2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Canım, şişeleri nikahşekerimalzemeleri . com adresinden aldım. tanesi 0,80 kuruş. içine gül suyu koyacağım. mavi renkte. henüz gül suyu almadım. evde olanlar ile denedim. stickerları tekin ozalitten bastırdım. bir sayfada 24 adet var. 1,50 TL.

Teşekkürler, hemen bakıyorum... Kolonyacıların da eminönünde falan toptancısı olsa iyi olur. Yarın ona da bakayım. Bitirince resmini koyarsan sevinirim.

Hanımlar merhaba civil mağazasından alışveriş yapan var mı acaba? Bulunduğumuz ilde malesef mağazası yok internet adresinden bazı şeyler beğendim ancak alıp almamakta kararsız kaldım. Çünkü bundan 1-2 ay önce çeşitli sitelerden alışveriş yaptım bebeğim için resmen bazılarının bedenleri büyük olduğu halde oyuncak bebeğe giydirilicek tarzda geldi bu yüzden soruyorum alan var mı diye

Hanımlar merhaba civil mağazasından alışveriş yapan var mı acaba? Bulunduğumuz ilde malesef mağazası yok internet adresinden bazı şeyler beğendim ancak alıp almamakta kararsız kaldım. Çünkü bundan 1-2 ay önce çeşitli sitelerden alışveriş yaptım bebeğim için resmen bazılarının bedenleri büyük olduğu halde oyuncak bebeğe giydirilicek tarzda geldi bu yüzden soruyorum alan var mı diye

canım ben neredeyse herşeyini civilden aldım çok minik değil ben 0-3 ay aldım bazılarını bazılarınıda 3-6ay ebatlarıda kaliteside güzel çekme falan yapmadı yıkadık

canım ben neredeyse herşeyini civilden aldım çok minik değil ben 0-3 ay aldım bazılarını bazılarınıda 3-6ay ebatlarıda kaliteside güzel çekme falan yapmadı yıkadık

Çok teşekkür ederim canım cevap verdiğin için. Fiyatları ve modelleri gerçekten hoşuma gitti ama işte mağaza olmayınca inceleme şansım olmadı. Kaliteside iyiymiş çekme yapmamasıda. 0-3 ayı baya oldu o zaman ben 3-6 ve 6-9 ay alayım bari.

canım ben aldım birkaç ay önce hemen kargoya verildi ve bedenleri de küçük veya büyük değil.alabilirsin yani

canım ben aldım birkaç ay önce hemen kargoya verildi ve bedenleri de küçük veya büyük değil.alabilirsin yani

Teşekkür ederim canım hemen kargoya verilmesi iyiymiş fazla beklemeyeceğim ne güzel. O beden konusu aklıma yattı baya tereddütteydim çünkü yine hüsrana uğramaktan korktum.

Kizlar merhaba. Benim.kizima sizinki gibi hediyeler alan olmadi. Annem yok. Herseyini ben aliyorum ve ben yapiyorum. Bu mutlulugu o kadar tek basima yasiyorum ki size cok ozendim :KK43:

canım uzulme bende tek sayılırım yurtdısındayım kımse yok yardım edecek hele 1.5 yasında kızım var cok yoruyor benı ama ıyı tarafından bak bır kızın olucak kız evlat bambaska bısey oglan da oyledır ama kızın olunca gorursun hele buyudukce arkadasın olucak :KK16: senın hem dogduktan sonra hedıyeler gelıcek merak etme :KK54:

Teşekkürler, hemen bakıyorum... Kolonyacıların da eminönünde falan toptancısı olsa iyi olur. Yarın ona da bakayım. Bitirince resmini koyarsan sevinirim.

