2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Kizlar hepinizin cicileri cok guzel. Guzel gunlerde kullansin bebisleriniz ins.
Ben yurt disinda yasiyorum, ufak tefek seyler aldim heves ettigimden ama oglusumun asil cicileri, 15 nisanda annemle gelecek Turkiye`den ins. Kimini netten ben aldim, kimini o aldi. Ama suan gozumun onunde degiller ne yazik ki. Alindigini biliyorum ama gormedigim icin biraz buruk icim. en de hergun foruma girip sizin cicilerinize bakiyorum :KK43:
Geldiklerinde hepsinin resimlerini cekip ekleyecegim:KK9:
Odasini Cilek`ten aldik, Baby Dream. Turkiye`den gelecek 15 gune kadar.
Hala bazi eksiklerimiz var ama annem gelince ne var ne yok bakip sonra tamamlayacagim ins
Sadece bir kac resim koyabilecegim simdi:

Eki Görüntüle 1050083 Eki Görüntüle 1050085 Eki Görüntüle 1050084 Eki Görüntüle 1050080 Eki Görüntüle 1050078 Eki Görüntüle 1050089 Eki Görüntüle 1050074 Eki Görüntüle 1050082 Eki Görüntüle 1050072 Eki Görüntüle 1050088

Eki Görüntüle 1048617

kızlar ben de anakucağını bundan almayı düşünüyorum inşallah eşim indirimli bulmuş ,beşiği aldık ,park yatak da var bi de bunu alınca büyük eşyalar tamam oluyo sizce kullanışlı olur mu

canim senin istediginden ben set halinde aldim. portbebe, kanguru, canta, ana kucagi icinde 150 milyona. n11 sitesinden aldik iki gune ekime geldi. bak fotosunuda yukledim simdi bak istersen. farkli desenleri ve renkleri var. ve disarida baktiklarima gore gayet kaliteli

Günaydınn dün çok yorucu bir gündü malum kontrollere şehir dışına gidiyoruz şükür oğlum iyi..Dün oğluma aldıklarımız : Çok büyük araştırmalar,tecrübeli anne tavsiyeleri ve denemeler sonucu oğluma baston tarzı travel set almaya karar verdik ve dün gidip chicco littleway travel set aldık.Doğumdan itibaren kullanılabilen tam yatma özelliğine sahip.Bu yazımızı araba koltuğu olabilen hala adını bilmediğim şeyde geçiririz muhtemelen :KK66: kışında heryere arabayla gideceğimiz için bebek arabasını kullanacağımı pek sanmıyorum seneye yaza da 1 yaşında baston puset kullanma vakti diye düşündüğümden bunu tercih ettim.hafif olması ve az yer kaplaması da ayrı bir hoşuma gitti.. Eki Görüntüle 1048390 işte arabamız bu :KK34:
Arabayı mothercare'den aldık ve 150 tl hediye çeki kazandık onu da uyku seti alarak değerlendirdik Eki Görüntüle 1048394 uyku setimiz de bu.İçinde yorgan,2 adet çarşaf,2 adet yastık kılıfı,yan korumalıklar,ve ayrıyetten bir tane de yorgan kılıfı var.ben o yorgan kılıfı için bir yorgan daha diktireceğim ve 2 takım ortaya çıkmış olacak.Hepsi 238 tl tuttu bizim 150 tl hediye çekimiz olunca bize 88 tl.ye geldi.Bunu tavsiye ederim gerçekten kaliteli ve görüntüsü de çoook tatlı :KK34: Bunlar da diğer aldığımız yazlık ciciler : Eki Görüntüle 1048395 Eki Görüntüle 1048396 Artık kıyafet işini bitirdim bu arada yeter gerçekten aberttığımı hissediyorum artık :KK53:

Ne hoş şeyler almışsınız kızlar hepsi çok güzel...:) :nazar:

şu ördekli aslanlı micky'li takımlara bayıldım yaaaav çok güzel..onlarda yurtdışından mı?

Evet canim bunlarin hepsi Avustralya`dan. Ama arastir, belki oralarda da vardir. Bence Turkiye de cok guzel seyler var. Burdakiler genelde estetikten cok, kalite ve rahatliga onem veriyor. Genelde sade oluyor bir cok sey. Bu yuzden bunlari da araya araya-sece sece alim bende :KK34:

Eki Görüntüle 1050147 Kızlar dün eşim ateşölçer almış nasıldır bilmiyorum ama eşim iş güvenliği uzmanı beraber çalıştıkları iş yeri hekimi bunu kullanıyormuş ve iyi olduğunu söylemiş.Satııcı da geliş fiyatına verince almış eşim.hava ve su sıcaklığını da ölçüyormuş.Almak isteyenlere fikir olur belki..

çok iyi olmuş arkadaşım da çok memnun. ben de farklı bir markanınkini almayı düşünüyorum. alından infrared(kızılötesi) ateş ölçer olarak geçiyor sanırım.

hepsi çok güzel mutlu günlerde kullanın inşallah. :KK34:
slinginizin markası nedir acaba?

