2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Pufpufum gözün aydın canım, ya çok güzel bir duygu olsa gerek bebeğin çeyizlerini kendi ellerinle tek tek dolaba yerleştirmek, güle güle kullanın canım :KK16::KK16::KK16:

canımmmm çok sağol..gerçekten eşyaları yerleştirmek çok güzel çok keyifli olucak..

kızımın geldi salopeti :) paylaşmıştım ama gelmiş halinide paylaşayım dedim

$2.jpg

kızlaaaaaar :KK3:
Efe'min teyzeleri :KK49:
güzel anneler :KK31:

bugün köftemin odası evimize geldi kuruldu veeeeee çokta güzel olduuuuuuu.. Aaaay deli gibi gidip gelip odaya bakıyorum.. Tabi şimdi bi en az 10-15 gün kadar havalancak koku için, her gün cam açıp kapakları açıp havalandıracağım..

Ama artık beklemek daha zor oldu benim için.. :KK4:
bekle ki gün geçsin zaman gelsin.. :KK4:

allah'ım sağlıklı hayırlı gülen yüzlerle köftemle beraber odayı kullanmayı nasip etsin... :nazar:

Güzel günlerde kullansın bebişin canım... yerleşince bi foto eklersin artık... :KK1:

Eki Görüntüle 1037677 Eki Görüntüle 1037688 Eki Görüntüle 1037689

Kapıya asılan şu yazılar hoşuma gidiyordu denemek için yaptım fena da olmadı ogluşum uyurken rahatsız edilmesin :KK1: diğeri de kapı süsü araştırırken gördüğüm bir modelin bence yorumlanmıs hali :KK1: orjinali ahsaptandı ben onu keceden yaptım oldu bişeyler... kapıya tülden fon yapacagım onun üzerine de kapı süsü olarak bunu asacağım. bakın orjinali de bu: Eki Görüntüle 1037690

Ellerine sağlık canım çok hoş olmuş bence...:)

Eki Görüntüle 1038147 Eki Görüntüle 1038148 Eki Görüntüle 1038149

kizlar merhaba sıkı takipcinizim ama yazamiyorum sizin yaptiginiz keceleri gördüm beninkileride paylasayim dedim bi de etiket yapma meselesi vardi gecen gun aranizda konusuyodunuz dediginiz siteden bende denedim kuşe kagidin kalin olanina cikti aldim sizede ornek olsun diye tam sayfayida cektim kendim makasla kesicem bu boyle 1 sayfayi 1 tl ye cikti aldim. kurabiye yapmayida dusunuyorum kurabiye icinde yine bu minik resimlerden etiket kagidina cikti alip posete yapistircam insallah:21:

Çok güzel olmuş canım...:) fotokopiden mi yoksa yazıcıdan mı çıkardın...?

F&F indiriminden faydalanıp küçük paşaya bişeyler aldık inşallah güzel sağlıklı günlerde giymek nasipolsun (amin) :KK8::KK8: yalnız aldıkça alasım geldi çok cici şeyler vardı. annem de almış o yüzden fazla coşamadım :KK1:

Eki Görüntüle 1038058 Eki Görüntüle 1038059 Eki Görüntüle 1038060 Eki Görüntüle 1038061 Eki Görüntüle 1038063 Eki Görüntüle 1038065 Eki Görüntüle 1038067 Eki Görüntüle 1038068

Gerçekten bağımlılık yapıyor hele kızı olacakların durumu daha fena bence çok cici şeyler var... :KK52:
Aldıkların çok hoş canım güzel günlerde giysin bebişin...:) Ben bu markayı bilmiyordum internetten baktım da yine şunu mu alsam bunu oldum ama yaa... :KK53:

Bunların hepsi birbirinden güzel canım, şimdiki bebekler çok şanslı, ben de netten hep mothercare ve disneyin tulumlarını aldım, bu kadar çok tulum almasaydım joker de çok güzel tulumlar var sobe' nin aynı bu senin aldıklarına benziyor...Güzel günlerde kullanın canım :KK16::KK16::KK16:

çok teşekkürler. sobeeninkileri bende çok beğeniyorum. mothercare zaten favorim fakat yenidoğanları indirime girmiyor bir türlü :KK20::KK20:

Gerçekten bağımlılık yapıyor hele kızı olacakların durumu daha fena bence çok cici şeyler var... :KK52:
Aldıkların çok hoş canım güzel günlerde giysin bebişin...:) Ben bu markayı bilmiyordum internetten baktım da yine şunu mu alsam bunu oldum ama yaa... :KK53:

ooo kız olsaydı gerçekten kendimi hiç frenliyemezdim, şimdi bile bir bakmadan geçemiyorum :KK1:
bu marka Kipalarda satılıyor. internette indirimli ürünler yok sanırım. oğluma da almıştım memnun kaldım. disneyin ürünleri de var kipada. indirime girince hemen kapış kapış gidiyor zaten. bunların da çoğu bedeni kalmamıştı 6-9 aylık falan aldım ben. baby ürünlerden de memnun kalırız inşallah. zaten hemen büyüyorlar üzerinde eskiyemiyor bir türlü :KK1:

