2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Aldıklarınıza yaptıklarınıza bayıldım kızlar :KK16: ellerinize saglık bu hatunlar cok hamarat :KK1: hepiniz güle güle kullanın insallah...:nazar:

aaayy cok guzel olmuslar bayildim kutu da iyi fikirmis bi daha gidince bende bakayim bulabilcem mi bisey:KK55:

Çok tatlı olmuşlar bunlar. Lavanta keselerinin üzerindeki bebekleri nerden aldın cnm? Satılıyor mu acaba

cnm bayıldım gerçekten dibim düştü :KK9: ama benim bi sürü sorum var :26: keseleri nasıl yaptın? o bebekleri nerden aldın çoookk şekerler. bi de kaça maloldu ? yani kaç tane yaptın hepsi kaç liraya geldi?

Teşekkürederim kızlar...:) Malzemeleri eminönünden toptan aldım kumaşla elyaf metre işi bebekler kutu içinde 50 adet olarak satılıyor kiloyla lavanta aldım hepsini dahil edince 100 adet için tanesi en fazla 2.50 civarı olması lazım....

Son düzenleme:
Internetten sipariş ettiğim son ürünlerimiz. Artık sadece pijamalar ve bebek küveti kaldı. Hadi hayırlısı bakalım...

Hayırlı olsun canım cicileriniz...:) çantanıda almışsın ben hala seçemedim bitürlü... Bebek arabasını almadan önce hep başkalarının arabalarını dikizliyordum şimdi ise çantalara bakıyorum ayyy hayır millet yanlış anlıyacak sonra... :KK1:

Son düzenleme:
$DSC_0278[1].jpg Terlikleri yapınca eklerim demiştim. bugün tesadüfen aradığıma yakın bı terlik buldum bı deneyeyım dedım boyle oldu. aslında tabanı beyaz olsun ıstıyordum ama öyle bı terlık denkgelmedı hıc. artık bulursam bı tane daha yaparım :KK1:napalım sımdılık böyle olsun...

Eki Görüntüle 1051641 Terlikleri yapınca eklerim demiştim. bugün tesadüfen aradığıma yakın bı terlik buldum bı deneyeyım dedım boyle oldu. aslında tabanı beyaz olsun ıstıyordum ama öyle bı terlık denkgelmedı hıc. artık bulursam bı tane daha yaparım :KK1:napalım sımdılık böyle olsun...

Cnm eline saglik cok gusel olmus ... Beyaz tulu nerden bldun onu merak ettim. Bende terlik yapmayi dusunuyorumda :))

Cok begendim tam istedigim gibi :)) acaba fiyatini ve nerden aldigini ogrenebilirmiyim :)))

Canim odasini soruyorsun sanirim, Turkiye de ki Cilek'ten gelecek bunlar. Yani rahat rahat gidip bakabilirsin sen :KK34:

Fiyatina gelince, ben Avustralya`da ki yerlerinden siparis verdigim icin dolar bazinda ve sanirim oraya gore daha pahalidir malum nakliyesi falan ekliyorlar. ama ben sana burada ki sitenin linkini yazayim, sen Turkiye de ki magazalarindan gidip bakar ve fiyat alirsin:

http://www.cilekkidsrooms.com.au/index.php?route=product/category&path=59_65

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1051641 Terlikleri yapınca eklerim demiştim. bugün tesadüfen aradığıma yakın bı terlik buldum bı deneyeyım dedım boyle oldu. aslında tabanı beyaz olsun ıstıyordum ama öyle bı terlık denkgelmedı hıc. artık bulursam bı tane daha yaparım :KK1:napalım sımdılık böyle olsun...

Elleriner sağlık tatlım çok seviyorum sevimli olmuş

Lavanta keselerimi tamamladım kızlar etiketimi bastırdım koçtaştan da bi kutu aldım onuda süsledim uyumlu olsun diye...
Eki Görüntüle 1051013 Eki Görüntüle 1051016

yuh yani bu kadarda güzel yapılmaz ki ....:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah maşallahh...

Internetten sipariş ettiğim son ürünlerimiz. Artık sadece pijamalar ve bebek küveti kaldı. Hadi hayırlısı bakalım...

Eki Görüntüle 1050789

bu daa banyo takimimiz bornozu anca buyuyunce giyebilir ama kundak havlusu kesesi filan bar:KK12::nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: güzle günlerde kullansın kuzucuklar :)

ve nihayet kararsız bir insan olarak karar verip şiparişimi verdim. ufkumu açan arkadaşlar oldu babası da taşıyabilsin diye bunu aldım :KK9: zira kendileri yenidoğanlardan olabildiğince korkan ve onları tutmaya çekinen bir insandır :KK1:. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin bize (amin).

