2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Eki Görüntüle 1035130 Eki Görüntüle 1035129 Kızlar bunlar yapılıyor şuan oğluşum için..Ama dolaptaki kırmızılıklar falan yok tamamen bembeyaz heryeri..Evimizin durumuna göre bunları yaptırabiliyoruz şuan.başka bişey sığmıyor zaten. ileride dolaba bir bölme daha yaptırıp şifonyerdi çalışma masasıydı tamamlarız diye düşündük..İnşallah güzel olur 2 haftaya kadar elimizde olur sanırım...Bu arada ikinci resimdeki beşik yapılıyor sadece diğer mobilyalar yok...
Güle güle kullansın ogluşun. Çok güzel bir takım. Kaça aldınız?

internet siparişim olan 2.tacımda geldiiiiiiiiii :103:

Eki Görüntüle 1036057
Canım hangisini daha çok beğendin? Ben diğer tacını daha çok beğendim doğrusu:-D
Eki Görüntüle 1036791

komple beyaz oda aldık :) 1 ay önce almıştık yeni geldi. iyice yerleştikten sonra odanın da fotoğraflarını yollarım.

ayrıca yatak odamıza da bu beşiği aldık. Tekerlekleri var ve diğer odalara taşıyabiliyorum.

Eki Görüntüle 1036804

ve arabamız ve oto koltuğumuzda hazır :)

Eki Görüntüle 1036806
Hepsi çok güzel. Güle güle kullanın. Fiyatları ne canım?

$DSC_0195.jpg $DSC_0204.jpg $DSC_0206.jpg

Kapıya asılan şu yazılar hoşuma gidiyordu denemek için yaptım fena da olmadı ogluşum uyurken rahatsız edilmesin :KK1: diğeri de kapı süsü araştırırken gördüğüm bir modelin bence yorumlanmıs hali :KK1: orjinali ahsaptandı ben onu keceden yaptım oldu bişeyler... kapıya tülden fon yapacagım onun üzerine de kapı süsü olarak bunu asacağım. bakın orjinali de bu: $1470142_422941654502198_601695542_n.jpg

Eki Görüntüle 1037677 Eki Görüntüle 1037688 Eki Görüntüle 1037689

Kapıya asılan şu yazılar hoşuma gidiyordu denemek için yaptım fena da olmadı ogluşum uyurken rahatsız edilmesin :KK1: diğeri de kapı süsü araştırırken gördüğüm bir modelin bence yorumlanmıs hali :KK1: orjinali ahsaptandı ben onu keceden yaptım oldu bişeyler... kapıya tülden fon yapacagım onun üzerine de kapı süsü olarak bunu asacağım. bakın orjinali de bu: Eki Görüntüle 1037690

Bayıldım resmen, çok güzel yapmışsın canım, bunu önce görseydim ben de bundan yapardım, harika olmuş :21::21::21:

Bayıldım resmen, çok güzel yapmışsın canım, bunu önce görseydim ben de bundan yapardım, harika olmuş :21::21::21:
ciddi mi? bunu duyduğuma sevindim. hatırlıyorsan öncede demiştim kapı susu için kece saten tas karısımı bısey olacak dıye. işte bu cıktı ortaya. begendıgıne sevındım. bi tane de böyle yap birini odasına digerını evın kapısına asarsın:KK1: demokrasıde careeler tükenmez:KK1: zaten elin yatkın. benım sımdı sıra terliklerde.süslerini aldım ama terlık almaya cıkamadım bı turlu. yapayım da bak bakalım senınkıler gıbı olabılmıs mı?:21:

Canım hangisini daha çok beğendin? Ben diğer tacını daha çok beğendim doğrusu:-D

evet diğeri daha şık daha güzel..ama ben iki isim yazdırdığım için diğerine yazıldığında az uzaktan tam olunmuyor..mesela resimlerde biraz yakın çekim olması gerekiyor yazının okunması için..bu öyle değil net okunuyor..ama 2'sinide takcan sırayla :KK34:

kızlaaaaaar :KK3:
Efe'min teyzeleri :KK49:
güzel anneler :KK31:

bugün köftemin odası evimize geldi kuruldu veeeeee çokta güzel olduuuuuuu.. Aaaay deli gibi gidip gelip odaya bakıyorum.. Tabi şimdi bi en az 10-15 gün kadar havalancak koku için, her gün cam açıp kapakları açıp havalandıracağım..

