2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

bunlarda bizim hastane çıkışlarımız ve anneannemizin ördüğü battaniyemiz :KK16:

$SAM_0916.jpg $SAM_0918.jpg $SAM_0917.jpg

Ne güzel teyseside düşünmüş... Güzel günlerde giysin canım oğluşun...:)

Güle güle giysin bebişin canım...:) Bende bi arkadaşa tavsiye etmiştim yeni İdilin ürünleri çok kaliteli oluyor hem kalıpları çok güzel hemde modelleri çok cici...

Teşekkürler canım. Evet ürünleri güzel, bir de farklı şeyler olması ilgimi çekti. Fiyonklu modellerine de bayıldım aslında :KK16:

$Fisher-Price-Orman-Gezisi-Anakucagi-Ve-Sallanan-Sandalye-12303.jpg

kızlar buda kızıma dün sipariş ettiğimiz bugun gelen ama halen kurulmayı bekleyen ev tipi anakucağımız :) inaşşalhhh kullanmakta nasip olur hayırlısı ile..:KK16::KK16::KK16::KK16:umarım resim yüklenmiştir

bunlarda bizim hastane çıkışlarımız ve anneannemizin ördüğü battaniyemiz :KK16:

Eki Görüntüle 1053424 Eki Görüntüle 1053425 Eki Görüntüle 1053426

One şeker bi tavşanmış öyle...:) Anneanneciğinin ellerine sağlık canım...

Güle güle kullansın bebişin canım...:) Bu ara desitinin mor olanı daha iyi canım aklımda bulunsun sadece biraz kötü kokuyor...

Eki Görüntüle 1054043

kızlar buda kızıma dün sipariş ettiğimiz bugun gelen ama halen kurulmayı bekleyen ev tipi anakucağımız :) inaşşalhhh kullanmakta nasip olur hayırlısı ile..:KK16::KK16::KK16::KK16:umarım resim yüklenmiştir

Çok hoşmuş güzel günlerde kullansın bebişin canım...:) Ben hala kararsızım alıp almamak konusunda... :44:

Güle güle kullansın bebişin canım...:) Bu ara desitinin mor olanı daha iyi canım aklımda bulunsun sadece biraz kötü kokuyor...

Çok hoşmuş güzel günlerde kullansın bebişin canım...:) Ben hala kararsızım alıp almamak konusunda... :44:

ben hiç bilmiodum cnm bu markayı eczanedeki bayan tavsiye etti :))

Coolk tesekkur ederiz...Canim bende cok rahat oluyor diye duydum o yuzden aldim hemen..karar verince bu modelden alabilirsin sende cnm kaliteli geldi bana ..insallah kullanimida rahat olur..

Coolk tesekkur ederiz...Canim bende cok rahat oluyor diye duydum o yuzden aldim hemen..karar verince bu modelden alabilirsin sende cnm kaliteli geldi bana ..insallah kullanimida rahat olur..

Ben markasını tam seçemedim ama yanlış görmediysem fisher price galiba...

Ben markasını tam seçemedim ama yanlış görmediysem fisher price galiba...
Evet cnm fisher price..hello baby den aldimm

X