Güzel günlerde kullansın bebişin canım... yerleşince bi foto eklersin artık... :KK1:

Ellerine sağlık canım çok hoş olmuş bence...:)

Çok güzel olmuş canım...:) fotokopiden mi yoksa yazıcıdan mı çıkardın...?

kirtasiyeden cikti aldim canim ben bilgisayarda ayarladim onlar direk cikti aldilar

F&F indiriminden faydalanıp küçük paşaya bişeyler aldık inşallah güzel sağlıklı günlerde giymek nasipolsun (amin) :KK8::KK8: yalnız aldıkça alasım geldi çok cici şeyler vardı. annem de almış o yüzden fazla coşamadım :KK1:

Eki Görüntüle 1038058 Eki Görüntüle 1038059 Eki Görüntüle 1038060 Eki Görüntüle 1038061 Eki Görüntüle 1038063 Eki Görüntüle 1038065 Eki Görüntüle 1038067 Eki Görüntüle 1038068

canım gule gule guzel gunlerde gıyın aldıklarınızı, hepsı cok guzeller hepsını cok begendim zaten bu desenın battanıyesıni, ust bodysıni, patıklı altlarını fılan hep ben de aldım cok begenıp indirime gırmısken :KK1::KK1: ankarada mısın bılmıyorum ama tulumlarından bulamamıstım ben, hangı kıpadan aldıgını oğrenebılır mıyım acabaa :26:

canım kayınvalidemin aldığı bebek bakım çantam..ama rengi biraz daha farklı fotoda koyu çıkmış ama aynısı biraz daha açık belki... ve pijama +sabahlık+gecelik takımım

Eki Görüntüle 1038078

pıjama ve gecelıgı cok begendım canım , kucagında bebisınle guzel gunlerde kullan :21: Eros sanırım markası :26:

ayrıca bısey sorucam kızlar şimdi ben erkek annesi olucam inş da, alınacaklar lıstesınde bu pıjama gecelık olayı kaldı, yavastan goz ucuyla cesıtlere bakmaya basladım da, pembişli fılan takımlar gecelıkler var, şimdi bı erkek annesı olarak pembe deil de şu mavılı fılan olan takımlardan mı almam lazım, pembeleri ben gıysem nolur ki :KK1:

canım gule gule guzel gunlerde gıyın aldıklarınızı, hepsı cok guzeller hepsını cok begendim zaten bu desenın battanıyesıni, ust bodysıni, patıklı altlarını fılan hep ben de aldım cok begenıp indirime gırmısken :KK1::KK1: ankarada mısın bılmıyorum ama tulumlarından bulamamıstım ben, hangı kıpadan aldıgını oğrenebılır mıyım acabaa :26:
:KK1:

Panoradaki Kipadan aldık. Daha vardı umarım kalmıştır :44::44:

Eki Görüntüle 1038147 Eki Görüntüle 1038148 Eki Görüntüle 1038149

kizlar merhaba sıkı takipcinizim ama yazamiyorum sizin yaptiginiz keceleri gördüm beninkileride paylasayim dedim bi de etiket yapma meselesi vardi gecen gun aranizda konusuyodunuz dediginiz siteden bende denedim kuşe kagidin kalin olanina cikti aldim sizede ornek olsun diye tam sayfayida cektim kendim makasla kesicem bu boyle 1 sayfayi 1 tl ye cikti aldim. kurabiye yapmayida dusunuyorum kurabiye icinde yine bu minik resimlerden etiket kagidina cikti alip posete yapistircam insallah:21:

Hakkatten ha :KK1: biz konuşurken sen yapıverip gelmişsin bile :KK52: Konuşmaktan üretime geçemedim ama seni görünce gaza geldim walla. Çok güzel olmuş etiketler be kesmesi de kolay olur bu modeli...Güle güle kullan canım :KK9::KK9::KK9:
Bu devirde çocuk olmak varmış, her şeyleri itinayla yapılıyor, hepsi birbirinden güzel canım, güle güle kullanın inşallah :21::21::21:

Panoradaki Kipadan aldık. Daha vardı umarım kalmıştır :44::44:

