2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Canım öncelikle ben takımları beğendim çokta güzel ve rahat görünüyorlar..Bu arada bende annem almış demiştimya daha görmedim ama benimkide pembeymiş.Hatta mavisi varmış ama pembe daha güzel olduğu için onu almış.Ben sorun etmedim çünkü gecelik alacağım ve onu ekru almayı planlıyorum hastanede fotoğraf çekimleri için birazcık şık bişey olsun diye.Bence sende alternatif bişeyler alabilirsin ki bu tarz takımlara ihtiyacımız olacak.ben dün lcw.de gördüm büyük beden yazlık bir takım onu da alacağım hatta,çünkü doğumdan sonra evde çok lazım olacak.Sezeryanlı olacağımız için pijama ve gecelik çok rahat olacak bizim için ki hemen kilo veremeyeceğiz ve uzun bir süre gece yatarkende kullanacağız bu takımları bence.Birini yıkayınca diğerini giyersin ben öyle yapacağım.Bence hiç takma hepsine ihtiyacın olacak emin ol :KK34:

orası öyle tabi canım 2-3 çift bile yetmeyecek belki,daha alırım bende beğendikçe kendim..ama annemin aldığını hastanede giymek istediğim için karar veremedim buna.. He Allah'ı var çok rahat gerçekten ve tiril tiril aaaay nasıl kararsız kaldımmmmmm var yaaa!!
:KK43:

bir kaç gün önce bahsetmiştim.. annem avm'de dolanırken bi gecelik sabahlık takımı almış bana çok beğenerek ve o takıma tam 300 tl vermiş.. duyunca şok olmuştum ve hâlâ daha idrak edebilmiş değilim aslında :KK1:
ama ben normalde evde falan giymem gecelik sevmiyorum rahat edemiyorum..o yüzden annemede sonradan dank etmiş "evde giyilmicek bişeye bu kadar vermeyelim,değiştirelim bari" dedi.gittik değiştirmeye ama mağazanın bedeni L'ye kadar ve zımba gibi oluyo pijamalar hiç hoşlanmadım rahat edemedim..tek bişey bile beğenip alamadım o gecelik yerine..haftaya yeni modeller gelcek dedi adam kart yazdı bize bizde haftaya bakarı dedik çıktık..

bugün yine dolanırken sabahlık gecelik / pijama takımı olarak bitane daha bulmuş almış.. Aaah annem yaaa hem kıyamıyorum alıyo diye,hemde ben yokken kıyafet konusunda böyle kendince almasına kızıyorum ama bişeyde diyemiyorum üzülmesin diye..teyzemle beraber beğenmişler bedende istediğim gibi bulunca almışlar..ama içünde azda olsa pembe puantiyeler var oysa ben mavi istiyorum (bakmışlar ama mavi yokmuş) beden XL kaç yere baktımsa yoktu hep L'ye kadar vardı onlarda XL bulunca almışlar..

yani çooook beğendim diyemem! Hani ben gitsem baksam bunu alır mıydım o da meçhul.. Annemde diyoki "teyzeninde zaten pijama ihtiyacı varmış o yüzden beğenmediysen sorun değil,hem parada geri iade ediyolar" diyo ama annem o kadar beğenip alıyo diye kıyamıyorum + biyandanda rol yapamıyorum aaaay kaldım arada..

giydim denedim güzel oldu aslında,herşeyi istediğim gibi (bitek mavi olsa süper olcaktı) takımın modelleri aşağıya ekliyorum..farklı fikirlere ihtiyacım var kızlar,bi bakıp fikrinizi söyler misiniz? Nasıl sizce?