Kolonya toptancısı bende arıyorum canlar. Şişelerim hazır herşeyiyle sdadece içleri dolacak koloonyaları araştırdım. bebek kolonyası olabilir uygun olarak. Eyüp sabri tuncerin sitesinde 5 lt kolonyalar var 65 tl. Ama kokularından emin olamadım. Birde rebul kolonyaları var aslında revul ace muhteşem bir koku ama onlarında en fazla 270 lik şişeleri var. benim elimde 50 adet 100 cc lik şişeler var. buda demek oluyorjki 5 lt kolonyaya ihtiyacım olacak :KK43:(((

Canım, eşim dün internette şişeleri gördü ve hoşuna gitti. Şişeleri ne kadar aldın, içine kolonya mı kokulu bitki mi koydun, onlar ne kadar tuttu. Cumartesi günü eminönüne gideceğim, orda bulurum sanırım. Hazırlaması da kolay görünüyor. Etiket hazırlamam ve kurdele almam yeterli mi.
canım ben http://www.sarkhaneminonu.com/ bu siteden siparişle aldım şişekerimi. Çokda memnun kaldım. Sağ sağlım hemen geldi kargom. ben 100 cc lik 50 şişe aldım. sticker ları yapıştırıdm. fiyankları da hazır. sadece içlerini kolonya dolduracağım ama nereden alacağım kolonyayı bilmiyorum. Toptancı bulmalıyım.

Kızlar siz etiketleri kaça bastırdınız ben 6 cm çapında istedim matbaacı 100 taneye 75 tldedi bana çok geldi ;(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben bir sayfayı 10 tl ye yaptrıdm Arkaları yapışkanlı. Ama kenarları kesik değil. keisk istersem evet senin dediğin gibi pahalı oluyor. Ben kendim kesitim daire şeklinde şipşak bitti.

Herkese merhaba ben aslında kısmetse ağustosta anne olacağım fakat sizleri takip ediyorum. Ellerinize sağlık o kadar güzel şeyler yapmış ve almışsınızki iyi günlerde kullanın inşallah. Sizlerden o kadar çok şey öğrendim ki. Hemde ortam bana çok sıcak geldi. Biraz geç kalmış olsamda iyi ki keşfettim sizleri.:KK9::KK9:

canım ben http://www.sarkhaneminonu.com/ bu siteden siparişle aldım şişekerimi. Çokda memnun kaldım. Sağ sağlım hemen geldi kargom. ben 100 cc lik 50 şişe aldım. sticker ları yapıştırıdm. fiyankları da hazır. sadece içlerini kolonya dolduracağım ama nereden alacağım kolonyayı bilmiyorum. Toptancı bulmalıyım.

Canım, haftasonu eminönünden sadece geçtim gibi oldu. Çok yağmur vardı, bir tek hana girebildim. Haftaya hava güzel olur gidersem bakacağım, bulursam yazarım. İnternette dediğin gibi 5 lt si 65 tl görünüyor. Bazı sitelerde de şişe içine bonibon veya lavanta koymuşlar.

Canım, haftasonu eminönünden sadece geçtim gibi oldu. Çok yağmur vardı, bir tek hana girebildim. Haftaya hava güzel olur gidersem bakacağım, bulursam yazarım. İnternette dediğin gibi 5 lt si 65 tl görünüyor. Bazı sitelerde de şişe içine bonibon veya lavanta koymuşlar.

Bende bonibon koydum şişelerimin içine çok güzel oldular kolonya dökülebiliyormuş oyuzden bonibonu sectim

$10370546_620323124730256_695698832_n.jpg

kızlar işte benim şişelerim.. içindeki renkliler banyo tuzu. bazı şişelere yetmedi lavanta doldurdum..

Ben olmadı karıştırdcam ya kimisine lavanta koycam ama oda şişenin içine ne işe yararki hiç koku dahi vermez

Bende bonibon koydum şişelerimin içine çok güzel oldular kolonya dökülebiliyormuş oyuzden bonibonu sectim

bonibonda güzel de benim şişer dar ağızlı belki sığmaz o yüzden koyamayabşlirim. Çakıl şekerler var onlarda çok pahalı

X