2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1395943323.004285.jpg

Selam kızlar buda çok istediğimiz bebek arabamız aldık sonunda

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1395943360.566958.jpg

Birde bunu almayı düşünüyorum elektrikli sallanan beşik park yatak aldım ama böyle küçükte gerekiyor sanki kararsızım biraz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

anladim canim haklisinn senin icin etiket daha uygun olur bende kurabiye poşetler icin etikete cikti alirim diye dusunmustum bu arada tahmini dogum tarihlerimiz ayni :KK4:

bakalım işte düzenledim a4 e cıkartıp boyutlarına bı bakayım dedım ama yazdırmadı yazıcı neden anlamadım o sayfayı yazdırmıyo. bi kırtasıyede etıket kagıdıyla denıcem olmadı bı ozalıtcıye sorcam. evet dogum tarıhlerımız aynıymıs senın bebeiş kız mı erkek mı?

bakalım işte düzenledim a4 e cıkartıp boyutlarına bı bakayım dedım ama yazdırmadı yazıcı neden anlamadım o sayfayı yazdırmıyo. bi kırtasıyede etıket kagıdıyla denıcem olmadı bı ozalıtcıye sorcam. evet dogum tarıhlerımız aynıymıs senın bebeiş kız mı erkek mı?
canim ben resmi painte kopyaladim ordan kesip worde yapistirdim belki site direk cikti almaya izin vermiyodur sonucta normalde ucretlu satiliyolar :KK1: bizim bebisimiz kiz canim seninki??

Yaparsın canım hemde çok güzel olur... Bence bi kez yapıyorsun sonuçta olmuşken tam olsun cici cici... Biraz uğraştırır ama güzel tarafı kendin yapmış olacaksın...:))
Karar vermek gerçekten zor beğendiklerimi ayarlayıp kaydediyorum sonra aralarından birini seçerim artık diye düşünüyorum tabi nasıl seçerim bilmem ama kutu seçimi filan işin içine girince hangisi daha çok uyarsa ona karar veririm diye düşünüyorum :44:
Bir iki tanesini gösterim bence çok hoş oldular... Eki Görüntüle 992715 Eki Görüntüle 992716 Eki Görüntüle 992717

bana da yapın kızlar bunlardan ya zahmet olmazsa tabi ki. beceremedim :KK43:( isim Emir Asaf :KK16::KK16::KK16:

canim ben resmi painte kopyaladim ordan kesip worde yapistirdim belki site direk cikti almaya izin vermiyodur sonucta normalde ucretlu satiliyolar :KK1: bizim bebisimiz kiz canim seninki??

Etiketler çok hoşuma gitti :KK9: Her zaman her türlü durumda kullanılabilir. Site ismini yazabilirsen çok mutlu olurum :KK16:

canım ben de bilgisayarda etiketi düzenledim ve publisher de hazırladım. etiket kagıtları varmıs ona bastırmayı dusunuyorum dırekt cıkartıp yapıştırabılıyormussun. sen nasıl yapıştıracaksın? benım bu yaptıgım arkadaslardan ögrendıgım kadar. bakalım bastırınca nasıl olacak? bende sonuçları yazarım.
canım bunu hangi siteden yaptınız daha önce bakmıştım yapılışına ve sitesine ama geri bulamadım bana da tarif edebilir miziniz
Eki Görüntüle 1040904

Selam kızlar buda çok istediğimiz bebek arabamız aldık sonunda

Eki Görüntüle 1040905

Birde bunu almayı düşünüyorum elektrikli sallanan beşik park yatak aldım ama böyle küçükte gerekiyor sanki kararsızım biraz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
canım biz bu pembe beşikten aldık aynısı sunybabyden tabiki park yatak gibi büyük değil en az 4 ay yatırılabilir bebek ben ilk günler yatakodama koyarım diye düşündüm yanıma bir de yaz bebeği olacaklar malum, benim yatakodam öğleden sonra güneş altında ve sıcak olacak elime alıp her yere götürebileceğim bi ürün diye düşünerek aldım pilli ve şarjlı sallanma kademeleri var tabii mecbur kalmazsam sallamam ama bazen kurtarıcı olduğunu söyleuenler oldu sallamanın :44: istersen resmini koyayım kurduk bir de ordan bak ben büyüyen yataklardan aldım kendi odasına oraya alıştırmak istiyorum çok büyümeden

kızlar zazzle baby stıcker yazın çıkıyo zaten site orda bi sürü ornekler var birini seçip tıklıyosunuz üstüne orda yazan yazıyı değiştiriyosunuz isterseniz bebeğin adının yazın isterseniz hoşgeldin yazın size kalmış ya da isterseniz tarih yazın:KK1:

bir kaç gün önce bahsetmiştim.. annem avm'de dolanırken bi gecelik sabahlık takımı almış bana çok beğenerek ve o takıma tam 300 tl vermiş.. duyunca şok olmuştum ve hâlâ daha idrak edebilmiş değilim aslında :KK1:
ama ben normalde evde falan giymem gecelik sevmiyorum rahat edemiyorum..o yüzden annemede sonradan dank etmiş "evde giyilmicek bişeye bu kadar vermeyelim,değiştirelim bari" dedi.gittik değiştirmeye ama mağazanın bedeni L'ye kadar ve zımba gibi oluyo pijamalar hiç hoşlanmadım rahat edemedim..tek bişey bile beğenip alamadım o gecelik yerine..haftaya yeni modeller gelcek dedi adam kart yazdı bize bizde haftaya bakarı dedik çıktık..