Eki Görüntüle 1041638

şimdi bidaha o aldığım lohusa taclarınıda takarak denedim giydim..bu defa oldu galibaaa beğendim sanki :KK15:

Poyraz kuşuma 5 dk önce gelen internet siparişlerimiz :KK16: $20140328_152054 (480x640).jpg $20140328_152009 (480x640).jpg $20140328_152101 (480x640).jpg $20140328_152313 (480x640).jpg $20140328_152320 (480x640).jpg $20140328_152328 (480x640).jpg

şimdi bidaha o aldığım lohusa taclarınıda takarak denedim giydim..bu defa oldu galibaaa beğendim sanki :KK15:

beğendiysen pufpufum hiç düşünme.....zaten bir takım yetmeyecek bir takım daha alacaksın mecbur...onuda kendi zevkine göre alırsın...buda güzel sade şık...iyi günlerde kullan..

canımmmm çokkk güzellerrr.....bende sarısını almıştım aynısının..ozaman daha cinsiyet belli değildi...o yüzden sarı aldım geçtim..kalitesinide çok beğendim...parçaları çok hemde hoşuma gitti kalitesi..iyi günlerde kullansın kuzun..

beğendiysen pufpufum hiç düşünme.....zaten bir takım yetmeyecek bir takım daha alacaksın mecbur...onuda kendi zevkine göre alırsın...buda güzel sade şık...iyi günlerde kullan..

öyle yapıcam artık canım..evet :KK34:

buda benim diğer pijamam...ama bunun beli lohusa pijama gibi değil....sezeryan olursam hemen kullanamayabilirim...

Eki Görüntüle 1041730

oooo seninkide değişikmiş baya..ama sevdim :KK34:

canımmmm çokkk güzellerrr.....bende sarısını almıştım aynısının..ozaman daha cinsiyet belli değildi...o yüzden sarı aldım geçtim..kalitesinide çok beğendim...parçaları çok hemde hoşuma gitti kalitesi..iyi günlerde kullansın kuzun..

buda benim diğer pijamam...ama bunun beli lohusa pijama gibi değil....sezeryan olursam hemen kullanamayabilirim...

Eki Görüntüle 1041730

Canım sağol bende sarısıyla kırmızısı arasında gittim geldim ama baktımki sarı cicisi daha çok bende kırmızı aldım :KK34: kalitesi hoşuma gitti benimde ve fiyatıda inanılmaz uygun..Bu arada pijamana bayıldımmm çok cool...

guzel gunlerde kullansın bebişin canım :emir_bebek: kırmızı ayıcıklı takımı ben de nette gorup begenmıstım ama malı nasıldır dıye kararsız kalmıştım, netten bısı begenırken kafamdakı soru işaretlerınden bı turlu kurtulamıyorum sepete atıp gerı cıkarıyorum ya kotu cıkarsa fılan dıye :KK52:

guzel gunlerde kullansın bebişin canım :emir_bebek: kırmızı ayıcıklı takımı ben de nette gorup begenmıstım ama malı nasıldır dıye kararsız kalmıştım, netten bısı begenırken kafamdakı soru işaretlerınden bı turlu kurtulamıyorum sepete atıp gerı cıkarıyorum ya kotu cıkarsa fılan dıye :KK52:

canım..kalitesi iyi...bende aldım ve gerçekten çok iyi...tavsiye ederim..bende sarısını aldım..

Canım bende tereddüt ederim normalde ama baya baya bi indirim vardı.Bu yüzden göze aldım ve gerçekten malı çok güzelmiş,ayrıca birebir görünce çok daha şirinmiş iyiki almışım :KK34: kampanyası hala devam ediyor mu bilmiyorum ama tavsiye ederim.

Canım bende tereddüt ederim normalde ama baya baya bi indirim vardı.Bu yüzden göze aldım ve gerçekten malı çok güzelmiş,ayrıca birebir görünce çok daha şirinmiş iyiki almışım :KK34: kampanyası hala devam ediyor mu bilmiyorum ama tavsiye ederim.