Ama artık beklemek daha zor oldu benim için.. :KK4:
bekle ki gün geçsin zaman gelsin.. :KK4:

allah'ım sağlıklı hayırlı gülen yüzlerle köftemle beraber odayı kullanmayı nasip etsin... :nazar:

bugün köftemin odası evimize geldi kuruldu veeeeee çokta güzel olduuuuuuu.. Aaaay deli gibi gidip gelip odaya bakıyorum.. Tabi şimdi bi en az 10-15 gün kadar havalancak koku için, her gün cam açıp kapakları açıp havalandıracağım..

allah'ım sağlıklı hayırlı gülen yüzlerle köftemle beraber odayı kullanmayı nasip etsin... :nazar:

Ayyy ne güzeeelll:KK16: hayırlı olsun...cok heyecanlıııı:KK9:

Eki Görüntüle 1037677 Eki Görüntüle 1037688 Eki Görüntüle 1037689

Kapıya asılan şu yazılar hoşuma gidiyordu denemek için yaptım fena da olmadı ogluşum uyurken rahatsız edilmesin :KK1: diğeri de kapı süsü araştırırken gördüğüm bir modelin bence yorumlanmıs hali :KK1: orjinali ahsaptandı ben onu keceden yaptım oldu bişeyler... kapıya tülden fon yapacagım onun üzerine de kapı süsü olarak bunu asacağım. bakın orjinali de bu: Eki Görüntüle 1037690

fiyonklu modele bayıldım...ben kapı süsümü almıştım ama bunu da görünce dayanamayıp oda kapısına yapıcam sanıyorum..ellerine sağlık :KK9:

Kapıya asılan şu yazılar hoşuma gidiyordu denemek için yaptım fena da olmadı ogluşum uyurken rahatsız edilmesin :KK1: diğeri de kapı süsü araştırırken gördüğüm bir modelin bence yorumlanmıs hali :KK1: orjinali ahsaptandı ben onu keceden yaptım oldu bişeyler... kapıya tülden fon yapacagım onun üzerine de kapı süsü olarak bunu asacağım. bakın orjinali de bu

Kızlar bunlar yapılıyor şuan oğluşum için..Ama dolaptaki kırmızılıklar falan yok tamamen bembeyaz heryeri..Evimizin durumuna göre bunları yaptırabiliyoruz şuan.başka bişey sığmıyor zaten. ileride dolaba bir bölme daha yaptırıp şifonyerdi çalışma masasıydı tamamlarız diye düşündük..İnşallah güzel olur 2 haftaya kadar elimizde olur sanırım...Bu arada ikinci resimdeki beşik yapılıyor sadece diğer mobilyalar yok...

internet siparişim olan 2.tacımda geldiiiiiiiiii :103:

biraz da anneye alış veriş yapalım:KK76:

relax mode da her zamanki gibi güzel indirimler var kızlar...

hepsini hastane ve sonrasında evde giyerim diye düşünerek aldım, dörtlü gecelik takımını mavi aldım... penye takımlarında mavi kısımları kırmızılı... kaprili takımı dışarıda da giyebilirim sanırım...

mevlüt için o dönemki bedenime uygun düz beyaz tiril tiril bir elbise alırım diz üzeri,kolsuz falan... mevlütte gecelik giymek çok mantıklı gelmedi bana...

Eki Görüntüle 1034457

Bunu geçen hafta almıştım, eklemeyi unutmuşum...
10' lu Hastane çıkışı.

