2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

ay eline sağlık çok güzel olmuş canım bayıldımmm:KK52::KK52:. siteye girdimde üzerine isim yazmayı beceremedim. onu nasıl yapıcaz ki :KK43:(

nurmur heeeeh bende onu sorcaktım :KK1: çok yaşa emi..
:KK9:
Siteye çok kabataslak baktım aslında incelemedim ama isim yazılan biyer göremedim bende..

eşime gösterdim o da çok beğendi,bende tamam artık karar verdim :KK34: aynı dediğin gibi sonra bitane daha kendi beğendiğim alırım olur biter :KK34:

zazzle.com>baby sticker>bir etiket seçiyoruz>customize it>sağ tarafta açılan bölümden her türlü değişikliği yapıyoruz örn:change text tıklayıp kendi istediğimiz ismi yazıyoruz o bölümün hemen üstündekilerle de rengini yazı karakterini değiştirebilirsiniz vs.

ben de aynı sekilde yaptım canım zaten siteden çıktı alman mümkün değil. kastettiğim word dısındakı bı ofise etiket programı. neyse yanı wordden cıkıyo dediğin gibi. benimkisi erkek canım. gecen hafta gittik en son. yuzunu göstermedi kerata :KK1: 860 gr 30 cm miş. doktor normal sınırlarda dedı ama bilmiyom artık. bende 8 kılo aldım bu arada:KK1:
masallah canim oglusuna bizde yarin gidecez dr amcaya bakalim ne dicek bize bugun saglik ocagindaydim 1 kilo daha almisim etti mi sana 9:KK1:

masallah canim oglusuna bizde yarin gidecez dr amcaya bakalim ne dicek bize bugun saglik ocagindaydim 1 kilo daha almisim etti mi sana 9:KK1:

Ayy hadı bakalım haberlerını beklıyorum. sorma ya benımde 18 nisan da randevum. o zamana kadar kac olurum düşünmek bile istemiyorum:KK30:

zazzle.com>baby sticker>bir etiket seçiyoruz>customize it>sağ tarafta açılan bölümden her türlü değişikliği yapıyoruz örn:change text tıklayıp kendi istediğimiz ismi yazıyoruz o bölümün hemen üstündekilerle de rengini yazı karakterini değiştirebilirsiniz vs.

peki canım çıktıyı nasıl alıyosun?hani A4 olmasın çok ince olur kolay yırtılır çünkü..

ay yaptım yaptım valla çok güzeller bunlar ya. okadar çok ki hangisini yapacağıma bile karar veremedim. çok teşekkürler tatlım :KK52::KK52::KK16::KK16:

peki canım çıktıyı nasıl alıyosun?hani A4 olmasın çok ince olur kolay yırtılır çünkü..

Ben daha bastırmadım hazırladım sadece ama arkadaşlardan biri kırtasiyede kalın kuşe kağıda yazdırmış olmadı ozalitçiye artık... Ben telefonla sorduğumda 20 küsüre 100 adet etiketli olarak basıyorlardı ama etikete gerek yok dersen kuşe kağıt da iyi fikir...

ay yaptım yaptım valla çok güzeller bunlar ya. okadar çok ki hangisini yapacağıma bile karar veremedim. çok teşekkürler tatlım :KK52::KK52::KK16::KK16:

Rica ederim canım...:) Bende ilk sayfayı açınca bi baktım ki biiir sürüüü etiket kopyalamışım... :KK9: seçmem baya bi zor oldu...

Ben daha bastırmadım hazırladım sadece ama arkadaşlardan biri kırtasiyede kalın kuşe kağıda yazdırmış olmadı ozalitçiye artık... Ben telefonla sorduğumda 20 küsüre 100 adet etiketli olarak basıyorlardı ama etikete gerek yok dersen kuşe kağıt da iyi

hıımmmm fiyatta iyimiş tamam bakalım bi deneyeyim :KK34:

hıımmmm fiyatta iyimiş tamam bakalım bi deneyeyim :KK34:

Pufpuff cum sen bebek telsizi almıştın, hatta değiştirmeye götürmüştün falan. Markasını ve modelini yazabilir misin?
Bi de kulaktan ateş ölçer için arzum düşünüyorum. Braun da var ama fiyatı 2 katı falan, brauna gerek var mı bilmiyorum?

