2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

ay eline sağlık çok güzel olmuş canım bayıldımmm. siteye girdimde üzerine isim yazmayı beceremedim. onu nasıl yapıcaz ki (

zazzle.com>baby sticker>bir etiket seçiyoruz>customize it>sağ tarafta açılan bölümden her türlü değişikliği yapıyoruz örn:change text tıklayıp kendi istediğimiz ismi yazıyoruz o bölümün hemen üstündekilerle de rengini yazı karakterini değiştirebilirsiniz vs.

masallah canim oglusuna bizde yarin gidecez dr amcaya bakalim ne dicek bize bugun saglik ocagindaydim 1 kilo daha almisim etti mi sana 9

masallah canim oglusuna bizde yarin gidecez dr amcaya bakalim ne dicek bize bugun saglik ocagindaydim 1 kilo daha almisim etti mi sana 9

Ayy hadı bakalım haberlerını beklıyorum. sorma ya benımde 18 nisan da randevum. o zamana kadar kac olurum düşünmek bile istemiyorum

peki canım çıktıyı nasıl alıyosun?hani A4 olmasın çok ince olur kolay yırtılır çünkü..

ay yaptım yaptım valla çok güzeller bunlar ya. okadar çok ki hangisini yapacağıma bile karar veremedim. çok teşekkürler tatlım

peki canım çıktıyı nasıl alıyosun?hani A4 olmasın çok ince olur kolay yırtılır çünkü..

Ben daha bastırmadım hazırladım sadece ama arkadaşlardan biri kırtasiyede kalın kuşe kağıda yazdırmış olmadı ozalitçiye artık... Ben telefonla sorduğumda 20 küsüre 100 adet etiketli olarak basıyorlardı ama etikete gerek yok dersen kuşe kağıt da iyi fikir...

ay yaptım yaptım valla çok güzeller bunlar ya. okadar çok ki hangisini yapacağıma bile karar veremedim. çok teşekkürler tatlım

Rica ederim canım...:) Bende ilk sayfayı açınca bi baktım ki biiir sürüüü etiket kopyalamışım... seçmem baya bi zor oldu...

hıımmmm fiyatta iyimiş tamam bakalım bi deneyeyim

hıımmmm fiyatta iyimiş tamam bakalım bi deneyeyim

Pufpuff cum sen bebek telsizi almıştın, hatta değiştirmeye götürmüştün falan. Markasını ve modelini yazabilir misin?
Bi de kulaktan ateş ölçer için arzum düşünüyorum. Braun da var ama fiyatı 2 katı falan, brauna gerek var mı bilmiyorum?

Alışverişe başlamadan kolaylık olsun diye marka, model listesi oluşturuyorum. İnternetten araştırıyorum ama çeşitli ürünlerde şu üründe şu marka diyecek arkadaşlar varsa onlar da yazarsa sevinirim

bence çok güzel canım, gönül rahatlığı ile kullan derim...
zaten bunlardan başka da bir şeyler alacaksın değil mi, onları mavi alırsın...

Ayy hadı bakalım haberlerını beklıyorum. sorma ya benımde 18 nisan da randevum. o zamana kadar kac olurum düşünmek bile istemiyorum

biz geldiiik haziran annelerine de yazdım ama sana da özel yazayım 1175 gr olmuşuz çok şükür bi sorunumuz yok 4 hafta sonra tekrar kontrol var bekle bekle bitmez şimdi bu haftalar

canım ben her ikisinide Wewell aldım..araştırdım en çok o öneriliyordu şunlar bak :

bence çok güzel canım, gönül rahatlığı ile kullan derim...
zaten bunlardan başka da bir şeyler alacaksın değil mi, onları mavi alırsın...

evet aynen öyle yapmaya karar verdim bende

canım çok güzel olmuş eline sağlık..hangi siteen yaptın bu hoşgeldin bebk yazısını link koyarmısın canım

Bende park yatak aldim ama sallanmak istermi diye bide bunu almayi dusunuyorum ama bir turlu karar veremedim canim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

biz geldiiik haziran annelerine de yazdım ama sana da özel yazayım 1175 gr olmuşuz çok şükür bi sorunumuz yok 4 hafta sonra tekrar kontrol var bekle bekle bitmez şimdi bu haftalar

masallah kızımızaaa daha da büyüsün bütün yediklerimiz bebişlere gitsin bu arada bugün ozalitcıye gittim. capı 5 cm buyuklugunde 20 tane etiket sıgdırdı A4 kagıdına ve sayfasını 1 tl ya bastı. cok da guzel oldu. herzaman yapıyoruz bu kagıda basıyoruz dedı hafıf parlak bı etiket kagıdı. kenarlarından kesip etiketini cıkartarak istediğim yere yapıştırabilirsin bildiğin sticker gibi oldu. ozalıtcı cok pahalı diyenler olmustu ama ben 60 tanesine 3 tl vermiş oldum. bakın nasıl olmuş ?

Hem çok güzel, hem çok iyi fiyata yaptırmışsın. Hangi şehirde nerde çıktı aldırdın :) Normal kağıda bile renkli çıktı daha pahalı

cok guzel olmus bencede burda soylenen fiyatlar cok yani sasirmistim bende, en son halini de gonder olur mu yapistirinca yani benimde silikon bitmis evde yapistiramadim bi türlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…