2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

bunlarda bizim hastane çıkışlarımız ve anneannemizin ördüğü battaniyemiz

Eki Görüntüle 1053424 Eki Görüntüle 1053425 Eki Görüntüle 1053426

hepsiciğiiii ayrı ayrı çok güzel çok ciciler........iyi günlerde kullansın melekleriniz canım.....

Sağol canım. 20li İdil Baby seti 146 TL'ye, Gaye Bebe olanı 17 TL'ye netten aldım. İdil Baby piyasada 209 TL idi, diğeri de 25 TL civarı

canım hangi siteden aldın öğrenebilir miyim acaba? Ben de belki görmüşsündür yazdığımı hastane çıkışım vardı ama böyle daha cicili bicili bir şey istiyordum Toker bebeden idilin 5li setinden aldım fırfırlı çok datluş bişey ama 60 tl gibi bir şey tuttu. 20 li 146 tl çok uygun geldi bana

Burdan yazınca sıkıntı olur mu ki acaba :26: Dur ben özelden yazayım sana tatlım

ay kızlar cok güzel seyler almişsınız yaa görünce cok hevesleniyorum . ben daha henüz birşey alamadım . bide erken dogum riskim var cıkamıyorum da bu aralar . ama dayanamıcam artıkk:).. ya birde benim aklıma takılan bebek mevlütünde ne dagıtıcaksınız bide o mesele var .

Bunlarda kendi boyadığım şeker kavanozlarımız hastanede şeker ve çikolatayı bunlara koyacağız

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eklentiler

• $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396805836.562540.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 36
  • $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396805861.773325.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 46
  • $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396805881.446729.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 41
Bunlarda buzdolabı magnetli lavantalatımız

Eklentiler

• $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396805952.410242.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 43
  • $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396805972.591609.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 46
Ikram edilecek kurabiyeler de böyle olacak

Eklentiler

• $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396806054.068197.jpg
    204,3 KB · Görüntüleme: 46

Bunlarda kendi boyadığım şeker kavanozlarımız hastanede şeker ve çikolatayı bunlara koyacağız

Lohusa tacım kendim yaptım kızlar nasıl olmuş

Hepside çok güzeller bayıldım ellerine sağlık güzel günlerde kullanın insallah...

guzel gunlerde kullanın canım
ev tipi anakucaklarına biz de baya baktık ama bı karara varamadık :26:
baktıklarımızda titreşimli ve sallanabılenlerı vardı; sallanabılenlerın de bazıları otomatık bazıları manuel.. titreşimlilerle, manuel sallananların fıyatları daha makul, elektrikli ya da pilli sallananların fıyatları bıraz daha fazlaydı.. bir de dıyolar her cocuk kullanmıyo bunları, biraz şans işi fılan.. oyle boyle derken kararsız kaldık bız de :44:

eveet sonunda mobilyamızı aldık kızlar.kimse benim kadar sıkıntı yaşamamıştır mobilya konusunda en son yaptırmaya karar vermiştik vazgeçtik bu yatak dolabı aldık.tabii yatagın kenarlrı mobilya olucak o boşluk kapanıcak ve korkuluk yapılıcak inşaallah...odamızın dekoratif kutularını da aldık.inşallah tez zamanda gelirde yerleştirmekte geç kalmam...

güzel saglıklı gunlerde kullanın canım, bak kutularına kadar almışsın mınıgınn hepsı yetişir sen dert etme, bu arada hem takım cok guzel hem de o kutular cok zarifmiş

bence de gorsel olarak cok sevımlı inş bebişiniz de içince mutlu huzurlu saatler gecırır

Son düzenleme:

teşekkür ederim canımm

hepsiciğiiii ayrı ayrı çok güzel çok ciciler........iyi günlerde kullansın melekleriniz canım.....
Teşekkür ederim Çilekçim, senin dolapları da gördüm, alıntılayamadım ama çok güzel olmuş özellikle de dolabın üzerindeki stickerslar çok zarif...

Lohusa tacım kendim yaptım kızlar nasıl olmuş

Kız sen ne maharetliymişsin öyle, durdunuz durdurdunuz her şeyim hazır olunca ne güzel modeller koydunuz Bu kavanozlardan ben de aldım ama boyamadım, neyle nasıl boyadın ve süsledin canım?

Bebeğin mobilyası çok güzel olmuş canım, güle güle kullanın inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…