Siteye giremedim bi türlü :KK53: ama tek sorun yaşayan da ben değilim galiba güncelleme varmış galiba şifremi kullanıcı adımı kabul etmedi o yüzden canım... Çok şükür biz iyiyiz canım bu gün alış veriş de yaptık daha önceden bahsettiğim yaylı yatakla pamuk yatağı aldım.Kendim için emzirme sütyeni ve atleti aldım. Yine dayanamayıp giyisi aldım.. :KK1: Dört aydır kullandığım bi krem var çokta memnunum bitmişti aynı zamanda aynı markanın bebek ürünleri de var çok hassas ciltler için onuda aradan çıkardık... Deterjandı vs. pek bişey kalmadı bi kısa kollu gecelikle sabahlık almam lazım bide çanta var bakalım... :106:
Bu ara lavanta kesesini kendim yapacağım demiştim önceden onun malzemelerini aldım örneğini yaptım ozalitçiye bastıracağım etiketi de seçtim artık bi haftada anca bitiririm hepsini... :44:

becerikli hatunlar..sizleri çok kıskanıyorum kendi kendilerine ne güzel şeyler yapıyorsunuz...olmuyor ama yapan var yapamayan var :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

hem siizn hem meleklerimizin cicileride çok güzel hem siz hem bebekleriniz güzel günlerde kullansın..bende pijama aldım netten..kayınvalidem çantamızı almış..birazdan eklerim...

oooooo burası almış başını gitmiş ne güzel ciciler alınmış ve de yapılmış topluca hayırlı olsun kızlaaarrr güzel günlerde kullanın ben de hemen hemen aldım çoğu şeyi bir tek kendime alacaklarım kaldı gecelik sabahlık falan onu da istediğim gibi bulamadım henüz:44:

F&F indiriminden faydalanıp küçük paşaya bişeyler aldık inşallah güzel sağlıklı günlerde giymek nasipolsun (amin) :KK8::KK8: yalnız aldıkça alasım geldi çok cici şeyler vardı. annem de almış o yüzden fazla coşamadım :KK1:

$photo1.jpg $photo2.jpg $photo3.jpg $photo4.jpg $photo5.jpg $photo6.jpg $photo7.jpg $photo8.jpg

F&F indiriminden faydalanıp küçük paşaya bişeyler aldık inşallah güzel sağlıklı günlerde giymek nasipolsun (amin) :KK8::KK8: yalnız aldıkça alasım geldi çok cici şeyler vardı. annem de almış o yüzden fazla coşamadım :KK1:

Eki Görüntüle 1038058 Eki Görüntüle 1038059 Eki Görüntüle 1038060 Eki Görüntüle 1038061 Eki Görüntüle 1038063 Eki Görüntüle 1038065 Eki Görüntüle 1038067 Eki Görüntüle 1038068

Allahım çok şirinler çok güzeller...üstünde görmek nasip etsin Allahım....bitmek bilmeyen bir heves içerisindeyim bende..aldıkça alıyorum ama frenlemek zorundayım..çünkü hepsini giyemicek kuzum çabucak büyüyorlarmış..

canım kayınvalidemin aldığı bebek bakım çantam..ama rengi biraz daha farklı fotoda koyu çıkmış ama aynısı biraz daha açık belki... ve pijama +sabahlık+gecelik takımım

$çantam.jpg

Eklentiler

• $pijamam ve geceliðim.jpg
    $pijamam ve geceliðim.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 33
  • $sabahlk.jpg
    $sabahlk.jpg
    17,7 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:

Allahım çok şirinler çok güzeller...üstünde görmek nasip etsin Allahım....bitmek bilmeyen bir heves içerisindeyim bende..aldıkça alıyorum ama frenlemek zorundayım..çünkü hepsini giyemicek kuzum çabucak büyüyorlarmış..

aynen bi giydiğini bi daha giyemiycek belki ama olsun belli olmaz ikinciler de giyebilir :KK52::KK52: ben de boy boy aldım o yüzden. bi 3-6 aylık bi 6-9 aylık aldım. daha da almiycam bakalım niyetim öyle dayanabilirsem tabi :KK1:

canım kayınvalidemin aldığı bebek bakım çantam..ama rengi biraz daha farklı fotoda koyu çıkmış ama aynısı biraz daha açık belki... ve pijama +sabahlık+gecelik takımım

