2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

hepsi mükemmel görünüyor bayıldım valla 😍
ama terliği nerden aldın canım?çok güzeeeeel olmuş...üstünü galiba kendin süsledin?

Terlik Home sweet home DaN Aldım canım eVrt üStünün sÜslerini.keNdim yaptım atta Dantelin üstüne pembe fiyonk fiyongun üstüne taşlı tacı koyacaktım ama vazgeçtim.terlik pek rahat gelmedi geri vermeyi.düşünüyorum :) bu arads teşekür ederim canım :KK66:

Terlik Home sweet home DaN Aldım canım eVrt üStünün sÜslerini.keNdim yaptım atta Dantelin üstüne pembe fiyonk fiyongun üstüne taşlı tacı koyacaktım ama vazgeçtim.terlik pek rahat gelmedi geri vermeyi.düşünüyorum :) bu arads teşekür ederim canım :KK66:

aaaa rahat değil mi...oysa çok rahata benziyor resimden,oldukçada şık olmuş..güzel yapmışsın valla

En gec ben bastirdim galiba bebek etiketini ama ozalitcide gercekten cok uygunmus telefondan fotograf yukleyemiyorum ama A3 kagidina 5 tl ye bastilar 4*4 ten 85 tane bastirdim hem de karasiz kaldigim icin 2 cesit bastirdim 3*3 boyutunda da 135 tane oluyodu sanirim onun boyutuda idealdi ama sayi fazlla geldi gozume 4*4 bastirdim

$image.jpg

Kızlar takı yastığımız nasıl?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1400931844414.jpg
    $1400931844414.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 73
Buda kurabiyelerimiz kendim yaptım ilk deneme :)

Eklentiler

• $1400932301529.jpg
    $1400932301529.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 73
  • $1400932317985.jpg
    $1400932317985.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 85
Kızlar takı yastığımız nasıl?

Cok sirin cok guzel hazir mi aldin sen mi yaptin canim bak benimkide boyle dolabin icinden cektim resmi

Eklentiler

• $1400934475351.jpg
    $1400934475351.jpg
    21,4 KB · Görüntüleme: 83
Herkes ciclerini güzel günlerde kullansınn inşaalllaahh
biz de arabamızı aldık ama ana kucağını almadık daha onu da dedeye paslıycaz :KK1:
Eki Görüntüle 961524

Cnm ben agustos annesi olucam Allahm nasip ederse bende quinny buz alicam pusetini aldm smdi sira arabada annen nerden ne kadara aldı bilgin varmi :)

Cok sirin cok guzel hazir mi aldin sen mi yaptin canim bak benimkide boyle dolabin icinden cektim resmi

annem almış cnm. seninki de çok güzel güle güle kullan. birde doğum tarihlerimiz aynı görünüyor. senin bebeğin ne durumda. kanala yerleşmiş mi? benimki hala yerleşmedi de. :KK43:

Kızlarrr, merhaba...

Ya ben bebek kolonyası hazırladım hediyelik şişelere fiyonklar yapıştırmıştım 502 yapıştırıcısıyla. Ama şimdi şişelere bir bakayım dedim fiyonklar üzedinden düşüyor ufak bir çekmeyle. Sağlam olmamış anlayacağıznı. Cama fiyonkları başka hangi yapıştırıcıyla yapıştırabilirm ki. Çift taraflı bant hariç...

Kızlarrr, merhaba...

Ya ben bebek kolonyası hazırladım hediyelik şişelere fiyonklar yapıştırmıştım 502 yapıştırıcısıyla. Ama şimdi şişelere bir bakayım dedim fiyonklar üzedinden düşüyor ufak bir çekmeyle. Sağlam olmamış anlayacağıznı. Cama fiyonkları başka hangi yapıştırıcıyla yapıştırabilirm ki. Çift taraflı bant hariç...

Silikon tabancasıyla deneyebilirsin. Ben kurdeleyi bağladığını düşünmüştüm.

Silikon tabancasıyla deneyebilirsin. Ben kurdeleyi bağladığını düşünmüştüm.

İlk uc bes tanesini bagladim. Ama oyle biyonk yapmak cok zor geldi bana bende fiyonklari yaptim ayri yapistirdim. Yapistigini sandim daha dogrusu. Kac tl dirki bu silikon tabancasi: ((

Sekerlerimizin diger bir bolumu

Eklentiler

• $1400953703466.jpg
    $1400953703466.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 68
  • $1400953736378.jpg
    $1400953736378.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 67
Lambamizi da astik :)

Eklentiler

• $1400954309182.jpg
    $1400954309182.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 67
İlk uc bes tanesini bagladim. Ama oyle biyonk yapmak cok zor geldi bana bende fiyonklari yaptim ayri yapistirdim. Yapistigini sandim daha dogrusu. Kac tl dirki bu silikon tabancasi: ((

Ben Bursa da yaşıyorum burda 10 15 tl bişidi cnm geçenlerde sormuştum.

Kızlarrr, merhaba...

aplikatör yapıştırıcı al mkemmel yapıştırıyor :KK34:

X