Alışverişe başlamadan kolaylık olsun diye marka, model listesi oluşturuyorum. İnternetten araştırıyorum ama çeşitli ürünlerde şu üründe şu marka diyecek arkadaşlar varsa onlar da yazarsa sevinirim :KK16:

bir kaç gün önce bahsetmiştim.. annem avm'de dolanırken bi gecelik sabahlık takımı almış bana çok beğenerek ve o takıma tam 300 tl vermiş.. duyunca şok olmuştum ve hâlâ daha idrak edebilmiş değilim aslında :KK1:
ama ben normalde evde falan giymem gecelik sevmiyorum rahat edemiyorum..o yüzden annemede sonradan dank etmiş "evde giyilmicek bişeye bu kadar vermeyelim,değiştirelim bari" dedi.gittik değiştirmeye ama mağazanın bedeni L'ye kadar ve zımba gibi oluyo pijamalar hiç hoşlanmadım rahat edemedim..tek bişey bile beğenip alamadım o gecelik yerine..haftaya yeni modeller gelcek dedi adam kart yazdı bize bizde haftaya bakarı dedik çıktık..

bugün yine dolanırken sabahlık gecelik / pijama takımı olarak bitane daha bulmuş almış.. Aaah annem yaaa hem kıyamıyorum alıyo diye,hemde ben yokken kıyafet konusunda böyle kendince almasına kızıyorum ama bişeyde diyemiyorum üzülmesin diye..teyzemle beraber beğenmişler bedende istediğim gibi bulunca almışlar..ama içünde azda olsa pembe puantiyeler var oysa ben mavi istiyorum (bakmışlar ama mavi yokmuş) beden XL kaç yere baktımsa yoktu hep L'ye kadar vardı onlarda XL bulunca almışlar..

yani çooook beğendim diyemem! Hani ben gitsem baksam bunu alır mıydım o da meçhul.. Annemde diyoki "teyzeninde zaten pijama ihtiyacı varmış o yüzden beğenmediysen sorun değil,hem parada geri iade ediyolar" diyo ama annem o kadar beğenip alıyo diye kıyamıyorum + biyandanda rol yapamıyorum aaaay kaldım arada..

giydim denedim güzel oldu aslında,herşeyi istediğim gibi (bitek mavi olsa süper olcaktı) takımın modelleri aşağıya ekliyorum..farklı fikirlere ihtiyacım var kızlar,bi bakıp fikrinizi söyler misiniz? Nasıl sizce?

Eki Görüntüle 1041638

bence çok güzel canım, gönül rahatlığı ile kullan derim...
zaten bunlardan başka da bir şeyler alacaksın değil mi, onları mavi alırsın...

Ayy hadı bakalım haberlerını beklıyorum. sorma ya benımde 18 nisan da randevum. o zamana kadar kac olurum düşünmek bile istemiyorum:KK30:

biz geldiiik haziran annelerine de yazdım ama sana da özel yazayım :KK1: 1175 gr olmuşuz çok şükür bi sorunumuz yok 4 hafta sonra tekrar kontrol var bekle bekle bitmez şimdi bu haftalar

Pufpuff cum sen bebek telsizi almıştın, hatta değiştirmeye götürmüştün falan. Markasını ve modelini yazabilir misin?
Bi de kulaktan ateş ölçer için arzum düşünüyorum. Braun da var ama fiyatı 2 katı falan, brauna gerek var mı bilmiyorum?

Alışverişe başlamadan kolaylık olsun diye marka, model listesi oluşturuyorum. İnternetten araştırıyorum ama çeşitli ürünlerde şu üründe şu marka diyecek arkadaşlar varsa onlar da yazarsa sevinirim :KK16:

canım ben her ikisinide Wewell aldım..araştırdım en çok o öneriliyordu :KK34: şunlar bak :

$image.jpg $image.jpg

bence çok güzel canım, gönül rahatlığı ile kullan derim...
zaten bunlardan başka da bir şeyler alacaksın değil mi, onları mavi alırsın...

evet aynen öyle yapmaya karar verdim bende :KK34:

