2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Hem çok güzel, hem çok iyi fiyata yaptırmışsın. Hangi şehirde nerde çıktı aldırdın :) Normal kağıda bile renkli çıktı daha pahalı

Antalya dayım canım. gördüğüm bir ozalitçiye sirip sordum uygun gelınce de yaptırdım. begendiğine sevindim.

cok guzel olmus bencede burda soylenen fiyatlar cok yani sasirmistim bende, en son halini de gonder olur mu yapistirinca yani benimde silikon bitmis evde yapistiramadim bi türlü

bunlar kendinden yapıskanlı. etiket gibi yani söküp yapıştırıyorsun. doguma yakın yapıştırırım artık. kurabıye posetıne ve lohusa bardaklarına yapışacagı için su anda kullanamam ama kestım hazırladım. yanı her daıreyı kenarlarından kestım yapıştırmaya hazırlar

bunun özellikleri nedir? ve kaca aldınız acaba?

urun kodu weewell wma 230
800 metreye kadar cekiyomus 2 kanal ve hassasiyet ayari varmis aslina bakarsan cok anlamiyorum sagolsun esim anlar o karar vermisti komsumuzunda bundan diye bende tamam dedim

115 liraya aldik canim n11 den almistik

anladim canim bende kurabiyeyi bebek.mevlutune yapmayi dusunuyorum mevlutude anca razamandan sonra yaparim heralde

anladim canim bende kurabiyeyi bebek.mevlutune yapmayi dusunuyorum mevlutude anca razamandan sonra yaparim heralde

Aynen ya ramazandan sonraya kalacak gibi ama beklenen tarıhten once olursa dogum o zaman ramazandan önce yapmak istiyorum. akrabalar falan yazın kımse olmaz buralarda o yuzden nasıp olursa öncesınde yapmak ısterım. telsız konusunda bılgılendırdıgın için sağol ama bişey sorucam wewell de bazılalrında cızırtı oluyo yazmıslardı. bu modelde var mı oyle bı sorun? eger önerirsen ben de bu modelı degerlendırıırm. simdiden sağol

kızlar bugün biraz alışveriş yaptım bebişime ve kendime :)) göğüs ucu kremi, göğüs pedi, manuel göğüs pompası, ateşölçer, bebek bezi prima yenidoğan 1 numara aldım inşallah olur :)) primanın hassas cilt ıslak mendilini aldım. oda ve banyo termometresi aldım, bir banyo filesi aldım. alınacakları liste yaptım, aldıklarımı işaretliyorum galiba daha iyi oluyor öyle. :)) bu arada bebek şampuanı, pişik kremi falan ne marka alıcaksınız, ben mustela düşünüyorum ama her yerde yok.

esimle denedik canim cizirti filan olmadi hatta 2 kanal varmis dedim ya o iste birinde cizirti olursa oteki kanali ayarliyomussun gibi biseymis tam.anlamiyorum ama esimin anlattiklarindan öyle anladim

masallah canim baya biseyler almissin gogus pompasi filan ben düşünmüyorum almayi insallah emerde gerek kalmaz sampuan olarak da petra diye bi marka var bilmiyorum duydun mu amway gibi ondan aldim bebek sampuani losyonu filan hatta camasir yumusatici da ondan aldim ama bebek deterjani yoktu alamadim ona karar veremiyorum bende aldiklarimin fiyati da asagi yukari mustelayla ayni sanirim mustelayi da iyi diye duydum

ay bi de benim bu resimler niye yan oluyo bilmiyorum aslinda duz cekiyorum

Günaydın sevgili annişler :)