Eki Görüntüle 1038078

çok hoş..güzel ve iyi günlerde sağlık mutlulukla kullanın inş.. Bu arada pijama takımlarını nerden aldın canım? Ve kaça?

canım gecelik+sabahlık+pijama takımı :50,57+48,65+67,57 : 166,79 tl ... ayrı ayrı aldım o yüzden ayrı yazdım fiyatları .....
netten aldım canım...markha, pijamalarım.com

ciddi mi? bunu duyduğuma sevindim. hatırlıyorsan öncede demiştim kapı susu için kece saten tas karısımı bısey olacak dıye. işte bu cıktı ortaya. begendıgıne sevındım. bi tane de böyle yap birini odasına digerını evın kapısına asarsın:KK1: demokrasıde careeler tükenmez:KK1: zaten elin yatkın. benım sımdı sıra terliklerde.süslerini aldım ama terlık almaya cıkamadım bı turlu. yapayım da bak bakalım senınkıler gıbı olabılmıs mı?:21:
Ya dur bakim yapabilecek miyim, evde mavi satenim var ama beyaz kalın keçe almam lazım, bir de üzerine yapıştırmak için şu şerit taşlardan. Şerit taşların metresi biraz pahalıydı diye hatırlıyorum sanki...
Walla bayıldım, hakkatten çok güzel yapmışsın canım, terlikleri de merakla bekliyoruz :21: :21: :21:

Pufpufum gözün aydın canım, ya çok güzel bir duygu olsa gerek bebeğin çeyizlerini kendi ellerinle tek tek dolaba yerleştirmek, güle güle kullanın canım :KK16::KK16::KK16:
becerikli hatunlar..sizleri çok kıskanıyorum kendi kendilerine ne güzel şeyler yapıyorsunuz...olmuyor ama yapan var yapamayan var :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

hem siizn hem meleklerimizin cicileride çok güzel hem siz hem bebekleriniz güzel günlerde kullansın..bende pijama aldım netten..kayınvalidem çantamızı almış..birazdan eklerim...

Eki Görüntüle 1038058 Eki Görüntüle 1038059 Eki Görüntüle 1038060 Eki Görüntüle 1038061 Eki Görüntüle 1038063 Eki Görüntüle 1038065 Eki Görüntüle 1038067 Eki Görüntüle 1038068

Bunların hepsi birbirinden güzel canım, şimdiki bebekler çok şanslı, ben de netten hep mothercare ve disneyin tulumlarını aldım, bu kadar çok tulum almasaydım joker de çok güzel tulumlar var sobe' nin aynı bu senin aldıklarına benziyor...Güzel günlerde kullanın canım :KK16::KK16::KK16:

Eki Görüntüle 1038078

Çilekçim çok güzel hepsi, çanta da çok kullanışlı görünüyor, pijamaları çok iyi fiyata almışsın canım güle güle kullan hepsini :21::21::21:

$20140326_094730.jpg $20140326_094841.jpg $20140326_094758.jpg

kizlar merhaba sıkı takipcinizim ama yazamiyorum sizin yaptiginiz keceleri gördüm beninkileride paylasayim dedim bi de etiket yapma meselesi vardi gecen gun aranizda konusuyodunuz dediginiz siteden bende denedim kuşe kagidin kalin olanina cikti aldim sizede ornek olsun diye tam sayfayida cektim kendim makasla kesicem bu boyle 1 sayfayi 1 tl ye cikti aldim. kurabiye yapmayida dusunuyorum kurabiye icinde yine bu minik resimlerden etiket kagidina cikti alip posete yapistircam insallah:21:

canım gecelik+sabahlık+pijama takımı :50,57+48,65+67,57 : 166,79 tl ... ayrı ayrı aldım o yüzden ayrı yazdım fiyatları .....
netten aldım canım...markha, pijamalarım.com

tamam canım sağol iyimiş ama ben netten aşmaya cesaret edemem..beden olmaz falan bide üstümde beğenmem falan.. Bana göre değil :KK1:

X