Eki Görüntüle 1038147 Eki Görüntüle 1038148 Eki Görüntüle 1038149

kizlar merhaba sıkı takipcinizim ama yazamiyorum sizin yaptiginiz keceleri gördüm beninkileride paylasayim dedim bi de etiket yapma meselesi vardi gecen gun aranizda konusuyodunuz dediginiz siteden bende denedim kuşe kagidin kalin olanina cikti aldim sizede ornek olsun diye tam sayfayida cektim kendim makasla kesicem bu boyle 1 sayfayi 1 tl ye cikti aldim. kurabiye yapmayida dusunuyorum kurabiye icinde yine bu minik resimlerden etiket kagidina cikti alip posete yapistircam insallah:21:

canım çok güzel olmuş eline sağlık..hangi siteen yaptın bu hoşgeldin bebk yazısını link koyarmısın canım :KK34:

canım bunu hangi siteden yaptınız daha önce bakmıştım yapılışına ve sitesine ama geri bulamadım bana da tarif edebilir miziniz

canım biz bu pembe beşikten aldık aynısı sunybabyden tabiki park yatak gibi büyük değil en az 4 ay yatırılabilir bebek ben ilk günler yatakodama koyarım diye düşündüm yanıma bir de yaz bebeği olacaklar malum, benim yatakodam öğleden sonra güneş altında ve sıcak olacak elime alıp her yere götürebileceğim bi ürün diye düşünerek aldım pilli ve şarjlı sallanma kademeleri var tabii mecbur kalmazsam sallamam ama bazen kurtarıcı olduğunu söyleuenler oldu sallamanın :44: istersen resmini koyayım kurduk bir de ordan bak ben büyüyen yataklardan aldım kendi odasına oraya alıştırmak istiyorum çok büyümeden

Bende park yatak aldim ama sallanmak istermi diye bide bunu almayi dusunuyorum ama bir turlu karar veremedim canim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

biz geldiiik haziran annelerine de yazdım ama sana da özel yazayım :KK1: 1175 gr olmuşuz çok şükür bi sorunumuz yok 4 hafta sonra tekrar kontrol var bekle bekle bitmez şimdi bu haftalar

:nazar: masallah kızımızaaa :KK16: daha da büyüsün bütün yediklerimiz bebişlere gitsin :KK1: bu arada bugün ozalitcıye gittim. capı 5 cm buyuklugunde 20 tane etiket sıgdırdı A4 kagıdına ve sayfasını 1 tl ya bastı. cok da guzel oldu. herzaman yapıyoruz bu kagıda basıyoruz dedı hafıf parlak bı etiket kagıdı. kenarlarından kesip etiketini cıkartarak istediğim yere yapıştırabilirsin bildiğin sticker gibi oldu. ozalıtcı cok pahalı diyenler olmustu ama ben 60 tanesine 3 tl vermiş oldum. bakın nasıl olmuş ?
$DSC_0257.jpg
$DSC_0258.jpg

:nazar: masallah kızımızaaa :KK16: daha da büyüsün bütün yediklerimiz bebişlere gitsin :KK1: bu arada bugün ozalitcıye gittim. capı 5 cm buyuklugunde 20 tane etiket sıgdırdı A4 kagıdına ve sayfasını 1 tl ya bastı. cok da guzel oldu. herzaman yapıyoruz bu kagıda basıyoruz dedı hafıf parlak bı etiket kagıdı. kenarlarından kesip etiketini cıkartarak istediğim yere yapıştırabilirsin bildiğin sticker gibi oldu. ozalıtcı cok pahalı diyenler olmustu ama ben 60 tanesine 3 tl vermiş oldum. bakın nasıl olmuş ?
Eki Görüntüle 1044293
Eki Görüntüle 1044294

Hem çok güzel, hem çok iyi fiyata yaptırmışsın. Hangi şehirde nerde çıktı aldırdın :) Normal kağıda bile renkli çıktı daha pahalı:KK53:

Eki Görüntüle 1044293
Eki Görüntüle 1044294

cok guzel olmus bencede burda soylenen fiyatlar cok yani sasirmistim bende, en son halini de gonder olur mu yapistirinca yani benimde silikon bitmis evde yapistiramadim bi türlü:KK1:

X