Bende bu cumartesi annemle birlikte alışverişe çıktım ve çok güzel çok cici şeyler aldık :) kendime de pijama takımı aldım 3 tane ama fotoğraflarını çekemedim henüz :) hemen hemen bütün eksiklerimiz bitti sayılır. aklıma gelen sadece küveti eksik kaldı gibi. onu da alırım artık haftaya falan
beşiğimiz :)
biberonumuz :)
tırnak makasımız :)
şampuanımız :)
göğüs pedi :)
küçük cam biberonumuz:)
pişik kremimiz :)
emziklerimiz ama bizimkiler kırmızı :)
çantamız :)
emzik tutacağımız :)

masallah canim gule gule kullanin insallah boyle seyleri almaya baslayinca iyice dogumun yaklastigi hissine kapiliyorum bozde bu hafta sonu tirnak makasi tarak filan aldik bi de camasir yikama filesi aldim eldivenler yada patikler cok minik ya makinede kaybolur diye korktum

kesinlikle öyle artık iyice anlıyor insan zamanın yaklaştığını :) bende yarın kızımın kıyafetlerini yıkayacağım hafta sonuda anneannesiyle beraber hastane çantamızı hazırlayacağız inş. :) sizde güle güle kullanın cicilerinizi inş. :)

Kızlar bir ara bebek telsizi araştırmıştım yaklaşık bir 3 ay önce. O zaman araştırmalarıma göre en iyi weewell di...Beğendiğim modelde WMA 230 olan modeldi. O zamanlar fiyatı 109 TL idi şimdi 139 TL olmuş. 3 ayda 30 TL zamlanmış. Demek ki ayda 10 TL zam yiyor bu telsizler
Herneyse konuya dönecek olursak

-Weewell 230
-Weewell 235
-Weewell 236

arasındaki farklar nedir hangisini alayım kararsız kaldım.
Sizler bebek telsizini hangi marka ve hangi model aldınız?

Ben de araştırıyorum. Eşim anlar diye düşünüyorum. Yakın zamanda alırım. Alınca yazarım. İnternetten daha uygun fiyata bulabilirsin.

Canım eşyaları direk çantaya mı koycaksın , bende hazırlıym diyorum ama daha erken mi diye düşünüyorum , kokarmı çantada Yıkayıp ütüleyip dolaba yerleştirsem eşime tarif etsem acil durumda çantaya koyulcak eşyalar bunlar diye , inşallah zamansız gelmez bebişlerimiz stres oldum iyice .. Daha hiçbişey yapmadım sayılır

Aldıklarınızın hepsi çok güzel şeyler. Allah kullanmayı nasip etsin.

Ben de haftasonu bunları aldım. Iki tane alt açma, 3 battaniye, 2 tane banyo havlusu, 2 tane nevresim takımı, çorap, ağız silme mendili v.b..Geri kalanları da internetten aldım. Gelince onları da koyarım. Sadece küvet ve pijamalar kaldı. Onlar da daha sonra artık.

Eklentiler

• $1396268776074.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 149
  • $1396268806719.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 127
  • $1396268831597.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 134
  • $1396268874846.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 145
  • $1396268894489.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 120
  • $1396268915346.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 131
  • $1396268936177.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 145
  • $1396268957699.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 142
Ben de araştırıyorum. Eşim anlar diye düşünüyorum. Yakın zamanda alırım. Alınca yazarım. İnternetten daha uygun fiyata bulabilirsin.

İnternetten bakıyorum zaten canım, hepsiburada. com dan yorumları okuyup siparişimi gittigidiyordan vermeyi düşünüyorum. Hepsiburada. com da daha pahalı ama satılan ürünlerle ilgili bilgilendirici yorumlar var, gittigidiyorda da yorum yok ama ürünler daha uygun fiyata...129 TL ye buldum bitane artık onu alıcam herhalde...Joker ve diğer bebek mağazalarında bu telsizlerin fiyatı daha da uçuk zaten, yine en uygun fiyatlar internette...Son siparişlerimi de gelecek hafta verdiğim zaman inşallah bebekle ilgili alışveriş faslını kapatacağım, sonra da hazırlıklara başlamayı düşünüyorum, yıkayıp ütüleme faslı başlasın...
Ben siparişlerimi 1 hafta sonra vereceğim zaten eğer o zamana kadar eşin alırsa modelini ve fiyatını bekliyoruz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…