Mini Monkey 4 in 1 Baby Sling. Turkiye var mi bilmyorum ama burada cok populer bir marka ve urun. Ben de cok icimle sinerek aldim. Ozellikle yeni dogan -anne tasimasina cok uygun.
Babasina biraz buyudugunde transfer etmeyi dusunuyorum, o zaman ayni markanin farkli bir urununu hediye alacagim babamiza ins.:KK1:

Mini Monkey 4 in 1 Baby Sling. Turkiye var mi bilmyorum ama burada cok populer bir marka ve urun. Ben de cok icimle sinerek aldim. Ozellikle yeni dogan -anne tasimasina cok uygun.
Babasina biraz buyudugunde transfer etmeyi dusunuyorum, o zaman ayni markanin farkli bir urununu hediye alacagim babamiza ins.:KK1:

teşekkürler. sanırım babaslingle aynı. Wrap slingle böyle bişey arasında kaldım ben de. birine karar verip alacağım :KK34:

ve nihayet kararsız bir insan olarak karar verip şiparişimi verdim. ufkumu açan arkadaşlar oldu babası da taşıyabilsin diye bunu aldım :KK9: zira kendileri yenidoğanlardan olabildiğince korkan ve onları tutmaya çekinen bir insandır :KK1:. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin bize (amin).

$thebabasling1.jpg $thebabasling2.jpg

canim eşin hakli ozalitciler aslinda A3 den daha da buyuk genelde proje ciktisi almak icindir normal fotokopicilerden de cikti alabilirsin onemli olan makine iyi olsun baski kalitesi guzel olsun yani

Bi şansımı deneyeceğim bakalım ben de. Olmadı renkli fotokopi... Ama çok iyi bir fikirmiş bu yaa :)

zıyaretler konusuda topu baskasına atmakta yarar var, annem fılan bişi dıyemez de kardesıme verebılırım bu gorevı :KK1:

normalde ailede boyle seylerde hep ben atlardım; hadı artık anneyı, bebeği rahat bırakalım, onların da dınlenmeye ıhtıyacı var fılan dıye ama şimdi anne olacak ben olduguma gore yeni bi uyarıcı güç gerekli :KK1:

bencede kesınlıkle sart allah kourusun 5 dk sevecekler dıe yenı doğanı hasta etmeye gerek yok allah korusun..

Çook güzellerr bende tamamladım etiketleri kaldı bitek.Ben keselerimi mevlütte dağıtmayı düşündüğümden etiket işini doğumdan sonraya bıraktım.doğum tarihini de yazmak istiyorum :KK34:

Teşekkürederim canım...:) Ben mevlüt yapmayacağım için tarih yazmadım hastaneye götürücem bide eve gelenlere diye düşündüm tabi hepsi kutuya sığmadı azalınca ekleriz artık... :KK31:

Kizlar hepinizin cicileri cok guzel. Guzel gunlerde kullansin bebisleriniz ins.
Ben yurt disinda yasiyorum, ufak tefek seyler aldim heves ettigimden ama oglusumun asil cicileri, 15 nisanda annemle gelecek Turkiye`den ins. Kimini netten ben aldim, kimini o aldi. Ama suan gozumun onunde degiller ne yazik ki. Alindigini biliyorum ama gormedigim icin biraz buruk icim. en de hergun foruma girip sizin cicilerinize bakiyorum :KK43:
Geldiklerinde hepsinin resimlerini cekip ekleyecegim:KK9:
Odasini Cilek`ten aldik, Baby Dream. Turkiye`den gelecek 15 gune kadar.
Hala bazi eksiklerimiz var ama annem gelince ne var ne yok bakip sonra tamamlayacagim ins.
Sadece bir kac resim koyabilecegim simdi:

Eki Görüntüle 1050083 Eki Görüntüle 1050085 Eki Görüntüle 1050084 Eki Görüntüle 1050080 Eki Görüntüle 1050078 Eki Görüntüle 1050089 Eki Görüntüle 1050074 Eki Görüntüle 1050082 Eki Görüntüle 1050072 Eki Görüntüle 1050088

Ogulsumun odasi icin de bunlar gelecek insallah:

Eki Görüntüle 1050789

bu daa banyo takimimiz bornozu anca buyuyunce giyebilir ama kundak havlusu kesesi filan bar:KK12::nazar:

Çok güzel hepsi. Güle güle kullanın canım.

Internetten sipariş ettiğim son ürünlerimiz. Artık sadece pijamalar ve bebek küveti kaldı. Hadi hayırlısı bakalım...

Eklentiler

• $1396546129106.jpg
    $1396546129106.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 54
  • $1396546155357.jpg
    $1396546155357.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 58
  • $1396546187603.jpg
    $1396546187603.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 53
X