Eki Görüntüle 1050512 Eki Görüntüle 1050513

önecliekle iyi günlerde kullanın canım.... ben çok kararsızım.....hergün sepete ekliyorum netten sonra çıkartıyorum :KK43: bilemedim bilemedim...sen nasıl almaya ikna oldun ...benide aydınlatırmısın canım

Son düzenleme:

önecliekle iyi günlerde kullanın canım.... ben çok kararsızım.....hergün sepete ekliyorum netten sonra çıkartıyorum :KK43: bilemedim bilemedim...sen nasıl almaya ikna oldun ...benide aydınlatırmısın canım

aslında Wrap slinge karar vermiştim, çünkü yenidoğan bebeği taşıması en rahat oymuş, butikbebede kampanya başlayınca alıcaktım. fakat baktım ki bağlaması zahmetli olur da kullanışlı olmayabilir, diğer aile fertleri kullanamayabilir. sonra instagramda birinde sling vardı. sordum Wrap mi iyi babaslingmi diye. Wrap bağlaması zor taşıması kolay, babaslingin bağlaması kolay taşıması biraz zor dedi. bebek biraz içinde kayboluyormuş, hem de tek omuza yük bindiğinden anne için zor oluyormuş. ben de ilk aylar için bunu alıp sonra belki ergobaby yada meitai kanguruya benzeyen slinglerden alırım diye düşündüm. hem wrapi eşim veya annem yani bana yardımcı olacaklar kullanamaz, babaslingle onlara verebilirim diye kendimce akıllılık ettim :KK1: denemeden anlayamayacağız galiba. ha bir de şurdaki yazıdan çok faydalandım belki size de fikir olur:
http://hulyanintunasi.blogspot.com.tr/2010/09/slingler-ve-skca-sorulan-sorular.html

Son düzenleme:
Lavanta keselerimi tamamladım kızlar etiketimi bastırdım koçtaştan da bi kutu aldım onuda süsledim uyumlu olsun diye...

Tatlım yine döktürmüşsün, becereklisin walla :21::21::21:

Senin ki benimkinden daha güzel olmuş canım ellerine sağlık, güle güle kullan inşallah...

emeklerinize sağlık güzel anneler, cok guzel olmuşlar :21:

Canim odasini soruyorsun sanirim, Turkiye de ki Cilek'ten gelecek bunlar. Yani rahat rahat gidip bakabilirsin sen :KK34:

Fiyatina gelince, ben Avustralya`da ki yerlerinden siparis verdigim icin dolar bazinda ve sanirim oraya gore daha pahalidir malum nakliyesi falan ekliyorlar. ama ben sana burada ki sitenin linkini yazayim, sen Turkiye de ki magazalarindan gidip bakar ve fiyat alirsin:

http://www.cilekkidsrooms.com.au/index.php?route=product/category&path=59_65

Çokk tesekkur ederimmm :))

Kızımın hastane çıkışı cicileriii :KK16: İdil babayden 20li set
Eki Görüntüle 1052119

Bu da Gaye bebeden yedeğimiz :KK16:

Eki Görüntüle 1052120

Allah saglıkla kullanmayı nasıp etsın canım :KK16: gecen oğluşa bısıler bakarken magazada bı bayan idilbabynın bu setine bakıyordu, ben de oyle nakışlı fılan seylerı pek sevmedıgımden kızım olsa kesin alırdım valla dıye dusunmuştum, yakından daha da guzel ve kibar bi set gule gule kullanın :21::KK49:

Son düzenleme:
Kızımın hastane çıkışı cicileriii :KK16: İdil babayden 20li set
Eki Görüntüle 1052119

Bu da Gaye bebeden yedeğimiz :KK16:

Eki Görüntüle 1052120

iyi günlerde kullansın canım prensesin :)

aslında Wrap slinge karar vermiştim, çünkü yenidoğan bebeği taşıması en rahat oymuş, butikbebede kampanya başlayınca alıcaktım. fakat baktım ki bağlaması zahmetli olur da kullanışlı olmayabilir, diğer aile fertleri kullanamayabilir. sonra instagramda birinde sling vardı. sordum Wrap mi iyi babaslingmi diye. Wrap bağlaması zor taşıması kolay, babaslingin bağlaması kolay taşıması biraz zor dedi. bebek biraz içinde kayboluyormuş, hem de tek omuza yük bindiğinden anne için zor oluyormuş. ben de ilk aylar için bunu alıp sonra belki ergobaby yada meitai kanguruya benzeyen slinglerden alırım diye düşündüm. hem wrapi eşim veya annem yani bana yardımcı olacaklar kullanamaz, babaslingle onlara verebilirim diye kendimce akıllılık ettim :KK1: denemeden anlayamayacağız galiba. ha bir de şurdaki yazıdan çok faydalandım belki size de fikir olur:
http://hulyanintunasi.blogspot.com.tr/2010/09/slingler-ve-skca-sorulan-sorular.html

teşekkür ederim canım..verdiğin linke bakayım..merak ettim..tecrübeleri okumak laızm..

X