2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
aaaay bende şimdi başka bi arkadaşın alıntısına aynısını yazdım, ne zormuş bu hamilelik yaaa diye
ama ağrı ile ilgili bi bilgim yok cnm :26:

ozaman kötü sana dıyım:)
benım 2 gundur var...bızım bır arkadaş var burada calısan 32.haftasında artarak ondada devam edıormus

Canım sen Ankaradamı yaşıyorsun?

canım bozma moralini. bence de birşey yoktur. bebeğin sen üzülürsen hissediyor... içini ferah tut.
ama aklında çok fazla kaygı varsa, farklı ve daha uzman bir doktora tekrar görün bence.

aminnnn canım inş

acıbadem fulya :) son fıyatlarını yazım
6489+dr parası epıdural normal
sezeryan genel anestezı 8025+dr
epıdural sezeryan 8686+dr

İnşaalah canım, herkesin sonuçları iyi çıksın inşaallah.

Aslında 4 gün erken yapıldı canım, ctesi 24. Haftamıza giriyorduk, birde içmem gereken önemli bir ilaç var, o bitmiş yazdırmam gerekiyordu, erkekn gittik. Doktoru aradık önemli değil 20. Haftadan sonra bakılıyor dedi. Hatta ailede özellikle anne ve anneanesinde şeker hastalığı olanlara erken yapılıyor dedi. Benimde annemde var şeker, gerçi insülin kullanmıyor ama şeker yatkınlığım olabilirmiş. Eğer artış varsa ona göre diyet verilecekmiş, allahım inşaalah iyi çıkarda diyet yapmayız. İştahımız açık ve yemeyi çok seviyoruz :

Hangi hastaneye gidiyorsun Ankarada?

ıoff bana da her şey kokuyo hiç sorma.. yolda yürüyemez oldum o kokuyo bu kokuyo bi de aksi gibi burnum tıkalıykende alıyorum kokuyu

kilon çok mu düşük canım niye ki? ama zaten sen istiyosan ve durumun müsaitse kiloyla alakası yoktur bence kormuyosan ne güzel yaparsın doğumunu işte canım maşallah sana keşke cesaretli olsam senin gibi

yok kız tam tersi bu gidişle 100 olacağım doğuma yakın şu an 89 kiloyum..

Canım sen Ankaradamı yaşıyorsun?

Evet canım sende mi?

Off uçmuşlar vallaha, siz gelin Ankarada yaptırın sezayeninizi.

acıbadem fulya :) son fıyatlarını yazım
6489+dr parası epıdural normal
sezeryan genel anestezı 8025+dr
epıdural sezeryan 8686+dr

Off of kesin gelin bu tarafa hava değişimi de iyi olur, kızlar şaka bir yana gerçekten çokmuş yanında çocuğa kardeşde mi veriyorlarmış

güzel örnek bravo
ama tam sezeryan diyorum benim tercihim bu yani... epidürallede uğraşamam yok iğne yapılcak,yok bele bişey takcaklar falan aaaayyyyy yok yooooooooooook

Sen de tam nazliymissin he:)) bebis zaten ilk 5 dk da cikiyor yanina veriyolar eger istersen hemen fotonu cekiyorlar vs. Sonra oglumu goturduler benim de koluma igne vurdular ne oldu anlamadim.meger dikisleri atarken uyutmuslar ama narkoz degil sakinlestirici gibi. Uyandigimda tam islemleri yeni bitmisti. Ben cok memnun kaldim bu durumdan.

suanda tam 22+4 deyim 5 kilo aldım fazlamı azmı anlamadım..
bazısına göre cok bazısına göre normal
az diyen yokkk

Ben 21. Haftamdayim 5 kilo aldim. İlk hamileligimde toplam16 kilo almistim. Dogumda 5 kilosu gitti. 2 hafta icinde de 10 kilosu...bebegim 2 aylik olmadan tum kilomu vermistim ben.ondan sonra da eksiye dustum oglanin huysuzluguyla ugrasmaktan..tabi bunyeye gore de degisir..kilolular daha az kilo alir hali hazirda yag depolari oldugu icin. Zayiflar daha fazla alir..

ayyy darısı başımıza duygulandım baya acaba o günleri bende görürmüyüm yaaaaa

hadi ya :) sonunda doğurabilmiş mi... hayırlı olsun evet, darısı hepimize.

evet kurtulmuş sonunda...
instagram'dan takip ediyordum ben onu..nedense kendime benzerttim bu hamilelik sürecini onun..oda sezeryan olucaktı..

yaaa aslında naz yada şımarıklık falan değil bu ama öyle görünüyo galiba..
ben korkuyorum diyorum kimseye anlatamıyorum..
hiç duymadınızmı yahu iğneye alerjisi olan çok kötü olan bayılan falan..buda onun gibi bişey..
korkuyorum napiyim

Canım kalbini ferah tutmaya çalış.İnşallah bebişinin birşeyi yoktur.Rabbim kısa sürede güzel sonuçlar alıp yüzünü güldürsün canım.

hehe ankara uygun

ben özel sağlık sigortama güveniyorum:) masrafları karşılaması lazım
yıllardır ödüyoruz bir işe yarasınlar diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…