2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Eki Görüntüle 1038147 Eki Görüntüle 1038148 Eki Görüntüle 1038149

kizlar merhaba sıkı takipcinizim ama yazamiyorum sizin yaptiginiz keceleri gördüm beninkileride paylasayim dedim bi de etiket yapma meselesi vardi gecen gun aranizda konusuyodunuz dediginiz siteden bende denedim kuşe kagidin kalin olanina cikti aldim sizede ornek olsun diye tam sayfayida cektim kendim makasla kesicem bu boyle 1 sayfayi 1 tl ye cikti aldim. kurabiye yapmayida dusunuyorum kurabiye icinde yine bu minik resimlerden etiket kagidina cikti alip posete yapistircam insallah:21:

canım ben de bilgisayarda etiketi düzenledim ve publisher de hazırladım. etiket kagıtları varmıs ona bastırmayı dusunuyorum dırekt cıkartıp yapıştırabılıyormussun. sen nasıl yapıştıracaksın? benım bu yaptıgım arkadaslardan ögrendıgım kadar. bakalım bastırınca nasıl olacak? bende sonuçları yazarım.

$20140326_094958.jpg $20140326_095017.jpg $20140326_094925.jpg $20140326_095043.jpg $20140326_095120.jpg $20140326_095131.jpg

bunlarda cicilerimizden bazilari örgüler hediye :21:

Ya dur bakim yapabilecek miyim, evde mavi satenim var ama beyaz kalın keçe almam lazım, bir de üzerine yapıştırmak için şu şerit taşlardan. Şerit taşların metresi biraz pahalıydı diye hatırlıyorum sanki...
Walla bayıldım, hakkatten çok güzel yapmışsın canım, terlikleri de merakla bekliyoruz :21: :21: :21:

yaparsın canım cok zor değil...tasların metresi pahalı ama ben onlardan almadım. eni kalın olan taslar var arası fileli. yani zemini file gibi üzerinde taslar var eni neredeyse 5-6 parmak kalınlığında. metresi de uygun. ben onlardan aldım biraz. 65 tas eninde kesip kullandım baya da arttı. terlik ve tac için de fazlasıyla yeter de artar bile.

3 tas eninde yazacaktım 65 tas eninde yazılmıs nasıl olmus bu anlamadım:KK1:

canım ben de bilgisayarda etiketi düzenledim ve publisher de hazırladım. etiket kagıtları varmıs ona bastırmayı dusunuyorum dırekt cıkartıp yapıştırabılıyormussun. sen nasıl yapıştıracaksın? benım bu yaptıgım arkadaslardan ögrendıgım kadar. bakalım bastırınca nasıl olacak? bende sonuçları yazarım.
canim etiket tule yapisirmi yada uzun ömürlü olur mu bilemedim aslinda aklima geldi etikete bastirmak onun yerine kartona cikti aldim silikon tabancasiyla yapistircam insallah guzel olur sende yükle bitince de gorelim eminim guzel olacak

F&F indiriminden faydalanıp küçük paşaya bişeyler aldık inşallah güzel sağlıklı günlerde giymek nasipolsun (amin) :KK8::KK8: yalnız aldıkça alasım geldi çok cici şeyler vardı. annem de almış o yüzden fazla coşamadım :KK1:

Eki Görüntüle 1038058 Eki Görüntüle 1038059 Eki Görüntüle 1038060 Eki Görüntüle 1038061 Eki Görüntüle 1038063 Eki Görüntüle 1038065 Eki Görüntüle 1038067 Eki Görüntüle 1038068

kizlar merhaba sıkı takipcinizim ama yazamiyorum sizin yaptiginiz keceleri gördüm beninkileride paylasayim dedim bi de etiket yapma meselesi vardi gecen gun aranizda konusuyodunuz dediginiz siteden bende denedim kuşe kagidin kalin olanina cikti aldim sizede ornek olsun diye tam sayfayida cektim kendim makasla kesicem bu boyle 1 sayfayi 1 tl ye cikti aldim. kurabiye yapmayida dusunuyorum kurabiye icinde yine bu minik resimlerden etiket kagidina cikti alip posete yapistircam insallah:21:

Selam kızlar buda bizim park yatağımız

Eki Görüntüle 1039082

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hepinizin herseycikleri çook güzel. Bebisleriniz giyince daha bi güzel olacaklar eminim.
Topikte çok becerikli arkadaşlar varmış. Bravo kızlar size. Maşallah elinizden uçanla kaçan kurtulur:-D

canim etiket tule yapisirmi yada uzun ömürlü olur mu bilemedim aslinda aklima geldi etikete bastirmak onun yerine kartona cikti aldim silikon tabancasiyla yapistircam insallah guzel olur sende yükle bitince de gorelim eminim guzel olacak

anladım canım tüle takacaksan yapıştırmaya gerek yok. ama ben kurabıye posetine, lolıpoplara ve serbet kadehine yapıştırmak için yapıcam oyuzden etiket formatı işimi görür. becerebilirsem detayları paylasırım.