bugün yine dolanırken sabahlık gecelik / pijama takımı olarak bitane daha bulmuş almış.. Aaah annem yaaa hem kıyamıyorum alıyo diye,hemde ben yokken kıyafet konusunda böyle kendince almasına kızıyorum ama bişeyde diyemiyorum üzülmesin diye..teyzemle beraber beğenmişler bedende istediğim gibi bulunca almışlar..ama içünde azda olsa pembe puantiyeler var oysa ben mavi istiyorum (bakmışlar ama mavi yokmuş) beden XL kaç yere baktımsa yoktu hep L'ye kadar vardı onlarda XL bulunca almışlar..

yani çooook beğendim diyemem! Hani ben gitsem baksam bunu alır mıydım o da meçhul.. Annemde diyoki "teyzeninde zaten pijama ihtiyacı varmış o yüzden beğenmediysen sorun değil,hem parada geri iade ediyolar" diyo ama annem o kadar beğenip alıyo diye kıyamıyorum + biyandanda rol yapamıyorum aaaay kaldım arada..

giydim denedim güzel oldu aslında,herşeyi istediğim gibi (bitek mavi olsa süper olcaktı) takımın modelleri aşağıya ekliyorum..farklı fikirlere ihtiyacım var kızlar,bi bakıp fikrinizi söyler misiniz? Nasıl sizce?

$image.jpg

bir kaç gün önce bahsetmiştim.. annem avm'de dolanırken bi gecelik sabahlık takımı almış bana çok beğenerek ve o takıma tam 300 tl vermiş.. duyunca şok olmuştum ve hâlâ daha idrak edebilmiş değilim aslında :KK1:
ama ben normalde evde falan giymem gecelik sevmiyorum rahat edemiyorum..o yüzden annemede sonradan dank etmiş "evde giyilmicek bişeye bu kadar vermeyelim,değiştirelim bari" dedi.gittik değiştirmeye ama mağazanın bedeni L'ye kadar ve zımba gibi oluyo pijamalar hiç hoşlanmadım rahat edemedim..tek bişey bile beğenip alamadım o gecelik yerine..haftaya yeni modeller gelcek dedi adam kart yazdı bize bizde haftaya bakarı dedik çıktık..

bugün yine dolanırken sabahlık gecelik / pijama takımı olarak bitane daha bulmuş almış.. Aaah annem yaaa hem kıyamıyorum alıyo diye,hemde ben yokken kıyafet konusunda böyle kendince almasına kızıyorum ama bişeyde diyemiyorum üzülmesin diye..teyzemle beraber beğenmişler bedende istediğim gibi bulunca almışlar..ama içünde azda olsa pembe puantiyeler var oysa ben mavi istiyorum (bakmışlar ama mavi yokmuş) beden XL kaç yere baktımsa yoktu hep L'ye kadar vardı onlarda XL bulunca almışlar..

yani çooook beğendim diyemem! Hani ben gitsem baksam bunu alır mıydım o da meçhul.. Annemde diyoki "teyzeninde zaten pijama ihtiyacı varmış o yüzden beğenmediysen sorun değil,hem parada geri iade ediyolar" diyo ama annem o kadar beğenip alıyo diye kıyamıyorum + biyandanda rol yapamıyorum aaaay kaldım arada..

giydim denedim güzel oldu aslında,herşeyi istediğim gibi (bitek mavi olsa süper olcaktı) takımın modelleri aşağıya ekliyorum..farklı fikirlere ihtiyacım var kızlar,bi bakıp fikrinizi söyler misiniz? Nasıl sizce?

Eki Görüntüle 1041638

Canım öncelikle ben takımları beğendim çokta güzel ve rahat görünüyorlar..Bu arada bende annem almış demiştimya daha görmedim ama benimkide pembeymiş.Hatta mavisi varmış ama pembe daha güzel olduğu için onu almış.Ben sorun etmedim çünkü gecelik alacağım ve onu ekru almayı planlıyorum hastanede fotoğraf çekimleri için birazcık şık bişey olsun diye.Bence sende alternatif bişeyler alabilirsin ki bu tarz takımlara ihtiyacımız olacak.ben dün lcw.de gördüm büyük beden yazlık bir takım onu da alacağım hatta,çünkü doğumdan sonra evde çok lazım olacak.Sezeryanlı olacağımız için pijama ve gecelik çok rahat olacak bizim için ki hemen kilo veremeyeceğiz ve uzun bir süre gece yatarkende kullanacağız bu takımları bence.Birini yıkayınca diğerini giyersin ben öyle yapacağım.Bence hiç takma hepsine ihtiyacın olacak emin ol :KK34:

X