guzel bı kampanyada yakalarsam bırakmam bu defa :KK1:

ay eline sağlık çok güzel olmuş canım bayıldımmm:KK52::KK52:. siteye girdimde üzerine isim yazmayı beceremedim. onu nasıl yapıcaz ki :KK43:(
canim siteye girdin hangisi begendiysen tikladin buyuk resim olarak acilinca sag tarafta kutu icinde ornekte yazan yazi var onu silip sen ne istiyosan onu yaziyosun sonra resmin altinda customize it! yaziyo ona tikliyosun senin yazdigin yazi resmin uzerine yerlesiyo

orası öyle tabi canım 2-3 çift bile yetmeyecek belki,daha alırım bende beğendikçe kendim..ama annemin aldığını hastanede giymek istediğim için karar veremedim buna.. He Allah'ı var çok rahat gerçekten ve tiril tiril aaaay nasıl kararsız kaldımmmmmm var yaaa!!
:KK43:
canim bencede guzelmis dediginiz gibi tek takim ameliyattan hemen sonra filan kirlenebilir kendinde alirsin bi de acele etme derim cunku magazalari soyle bi dolastim yeni sezon heryerde yok bi iki haftaya gelir filan dediler yeni sezondan icine sinen biseyde sen alirsin:21:

Eki Görüntüle 1041519 Eki Görüntüle 1041520 Eki Görüntüle 1041521

yaptım canım inşallah beğenirsin siteye girmeyi denedin mi hiç çok model var belki başka beğenirsin

ay eline sağlık çok güzel olmuş canım bayıldımmm:KK52::KK52:. siteye girdimde üzerine isim yazmayı beceremedim. onu nasıl yapıcaz ki :KK43:(

nurmur heeeeh bende onu sorcaktım :KK1: çok yaşa emi..
:KK9:
Siteye çok kabataslak baktım aslında incelemedim ama isim yazılan biyer göremedim bende..

canim bencede guzelmis dediginiz gibi tek takim ameliyattan hemen sonra filan kirlenebilir kendinde alirsin bi de acele etme derim cunku magazalari soyle bi dolastim yeni sezon heryerde yok bi iki haftaya gelir filan dediler yeni sezondan icine sinen biseyde sen alirsin:21:

eşime gösterdim o da çok beğendi,bende tamam artık karar verdim :KK34: aynı dediğin gibi sonra bitane daha kendi beğendiğim alırım olur biter :KK34:

nurmur heeeeh bende onu sorcaktım :KK1: çok yaşa emi..
:KK9:
Siteye çok kabataslak baktım aslında incelemedim ama isim yazılan biyer göremedim bende..

eşime gösterdim o da çok beğendi,bende tamam artık karar verdim :KK34: aynı dediğin gibi sonra bitane daha kendi beğendiğim alırım olur biter :KK34:

aynen canim bosver hem annende heves etmis almis sende al gitsin

:KK1::emir_bebek:

canim ben resmi painte kopyaladim ordan kesip worde yapistirdim belki site direk cikti almaya izin vermiyodur sonucta normalde ucretlu satiliyolar :KK1: bizim bebisimiz kiz canim seninki??

ben de aynı sekilde yaptım canım zaten siteden çıktı alman mümkün değil. kastettiğim word dısındakı bı ofise etiket programı. neyse yanı wordden cıkıyo dediğin gibi. benimkisi erkek canım. gecen hafta gittik en son. yuzunu göstermedi kerata :KK1: 860 gr 30 cm miş. doktor normal sınırlarda dedı ama bilmiyom artık. bende 8 kılo aldım bu arada:KK1:

canım bunu hangi siteden yaptınız daha önce bakmıştım yapılışına ve sitesine ama geri bulamadım bana da tarif edebilir miziniz
canım 148 ve 149. sayfalarda detaylı bılgı bulabılırsın yıne de soracakların varsa bıldıgım kadarıyla anlatırım canım.

canım biz bu pembe beşikten aldık aynısı sunybabyden tabiki park yatak gibi büyük değil en az 4 ay yatırılabilir bebek ben ilk günler yatakodama koyarım diye düşündüm yanıma bir de yaz bebeği olacaklar malum, benim yatakodam öğleden sonra güneş altında ve sıcak olacak elime alıp her yere götürebileceğim bi ürün diye düşünerek aldım pilli ve şarjlı sallanma kademeleri var tabii mecbur kalmazsam sallamam ama bazen kurtarıcı olduğunu söyleuenler oldu sallamanın :44: istersen resmini koyayım kurduk bir de ordan bak ben büyüyen yataklardan aldım kendi odasına oraya alıştırmak istiyorum çok büyümeden

X