Oy maşallah küçük delikanlı olucak sizinki çok klasmış salopeti falan :KK34::KK34:

panora da bıze uzak oluyo baya ama aklımda bulunsun orda da bı kıpa oldugu, saolasın canım :nazar:

o salopete de elim gıttı geldı sürekli h&m de, şapkası da ayrı satılıyodu.. ilk gıttımızde begenıp almadan cıkabilmiştim, ikincisin de eşim baktı benım gozum yıne orda, dayanamadı o aldı :emir_bebek:

ben bı de o seriden $2014-03-24 21.57.56.jpg bunları aldım, renkler aynı olsa da cok tatlılardı indirimde olunca dayanamadım, hele battanıyenin ölçüleri gayet iyiydı ve 12 lira gıbı bı fıyatı vardı yanlıs hatırlamıyosam :21:

Bu devirde çocuk olmak varmış, her şeyleri itinayla yapılıyor, hepsi birbirinden güzel canım, güle güle kullanın inşallah :21::21::21:

bunları bı gazla aldık canım, bı baktık kı bızım aldıklarımızı hep bebek kıyafetlerı zıbınlar, tulumlar fılan.. sonra dedık bu cocuk dısarı cıkarken de bunları mı gıyıcek, bı kac parca boyle de kıyafetı olsun dedık, azıcık kucuk adam tarzı oldu :KK1: inş hepımız aldıklarımızın ıcınde saglıkla oldugu gunlerı de goruruz bebişlerimizin :emir_bebek:

Hakkatten ha :KK1: biz konuşurken sen yapıverip gelmişsin bile :KK52: Konuşmaktan üretime geçemedim ama seni görünce gaza geldim walla. Çok güzel olmuş etiketler be kesmesi de kolay olur bu modeli...Güle güle kullan canım :KK9::KK9::KK9:

tesekkur ederim canim begenmenizede ayrica cok sevindim baska seylerde var aklimda keceyle ilgili yapiyim insallah yine yüklerim cicilerimizde çektim ama yukleyemedim bi turlu masallah aldiklariniza bayiliyorum gercekten sansli bebekler bu zamane bebekleri

bunları bı gazla aldık canım, bı baktık kı bızım aldıklarımızı hep bebek kıyafetlerı zıbınlar, tulumlar fılan.. sonra dedık bu cocuk dısarı cıkarken de bunları mı gıyıcek, bı kac parca boyle de kıyafetı olsun dedık, azıcık kucuk adam tarzı oldu :KK1: inş hepımız aldıklarımızın ıcınde saglıkla oldugu gunlerı de goruruz bebişlerimizin :emir_bebek:

:KK37: :KK37: :KK37: Benimkiler hep tulum, hiç normal pantolon kazak almadım sadece ilk altı 6 ayda giyeceği tulum ve badileri aldım :KK53: :KK53: :KK53:
Benim yeterlilik sınavım var, ben o sınavı verene kadar gezmeye de gidemeyeceğim misafir de kabul edemeyeceğim, bu süreç en az 6 ay sürebilir artık ondan sonra bol bol pantolon kazak alırım :KK68::KK68::KK68:

tesekkur ederim canim begenmenizede ayrica cok sevindim baska seylerde var aklimda keceyle ilgili yapiyim insallah yine yüklerim cicilerimizde çektim ama yukleyemedim bi turlu masallah aldiklariniza bayiliyorum gercekten sansli bebekler bu zamane bebekleri

Bekliyoruz canım yapacaklarını, bize de fikir veriyorsun :21::21::21:

fiyonklu modele bayıldım...ben kapı süsümü almıştım ama bunu da görünce dayanamayıp oda kapısına yapıcam sanıyorum..ellerine sağlık :KK9:

yap canım güzel oluyor. begendiğine sevindim. yapınca da paylasmayı unutma:KK34:
becerikli hatunlar..sizleri çok kıskanıyorum kendi kendilerine ne güzel şeyler yapıyorsunuz...olmuyor ama yapan var yapamayan var :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

hem siizn hem meleklerimizin cicileride çok güzel hem siz hem bebekleriniz güzel günlerde kullansın..bende pijama aldım netten..kayınvalidem çantamızı almış..birazdan eklerim...

tesekkürler canım...:KK34:

Kızlar harikasınız maşallahhhhj hepsi birbirinden güzel allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ya dur bakim yapabilecek miyim, evde mavi satenim var ama beyaz kalın keçe almam lazım, bir de üzerine yapıştırmak için şu şerit taşlardan. Şerit taşların metresi biraz pahalıydı diye hatırlıyorum sanki...
Walla bayıldım, hakkatten çok güzel yapmışsın canım, terlikleri de merakla bekliyoruz :21: :21: :21:

yaparsın canım cok zor değil...tasların metresi pahalı ama ben onlardan almadım. eni kalın olan taslar var arası fileli. yani zemini file gibi üzerinde taslar var eni neredeyse 5-6 parmak kalınlığında. metresi de uygun. ben onlardan aldım biraz. 65 tas eninde kesip kullandım baya da arttı. terlik ve tac için de fazlasıyla yeter de artar bile.

X