2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
slm kızlar 1 haftadır hastanede yatıyoruz oğlumla zature oldu yavrum çok şükr iğnelerı ilaçları derken bugun fılmı temız cıktı RABBIME çok şükür inş bidahha yenılemez mahvoldum hastaende hep kucagıma aldım ateslıydı hırpalandık baya çok zor kımsenın basına gelmesın bnde grıp oldum hastayım dun de kontrolum vardı hastanedeydım zaten bebeğim ii kasılmıssın dedı doktor bnde anlattım doktora neyse 300 gr olmuş ii bebiŞ ALLAHIM KIMSEYE saağlık derdı vermesın dermansız dertler vermesın

geçmiş olsun canım aman dikkat et kendine bol bol dinlen şimdi yorma kendini daha fazla

demet akalınada yorum yapamadım..ülke gündeminde binbeşyüz olay varken bu kadının ve onun gibi insanların doğumunun ana haberlere kadar çıkması beni biraz sinir ediyor..daha geçen hafta 3 asker şehit oldu haberlerde yok..oda tanıdığımızın tanıdıkları olduğu için bilgilendik..sakın kızlar size söylüyorum sanmayın..sadece haberlerde bu kadar konu edilmesi pek hoşuma gitmiyor..[/QUOTE]

kesinlikle katılıyorum.ülkede binlerce sorun varken
demet akalının bebeğini konuşmak saçma sapan geliyor.
millet bayılıyor magazine.
12 sinde şeker testim var bakalım benımde hayırlısı..

boşver tatlım doğumdan sonra verirsin ya bebeğini sağ salim Al da kucağına sezaryende olsa normalde olsa fark etmez bence

Öyle canım sağ salim gelsin de sıpam önemli diil..

Rapunzel boyun uzun galiba.fotonu gormustum cunku 89 gostermiyorsun

Ben de 1.75im. 60 kiloydum 65 oldum. Yakiniz seninle..

canım boyum 1,73 ama Allah vergisi orantılı bi vücuda sahibim. ondan eşit dağılım var.. kilomu çok göstermiyorum ama cevval bir hatun olduğum 100 metre öteden belli oluyo

çok çok çok geçmiş olsun sen olmuşsun gibi algıladım başta hey Allahım naptı nasıl geçti dedim sonrada oğlum kucağımda yattı yazmışsın..o zaman dank etti..oğluşunada çok çok çok geçmiş olsun kimsecikler hasta olmasın yavrularda hamile bayanlarda hasta olmasın...

amin canım. çok geçmiş olsun sana...

Hangi doktor senin canım?

Ben en son geçen sene mayıs da gitmiştim Doç. Dr. Batuhan Özmen kalmış, diğerleri hep muayenehanesinde bakıyor dediler.

Evet canım.Ben Ankara Üniversitesi Tıp fkültesi özeline gidiyorum ya sen?

kızlar bende 20 haftada batuhan beye gitmiştim. detaylı ultrason yazmıştı. ankara üni de yaptırdım, 2 gün sonra çıkacak dediler. çıkacağı zaman doktor 10 gün hastanede olmayacaktı o yüzden sonucu gösteremedim. şimdi detaylı sonucunu cd ile filan vermediklerinden başka doktora da alıp götüremem. muayenemin üzerinden nerdeyse 1 ay geçecek. batuhan hocaya da gösteremem heralde artık. göstermek için yeni muayene kaydı isterler dimi? sinir oldum. bir daha ank. üni ye gitmek istemiyordum zaten muayene 133 tl olmuş... bizim eve çok ters ve tahlilleri filan çok zaman alıyor. detaylı ultrason sonucu bile 2 gün sonra çıkan bi yer yani... detaylım boşa gitti şimdi başka bi yerde daha mı yaptıracam başka doktora gösterebilmek için yaw

ne kadar ilginç..detaylı ultrason zaten bakılıyor bir anomali gördüklerinde hemen söylüyorlar..değişikmiş sistemleri..keşke başka biryere gidebilsen arkadaşım..sıkıntılıymış bekletmeleri..ben acıbademde 80 tlye muayene oluyorum....testler için bazen istiyorlar artı para bazen istemiyorlar..

Canim ikinizede gecmis olsun ...
Kendine cok dikkat et

hmm. sen baya uygun muayene oluyomuşsun canım ya. senin acıbadem sigortan yada özel bir sağlık sigortan var o zaman?
çünkü ben araştırdığımda 250 civarıydı orada muayene. o yüzden gidemedim o hastaneye

tamam işte canım.. bu ana başlık, aşağıda yazan yorumda da sezeryan yaptığı yazıyor

Eskişehirdeyim canım ben 80 tl gibi bir rakam ödüyorum normal sgklıyım..ama mesela bazı doktorlar var acıbademde sgk ile anlaşması yok onların muayene ücreti yüksek..benim özel sigortam yeni başladı kısmetse şubatta 10tl ödeyeceğim..

Bence batuhan hocaya git o bilgisayar kayıtlarından görebilir raporu, vallaha iyice kötüleşmiş orasıda birkaç arkadaşımda oraya gidiyordu pek memnun değillerdi. Ayrıntılı ultrasonu cd ye vermemleri kötü, kaç para aldılar ayrıntılı ultrason için. Başkennte aynı gün veriyorlar ve cd ile birlikte biraz pahalı ama insanın içine siniyor. Gerçi ben başka hastanede de baktırdım, başka bir göz görsün dedi hoca. Ben gerçekten doktorlarının hepsinin çok iyi olduğunu duyuyorum, farklı ortam ve farklı hastalardan, sadece kadın doğum değil. Neyse çok reklam yapmayım, hastane iyice dolup taşmasın

hadi ya eskişehirde fiyatlar çok iyiymiş. orada olasım geldi resmen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…