2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Yukarıda arkadaş daha iyi açıklamış canım istersen bi dene...

Son düzenleme:

rica ederim canım yardımcı olabildiysem ne mutlu. word e kopyalamayı basarabildin mı? ben de ilk kez yapmıstım

Kuzum güle güle kullan. Çok güzel bi şey bu. Geçen bebiş görmeye gittiğimde görümcemin eltisinde görmüştüm bunun pembesini. Ayakları yere kadar inebiliyo ve beşik kadar yükseltilebiliyo, çok kullanışlı. Ben odam büyük olduğu için park yatak aldım. Ama bebişimi her odada yanıma labileyim diye bir de şöyle bir anadizi istiyorum(sağa-sola, ileri-geri sallanabilen ve aynı zamanda oturur pozisyona getirilebilen) :

Buralarda bundan bulamadım. Nette de bu tarz olan pek yok. Bunu netten buldum ama rengi kötü. Şöyle cicili bicili düzgün desenlisini nerden bulabilirimki acaba

Copy paste yapmayı biliyorum canım da benim evdeki notebook copy paste yapmadı, şimdi iş yerindeki bilgisayarda deneyeceğim. Sağol

rica ederim canım yardımcı olabildiysem ne mutlu. word e kopyalamayı basarabildin mı? ben de ilk kez yapmıstım

Evdeki notebook un world unde bir problem var, mesela copy paste de yapmıyor yani becerememin bir sebebi de teknolojik yetersizlikten kaynaklanıyormuş İşyerinde bir dener örneği de buraya koyarım bi ara...Teşekkür ettim canım

Bende tasarladım bir örnek. ama Paintte tam etieti kesemedim. uyduruk bir yesme oldu. Kopyala yapıştır dediğimde de direk atık belge diyor. Worde kopyalamaya çalıştığımda etiket dışında kalan sayfadaki kısımların görüntüsüde galiyor. Senin yaptırdıkların etiket şeklindemi arkasında kağıdı çıkart şieye yapıştır. Ben öyle istiyorum da.

Bende tasarladım bir örnek. ama Paintte tam etieti kesemedim. uyduruk bir yesme oldu. Kopyala yapıştır dediğimde de direk atık belge diyor. Worde kopyalamaya çalıştığımda etiket dışında kalan sayfadaki kısımların görüntüsüde galiyor. Senin yaptırdıkların etiket şeklindemi arkasında kağıdı çıkart şieye yapıştır. Ben öyle istiyorum da.

Oooo maşallah sizlere ben henüz hiç birşey almadım annemi kaç parça bişe almış birazda örmüş hepsi o kadar biz eşimle henüz hiç bir şey almadık bekliyoruz bakalım artık ne zaman almaya başlarız

evet cnm aynı dediğin gibi..yukarıda çıkıyo tam yere aşağıda iniyo..kullanışlı geldi banada..bu senin gösterdiğinde güzel aslında ama yanlarında koruma falan yok Allah korusun düşer falan
:26:

evet cnm aynı dediğin gibi..yukarıda çıkıyo tam yere aşağıda iniyo..kullanışlı geldi banada..bu senin gösterdiğinde güzel aslında ama yanlarında koruma falan yok Allah korusun düşer falan
:26:

Yok tatlım düşmez. bebek arabalarındaki gibi kemer şeklinde koruması var. Ben bunu hep yanımda tutmak için alıcam. Mesela mutfakta işim mi var, bebişim yanımda otursun ya da yatsın içinde Ama sana diğer sepet beşik daha uygun tabiki. Odana tam olmuştur. Hem oldukça da portatif. Güle güle kullansın minik kuş

heee anladım tamam canımcım,sizde güle güle kullanın inşallah..

cnm zazzle.com diye bir site babystickers diye girdim. kullanacağım boyuta göre hazırladım ve bazılarını A4 e 12 bazılarını 15 adet olacak şekilde ayarladım. Burada büyük bir kırtasiye var orada A4 sayfasını 1tl ye bastırdım parlak yapışkanlı etiket kağıdına. 8 tlye hepsini mal ettim

arkadaslar bu dağıtılacak süsleri kaçar tane yaptırmayı düşünüyosunuz :26: ben bı kac tane cesıt yapayım dıyorum ama hastane odasına mı gotursem yoksa eve gelenlere mi dağıtsam karar veremedim.. hastane odasına hepsını koydugumda her gelen her cesıtten bıseyler alırsa yetmez gıbı gelıyo, hanı nıkah sekerlerınde yasanıyo ya bazen; her gelen aay cok guzelmıs dıye 2şer 3er alıo

cnm ben hastaneye çok kişinin geleceğini düşünmüyorum oturduğumuz yere biraz uzak ondan ama yinede hastaneye 25-30 tane kurabiye yaparım. sonra şeker çikolata vs. bide o günün anısına eva kağıtlardan süs yapıp ortasına yaptığım etiketlerden yapıştıracağım onları koyarım 25-30 tane. diğer yapacaklarımı mevlütte dağıtacapım ve öyle çok çeşit değil çünkü yetiştiremem herkes her çeşitten almaya kalkar olmaz. 2 çeşit yine 100 tane kurabiye yanına 100 tane keçeden magnet (yada anahtarlık) şeklinde düşünüyorum.

en iyisi 2 çeşit yap.birini hastanede birini de evde dağıt. ben ona karar verdim. yoksa içinden çıkılmayacak hal alıyorlar.

işte herkesın her cesıtten almaya kalkması durumunda onlara yetişebilmek mumkun degıl :26: çikolata gıbı tek tek tutulacak bıseyde değiller ki, bı sepete kutuya fılan filan konulup ortada duracaklar:44: tamam zaten dagıtmak ıcın yapıyoruz da hepsıne yetısecek kadar hazırlayacak dermanım yok valla

en iyisi 2 çeşit yap.birini hastanede birini de evde dağıt. ben ona karar verdim. yoksa içinden çıkılmayacak hal alıyorlar.

ınsan işte boyle cesıt cesıt olmasını ıstıyo, elimden geldıgınce bısıler yapayım hazırlayayım ıstıyorum ama gercekten de herkese yetebılmek sanırım pek mumkum degıl :26:
senın de dedıgın gıbı hedıye konusunu ıkıye bolmek bı cozum olabılır

bence yaptır 50-60 tane..yarısını koy hastanede masaya..
gerisini sakla.
ıhtıyac olursa verırsın kalanıda evde dağıtırsın 2 taneye bence gerek yok
aama sen bılırsın:)
yenıdoğan zıyaretlerı kısa olsun dıe de uyar hemsıreyı..
çocuğa bakterı gecmesın cok önemli bence

zıyaretler konusuda topu baskasına atmakta yarar var, annem fılan bişi dıyemez de kardesıme verebılırım bu gorevı

normalde ailede boyle seylerde hep ben atlardım; hadı artık anneyı, bebeği rahat bırakalım, onların da dınlenmeye ıhtıyacı var fılan dıye ama şimdi anne olacak ben olduguma gore yeni bi uyarıcı güç gerekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…