi hangisi içinize sinerse olabilir bence. ne renkler var başka turkuaz rengi falan var mı?

şişe fikirlerini çok seviyorum ben bu da harika olmuş, boş şişe hali bile çok güzel :KK9: kolonya rengi hangisi içinize sinerse olabilir bence. ne renkler var başka turkuaz rengi falan var mı?
Yok canım tek renk üzerinde çalıştım şişelerimi. Birde anahtarlıklar yaptım keçeden nazar boncuğu şeklinde. Onlara keseler içinde şeker iliştireceğim. 50 şişe 50 de anahtarlık yaptım yeter inş...

Yok canım tek renk üzerinde çalıştım şişelerimi. Birde anahtarlıklar yaptım keçeden nazar boncuğu şeklinde. Onlara keseler içinde şeker iliştireceğim. 50 şişe 50 de anahtarlık yaptım yeter inş...

yeter bence. sonuçta her gelene verilmez sanırım. daha yakın akrabalara dostlara verilecek şeyler bunlar :KK34:

çok tatlı çok cici yaaaa boş haline bile bayıldım..ayrıca evet,kırmızı kolonya çok şık durdurur

pufpuf maşallah cok güzel olmuş prensin odası :) benımde bebek odası olarak düşündüğüm oda yaklaşık senınkı kadar ,dolabının ölçülerini ve odanın kaç m2 oldugunu söylermisin bende ona göre yaptırayım diyorum bir türlü kafamda oturtamadım ha birde zahmet olmazsa dolabın iç görüntüsünü paylaşırsan cok sevınırım

canımcım sağolasın teşekkür ederim...
Odamız boydan 3.50 / enden 2.64
dolap ise 140x55
ölçüler bu şekilde..

Cici anneler eminim bi çoğunuz hazırlıklarını tamamladı benimde az kaldı sayılır en son yana döne heryerde şöyle güzel bi lohusa terliği tacı bandını arıyordum ama hep pahalıma geldi 100 tl ye maal etti el emekçileri fakat en sonunda buldum havlu terlik bandana ve tac güzel bi kız yapıyor fiyatı da cok uygun 35 tl instagramda sipariss diye girince görürsünüz zaten bunlarda benimkiler bugün kargoya çıktı inşallah sabırsızlıkla bekliyorum :KK16: $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

Cici anneler eminim bi çoğunuz hazırlıklarını tamamladı benimde az kaldı sayılır en son yana döne heryerde şöyle güzel bi lohusa terliği tacı bandını arıyordum ama hep pahalıma geldi 100 tl ye maal etti el emekçileri fakat en sonunda buldum havlu terlik bandana ve tac güzel bi kız yapıyor fiyatı da cok uygun 35 tl instagramda sipariss diye girince görürsünüz zaten bunlarda benimkiler bugün kargoya çıktı inşallah sabırsızlıkla

Çok güzeller canım sağlıkla kullan inşallahh

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cici anneler eminim bi çoğunuz hazırlıklarını tamamladı benimde az kaldı sayılır en son yana döne heryerde şöyle güzel bi lohusa terliği tacı bandını arıyordum ama hep pahalıma geldi 100 tl ye maal etti el emekçileri fakat en sonunda buldum havlu terlik bandana ve tac güzel bi kız yapıyor fiyatı da cok uygun 35 tl instagramda sipariss diye girince görürsünüz zaten bunlarda benimkiler bugün kargoya çıktı inşallah sabırsızlıkla

Çok güzeller canım sağlıkla kullan inşallahh

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Teşekkür ederim canım saol

Artik eskisi gibi takip eden yok sanirim sayfayi yoksa herkes dogum yspti da bi ben mi kaldim prensesimin kiyafetlerini yikayip utuluyorum daha dogmadan benden cok kiyafeti oldu cogu hediye ben sadece 3 parca bi sey aldim iyi ki almamisim fazla bi sey

Artik eskisi gibi takip eden yok sanirim sayfayi yoksa herkes dogum yspti da bi ben mi kaldim prensesimin kiyafetlerini yikayip utuluyorum daha dogmadan benden cok kiyafeti oldu cogu hediye ben sadece 3 parca bi sey aldim iyi ki almamisim fazla bi sey

Bende b gun bitirdim utuleri

$2014-05-14 10.52.08.jpg $2014-05-22 10.50.37.jpg $2014-05-22 10.58.05.jpg $2014-05-22 11.44.45.jpg
kapı süsüm lohusa terliklerim ve dogumda dagıtılıcak şişelerim hazır içlerine gül suyu koyulucak :) pembe kuuları da kırtasiyeden aldım içlerine çikolata gül lokumu ve pembe beyaz drajelerle doldurucam.kutulu satılan çikolatalar çok pahalı kendi kutumu kendim aldım 10 tl :KK34: odamızı bi türlü tamamlayamadık halımız gelmedi henüz birde yatak almadık mobilyasının içine henüz.tamamlanıca yüklicem inşallah kızlar :KK34:

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1125964 Eki Görüntüle 1125965 Eki Görüntüle 1125966 Eki Görüntüle 1125967
kapı süsüm lohusa terliklerim ve dogumda dagıtılıcak şişelerim hazır içlerine gül suyu koyulucak :) pembe kuuları da kırtasiyeden aldım içlerine çikolata gül lokumu ve pembe beyaz drajelerle doldurucam.kutulu satılan çikolatalar çok pahalı kendi kutumu kendim aldım 10 tl :KK34: odamızı bi türlü tamamlayamadık halımız gelmedi henüz birde yatak almadık mobilyasının içine henüz.tamamlanıca yüklicem inşallah kızlar :KK34:

hepsi mükemmel görünüyor bayıldım valla 😍
ama terliği nerden aldın canım?çok güzeeeeel olmuş...üstünü galiba kendin süsledin?

birazdan Egemen'in odasının lambasını paylaşacağım. Onuda kendim yaptım keçeden çok güzel oldu :KK70:DD

Buda Egemen'in lambasi keceden kendim yaptim

vaaaaav cidden çok hoş çok orjinal olmuş çok beğendiiiiimmmmm canım..eline emeğine düşüncene sağlık valla...

X