2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Ne hoş şeyler almışsınız kızlar hepsi çok güzel...:)

şu ördekli aslanlı micky'li takımlara bayıldım yaaaav çok güzel..onlarda yurtdışından mı?

Evet canim bunlarin hepsi Avustralya`dan. Ama arastir, belki oralarda da vardir. Bence Turkiye de cok guzel seyler var. Burdakiler genelde estetikten cok, kalite ve rahatliga onem veriyor. Genelde sade oluyor bir cok sey. Bu yuzden bunlari da araya araya-sece sece alim bende

çok iyi olmuş arkadaşım da çok memnun. ben de farklı bir markanınkini almayı düşünüyorum. alından infrared(kızılötesi) ateş ölçer olarak geçiyor sanırım.

hepsi çok güzel mutlu günlerde kullanın inşallah.
slinginizin markası nedir acaba?

Mini Monkey 4 in 1 Baby Sling. Turkiye var mi bilmyorum ama burada cok populer bir marka ve urun. Ben de cok icimle sinerek aldim. Ozellikle yeni dogan -anne tasimasina cok uygun.
Babasina biraz buyudugunde transfer etmeyi dusunuyorum, o zaman ayni markanin farkli bir urununu hediye alacagim babamiza ins.

teşekkürler. sanırım babaslingle aynı. Wrap slingle böyle bişey arasında kaldım ben de. birine karar verip alacağım

ve nihayet kararsız bir insan olarak karar verip şiparişimi verdim. ufkumu açan arkadaşlar oldu babası da taşıyabilsin diye bunu aldım zira kendileri yenidoğanlardan olabildiğince korkan ve onları tutmaya çekinen bir insandır . Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin bize (amin).

canim eşin hakli ozalitciler aslinda A3 den daha da buyuk genelde proje ciktisi almak icindir normal fotokopicilerden de cikti alabilirsin onemli olan makine iyi olsun baski kalitesi guzel olsun yani

Bi şansımı deneyeceğim bakalım ben de. Olmadı renkli fotokopi... Ama çok iyi bir fikirmiş bu yaa :)

bencede kesınlıkle sart allah kourusun 5 dk sevecekler dıe yenı doğanı hasta etmeye gerek yok allah korusun..

Çook güzellerr bende tamamladım etiketleri kaldı bitek.Ben keselerimi mevlütte dağıtmayı düşündüğümden etiket işini doğumdan sonraya bıraktım.doğum tarihini de yazmak istiyorum

Teşekkürederim canım...:) Ben mevlüt yapmayacağım için tarih yazmadım hastaneye götürücem bide eve gelenlere diye düşündüm tabi hepsi kutuya sığmadı azalınca ekleriz artık...

Ogulsumun odasi icin de bunlar gelecek insallah:

Eki Görüntüle 1050789

bu daa banyo takimimiz bornozu anca buyuyunce giyebilir ama kundak havlusu kesesi filan bar

Çok güzel hepsi. Güle güle kullanın canım.

Internetten sipariş ettiğim son ürünlerimiz. Artık sadece pijamalar ve bebek küveti kaldı. Hadi hayırlısı bakalım...

Eklentiler

• $1396546129106.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 54
  • $1396546155357.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 58
  • $1396546187603.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…