anladım canım tüle takacaksan yapıştırmaya gerek yok. ama ben kurabıye posetine, lolıpoplara ve serbet kadehine yapıştırmak için yapıcam oyuzden etiket formatı işimi görür. becerebilirsem detayları paylasırım.
anladim canim haklisinn senin icin etiket daha uygun olur bende kurabiye poşetler icin etikete cikti alirim diye dusunmustum bu arada tahmini dogum tarihlerimiz ayni :KK4:

Güle güle kullansın ogluşun. Çok güzel bir takım. Kaça aldınız?

Canım hangisini daha çok beğendin? Ben diğer tacını daha çok beğendim doğrusu:-D

Hepsi çok güzel. Güle güle kullanın. Fiyatları ne canım?

Teşekkür ederim canım.

odayı yatağı, uyku seti, duvar ünitesi dahil 2400 TL'ye aldık.

Araba ve oto koltuğunu takım olarak 500 TL'ye aldık.

canım gule gule guzel gunlerde gıyın aldıklarınızı, hepsı cok guzeller hepsını cok begendim zaten bu desenın battanıyesıni, ust bodysıni, patıklı altlarını fılan hep ben de aldım cok begenıp indirime gırmısken :KK1::KK1: ankarada mısın bılmıyorum ama tulumlarından bulamamıstım ben, hangı kıpadan aldıgını oğrenebılır mıyım acabaa :26:
pıjama ve gecelıgı cok begendım canım , kucagında bebisınle guzel gunlerde kullan :21: Eros sanırım markası :26:ayrıca bısey sorucam kızlar şimdi ben erkek annesi olucam inş da, alınacaklar lıstesınde bu pıjama gecelık olayı kaldı, yavastan goz ucuyla cesıtlere bakmaya basladım da, pembişli fılan takımlar gecelıkler var, şimdi bı erkek annesı olarak pembe deil de şu mavılı fılan olan takımlardan mı almam lazım, pembeleri ben gıysem nolur ki :KK1:

canım beğendiysen mavileride var...aynı modelin ... erostan aldım..pijamalarım.com dan aldım ama..Eksieşhirde bulamadım güzel birşey mecbur nete sarıldım..bugün gelir büyük bir ihtimal bakaırm bilgi veririm.

Allahım ne güzeller..iyi günlerde kullanın canım..

al işte marifetli bir bayan daha.. :) ellerine sağlık canım....

Allahım üstünde görmek nasip etsin canım...çok güzeller..

Selam kızlar buda bizim park yatağımız

Eki Görüntüle 1039082

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

uyusun uyusun büyüsün güzel güzel içinde :) annesi...

panora da bıze uzak oluyo baya ama aklımda bulunsun orda da bı kıpa oldugu, saolasın canım :nazar:

o salopete de elim gıttı geldı sürekli h&m de, şapkası da ayrı satılıyodu.. ilk gıttımızde begenıp almadan cıkabilmiştim, ikincisin de eşim baktı benım gozum yıne orda, dayanamadı o aldı :emir_bebek:

ben bı de o seriden Eki Görüntüle 1038611 bunları aldım, renkler aynı olsa da cok tatlılardı indirimde olunca dayanamadım, hele battanıyenin ölçüleri gayet iyiydı ve 12 lira gıbı bı fıyatı vardı yanlıs hatırlamıyosam :21:

iyi olmuş içinizde kalmadı güzel günlerde giyinsin inşallah :KK34:
ince battaniyenin fiyatı aynen dediğin gibi kaçırmak istemedim :KK76: hepsi aynı model gibi oldu ama çok beğendim desenini olsun :KK16:

canım beğendiysen mavileride var...aynı modelin ... erostan aldım..pijamalarım.com dan aldım ama..Eksieşhirde bulamadım güzel birşey mecbur nete sarıldım..bugün gelir büyük bir ihtimal bakaırm bilgi veririm.

Allahım ne güzeller..iyi günlerde kullanın canım..

al işte marifetli bir bayan daha.. :) ellerine sağlık canım....

Allahım üstünde görmek nasip etsin canım...çok güzeller..

uyusun uyusun büyüsün güzel güzel içinde :) annesi...

teşekkür ederim canım :emir_bebek::nazar::emir_bebek:

X