2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

orası öyle tabi canım 2-3 çift bile yetmeyecek belki,daha alırım bende beğendikçe kendim..ama annemin aldığını hastanede giymek istediğim için karar veremedim buna.. He Allah'ı var çok rahat gerçekten ve tiril tiril aaaay nasıl kararsız kaldımmmmmm var yaaa!!

şimdi bidaha o aldığım lohusa taclarınıda takarak denedim giydim..bu defa oldu galibaaa beğendim sanki

şimdi bidaha o aldığım lohusa taclarınıda takarak denedim giydim..bu defa oldu galibaaa beğendim sanki

beğendiysen pufpufum hiç düşünme.....zaten bir takım yetmeyecek bir takım daha alacaksın mecbur...onuda kendi zevkine göre alırsın...buda güzel sade şık...iyi günlerde kullan..

canımmmm çokkk güzellerrr.....bende sarısını almıştım aynısının..ozaman daha cinsiyet belli değildi...o yüzden sarı aldım geçtim..kalitesinide çok beğendim...parçaları çok hemde hoşuma gitti kalitesi..iyi günlerde kullansın kuzun..

beğendiysen pufpufum hiç düşünme.....zaten bir takım yetmeyecek bir takım daha alacaksın mecbur...onuda kendi zevkine göre alırsın...buda güzel sade şık...iyi günlerde kullan..

öyle yapıcam artık canım..evet

buda benim diğer pijamam...ama bunun beli lohusa pijama gibi değil....sezeryan olursam hemen kullanamayabilirim...

Eki Görüntüle 1041730

oooo seninkide değişikmiş baya..ama sevdim

buda benim diğer pijamam...ama bunun beli lohusa pijama gibi değil....sezeryan olursam hemen kullanamayabilirim...

Eki Görüntüle 1041730

Canım sağol bende sarısıyla kırmızısı arasında gittim geldim ama baktımki sarı cicisi daha çok bende kırmızı aldım kalitesi hoşuma gitti benimde ve fiyatıda inanılmaz uygun..Bu arada pijamana bayıldımmm çok cool...

guzel gunlerde kullansın bebişin canım kırmızı ayıcıklı takımı ben de nette gorup begenmıstım ama malı nasıldır dıye kararsız kalmıştım, netten bısı begenırken kafamdakı soru işaretlerınden bı turlu kurtulamıyorum sepete atıp gerı cıkarıyorum ya kotu cıkarsa fılan dıye

canım..kalitesi iyi...bende aldım ve gerçekten çok iyi...tavsiye ederim..bende sarısını aldım..

Canım bende tereddüt ederim normalde ama baya baya bi indirim vardı.Bu yüzden göze aldım ve gerçekten malı çok güzelmiş,ayrıca birebir görünce çok daha şirinmiş iyiki almışım kampanyası hala devam ediyor mu bilmiyorum ama tavsiye ederim.

guzel bı kampanyada yakalarsam bırakmam bu defa

ay eline sağlık çok güzel olmuş canım bayıldımmm. siteye girdimde üzerine isim yazmayı beceremedim. onu nasıl yapıcaz ki (
canim siteye girdin hangisi begendiysen tikladin buyuk resim olarak acilinca sag tarafta kutu icinde ornekte yazan yazi var onu silip sen ne istiyosan onu yaziyosun sonra resmin altinda customize it! yaziyo ona tikliyosun senin yazdigin yazi resmin uzerine yerlesiyo

canim bencede guzelmis dediginiz gibi tek takim ameliyattan hemen sonra filan kirlenebilir kendinde alirsin bi de acele etme derim cunku magazalari soyle bi dolastim yeni sezon heryerde yok bi iki haftaya gelir filan dediler yeni sezondan icine sinen biseyde sen alirsin

Eki Görüntüle 1041519 Eki Görüntüle 1041520 Eki Görüntüle 1041521

yaptım canım inşallah beğenirsin siteye girmeyi denedin mi hiç çok model var belki başka beğenirsin

ay eline sağlık çok güzel olmuş canım bayıldımmm. siteye girdimde üzerine isim yazmayı beceremedim. onu nasıl yapıcaz ki (

nurmur heeeeh bende onu sorcaktım çok yaşa emi..

Siteye çok kabataslak baktım aslında incelemedim ama isim yazılan biyer göremedim bende..

eşime gösterdim o da çok beğendi,bende tamam artık karar verdim aynı dediğin gibi sonra bitane daha kendi beğendiğim alırım olur biter

aynen canim bosver hem annende heves etmis almis sende al gitsin

canim ben resmi painte kopyaladim ordan kesip worde yapistirdim belki site direk cikti almaya izin vermiyodur sonucta normalde ucretlu satiliyolar bizim bebisimiz kiz canim seninki??

ben de aynı sekilde yaptım canım zaten siteden çıktı alman mümkün değil. kastettiğim word dısındakı bı ofise etiket programı. neyse yanı wordden cıkıyo dediğin gibi. benimkisi erkek canım. gecen hafta gittik en son. yuzunu göstermedi kerata 860 gr 30 cm miş. doktor normal sınırlarda dedı ama bilmiyom artık. bende 8 kılo aldım bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…