2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Ben de bu anakucagini cok begenmistim ama biraz pahali geldigi icin almadik, bence gayet kullanisli olur
siz ne kadara buldunuz

Ben de bu anakucagini cok begenmistim ama biraz pahali geldigi icin almadik, bence gayet kullanisli olur
siz ne kadara buldunuz

normalde 280 civarı fiyatı ama burda biz 180e bulduk fiyatı yükselmezse bi haftaya kadar alıcaz sadece pembe rengi bu fiyat diğer renkleri 280 tl

kızlar benim pıtırcıgım iki gündür tekmelemiyor nedenki

canım hiç mi hareket etmiyor? haftada 2 gün benimkide sakin oluyo genelde cumartesi pazara denk geliyo.herhalde tatil yapıyo diyorum
tatlı bişeyler yiyip 10-15 dk sonra sessiz bi odada sol tarafına uzan elini karnına koy ben öyle yapınca hareketleniyor.bazan da kulaklıkla müzik dinletiyorum kulaklığı karnıma koyuyorum hemen tekmeliyo.bunları yap 2 saat içinde hareket etmezse doktorunu ara canım ama telaş etme mutlaka dinleniyodur minik

normalde 280 civarı fiyatı ama burda biz 180e bulduk fiyatı yükselmezse bi haftaya kadar alıcaz sadece pembe rengi bu fiyat diğer renkleri 280 tl

Cok iyiymis fiyati hemen alin bence kacirmayin, ben magazada gormustum cok hosuma gitmisti ama biz bebek odasi aldik ayrica park yatak puset falan derken ivir zivirla beraber baya bi harcadik o yjzden bu fazla gelmisti, bize pembesi olmaz mavis lazim size iyi denk gelmis
gule gule kullanin insallah

canım siz de güle güle kullanın aldıklarınızı benim kızımın odası olmadı alamadık bari beşikle ana kucağı alalım dedik.

Hmmm tamam canım çok sağıl. Eşime söyledim, varmış tanıdığı. Ama ozalitçiler büyük işler yapıyor, böyle şeyler yaparlar mı ki dedi
canim eşin hakli ozalitciler aslinda A3 den daha da buyuk genelde proje ciktisi almak icindir normal fotokopicilerden de cikti alabilirsin onemli olan makine iyi olsun baski kalitesi guzel olsun yani

ıyı yapmıssın canım, bakalım ben de bı cozum yolu bulmaya calısıcam artık :44:

annen haklı valla, ınsanlara alma dıyemezsin ki zaten dagıtmak ıcın yapıyosun ama işte bazen abartanlar olabılıyo 4 çeşit yapıcam demıssın ya hepsını hastaneye goturecek mısın ve kacar tane yapmayı planlıyosun :44:

çok guzellermış canım, guzel gunlerde saglıkla kullanın inş ben de ne zaman kıyafet işini bıtırdım desem inadına bişiler alıyorum

çileeeeekkk yardımına ihtiyacım var!
canım ben hala hastane çantamı hazırlayamadım pijama takımı aldım gecelik takımı alayım bir de diyordum ama seninkini görünce hepsi takım daha hoş olur gibime geldi. sabahlığı hem gecelikte hem pijamada kullanılabilir. güle güle kullan canım. şimdi sormak istediğim şu: ürünler eline ulaştı mı? kumaşı kalitesi vs nasıl? bir dee beden olarak ne almalıyım çok kafam karışık:44::44:

kuzummmmm..yazdım diğer tarafa....ben Mark-ha.com dan aldım canım...bedenini de müşteri hizmetleri eski bedeninize göre alın dedi...onlar hamilelik için eski bedeninize göre özel yapılıyor dedi..ben 36-38 beden arası giyerdim..bunu 38 aldım..kalitesi cidden çok güzel.....görür görmez anlıyorsun ki EROS un zaten...inşallah yardımcı olmuşumdur..ben çok sevdim..

Kizlar hepinizin cicileri cok guzel. Guzel gunlerde kullansin bebisleriniz ins.
Ben yurt disinda yasiyorum, ufak tefek seyler aldim heves ettigimden ama oglusumun asil cicileri, 15 nisanda annemle gelecek Turkiye`den ins. Kimini netten ben aldim, kimini o aldi. Ama suan gozumun onunde degiller ne yazik ki. Alindigini biliyorum ama gormedigim icin biraz buruk icim. en de hergun foruma girip sizin cicilerinize bakiyorum
Geldiklerinde hepsinin resimlerini cekip ekleyecegim
Odasini Cilek`ten aldik, Baby Dream. Turkiye`den gelecek 15 gune kadar.
Hala bazi eksiklerimiz var ama annem gelince ne var ne yok bakip sonra tamamlayacagim ins.
Sadece bir kac resim koyabilecegim simdi:

Ogulsumun odasi icin de bunlar gelecek insallah:

Eklentiler

• $CILEK 2.png
    160,9 KB · Görüntüleme: 76
  • $CILEK 3.jpg
    16,1 KB · Görüntüleme: 68
  • $CILEK1.png
    160,9 KB · Görüntüleme: 56

şu ördekli aslanlı micky'li takımlara bayıldım yaaaav çok güzel..onlarda yurtdışından mı?

iyigünlerde kullansın oğluşun canım.......çok ciciler hepsi..

Çook tatlılar güzel günlerde kullanın canım

hepsi çok güzel mutlu günlerde kullanın inşallah.
slinginizin markası nedir acaba?

Kızlar dün eşim ateşölçer almış nasıldır bilmiyorum ama eşim iş güvenliği uzmanı beraber çalıştıkları iş yeri hekimi bunu kullanıyormuş ve iyi olduğunu söylemiş.Satııcı da geliş fiyatına verince almış eşim.hava ve su sıcaklığını da ölçüyormuş.Almak isteyenlere fikir olur belki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…