2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Cnm eline saglik cok gusel olmus ... Beyaz tulu nerden bldun onu merak ettim. Bende terlik yapmayi dusunuyorumda :))
canım metreyle satılıyor güpür diye sorarsan envayi çeşidini gösteriyorlar
Elleriner sağlık tatlım çok seviyorum sevimli olmuş
teşekkür ederim
öyle de demeyelım hakkını yeme lütfen herkesinki ayrı güzel ben de yapılanlardan feyz aldım ama dediğim gibi beyaz terlik bulaydım tam olacaktı
emeklerinize sağlık güzel anneler, cok guzel olmuşlar
çok teşekkür ederim

Çok sağol tatlım. Valla bana da sıkıcı geliyor ayıcıklı mayıcıklı şeyler. Bu farklı geldi ve çok beğendim. Hem hastane geceliğimle de neredeyse bir örnek Bunun bir de pembe fiyonkluları vardı ama onun 20lisini bulamadım

Hepsi çok güzel cnm sağlıklı günlerde kullanırsınız inşallahhh

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende yeni başladım bebek hediyelerimi yapamya nazzr boncuğu yapuyorum keçeden. İçi elyaf dolgulu. Etiketlerini tasarladım ama henüz bastırmadım. MAtbaaya mı verdin sen canım bastırmak için.

Tatlım yine döktürmüşsün, becereklisin walla

Senin ki benimkinden daha güzel olmuş canım ellerine sağlık, güle güle kullan inşallah...

emeklerinize sağlık güzel anneler, cok guzel olmuşlar

Sağolun kızlar... Daha daha güzelleri sizlerin olsun hem burdaki bütün hanımlar marifetli zaten...
karadenizki canım ozalitçiye verdim hemen çıktısını verdiler...

Kızlar bunlar da teyzemizin aldıkları

Ne güzel teyseside düşünmüş... Güzel günlerde giysin canım oğluşun...:)

Kızımın hastane çıkışı cicileriii İdil babayden 20li set

Bu da Gaye bebeden yedeğimiz

Güle güle giysin bebişin canım...:) Bende bi arkadaşa tavsiye etmiştim yeni İdilin ürünleri çok kaliteli oluyor hem kalıpları çok güzel hemde modelleri çok cici...

Cok güzel cok cici bunlar. Güzel günlerde giysin bebeğin tatlım

Teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…