2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

artık yapmış bulundun canım söyle bakim orda kime gidiyodun sen?
bu arada ayrıntılıdan ayrıca ücret almadılar. sadece muayene ücreti alınıyor. üniversite hastanesi ya o yüzden.
ayrıntılıyı da olmadı bende bir daha yaptırayım özele gidip ya.

hadi ya eskişehirde fiyatlar çok iyiymiş. orada olasım geldi resmen :)

gel gel :) bekleriz güzeldir Eskişehirimizde :) ayrıntılı ultrasona ben 180 ödedim oda perinatologumuz Eskişehirin ve Türkiyenin hatrı sayılır doktorlarından perinatoloji uzmanı.. Acıbademe dışarıdan geliyor. kan testleri için ödemedim ayrı ücret ama ikil tarama içinde ödemiştik 40 mıydı 60mıydı unuttum

valla sağlık ocağı çağırdı benı. 20. haftanın ıcındeyım. 20 ile 25. haftalar arası galıba ama pek emin değilim

beni çağıran yok
doktorumla bir konuşimde bakalım ol derse olurum
bu sağlık ocaklarınada pek güvenmıorum resmen pislik içinde

ay gerçekten çok iyiymiş canım ya hızlı trene atalayıp gelesim geldi

beni çağıran yok

ya ben dün tetanos aşısı oldum. iki gündür bu saatlerde ateşim çıkıyo. dün vardı sonra geçmişti de bugün gene neden çıktı bu ateş anlamadım. kendimi çok halsiz hissediyorum :2::2::2::2:

Geçmiş olsun canım

Eee ayrıntılı yaptırdım 10 gün oldu sonuç çıkmadı demedinmi ben mi yanlış anladım. Artı Batuhan hoca kadın doğumcu. Benden tavsiye bir radyologa çektir ayrıntılını.

En ucuz ayrıntılı Akay hastanesi ve lina hastanesinde tavsiye ederim, ben HRS de çektirdim orada pahalı ama radyolog çekiyor, başkentte de radyolog çekiyor. Radyoloğun çektiklerinde 400- 500 tl arası değişiyor. Ama Akay ve Linada kadın doğumcu çekiyor 200- 170 tl. Ben çok araştırmıştım gitmeden önce neredeyse hepsini tek tek aradım, ultrasonu çeken dr.u, 4 boyutlu bakıp bakmadıkları, cd verip vermedikleri. Tek HRS kafama yatmıştı. Sen

beni çağıran yok

ben sordum canım doktoruma ol dedi.. Hatta 2013 haziran annelerinden bi arkadaş yazdı, olun mutlaka diye.. O aşı bebek doğarken alet edavat falan herşeyden koruyormuş

İstanbuldaki acıbadamler öyle ama Eskişehirdeki acıbadem anlaşmalıymış Türkiyede sadece orası uygun acıbadem olarak. Benim kuzenimde oraya gidiyor muayene ücreti veriyor sadece tahllellere ücret ödemiyor. Doğum ücretleride burdaki doğum ücretlerini 3 de 1 i bile değil

yok canım ank. üni de de zaten radyolog baktı. onun sonucunu batuhan beye gösteremedim. ve cd filan vermediler başka doktora da götüremiyorum işte...
neyse ben zaten başkentteki doktorunun adını merak etmiştim. anlatamamışım.
detaylıyı da tekrar yaptırsam ali bey diye birine yaptırırım zaten. demetevlerdeymiş yeri. daha önce önermişlerdi. bakalım kısmet

[sıze=3]ben sordum canım doktoruma ol dedi.. Hatta 2013 haziran annelerinden bi arkadaş yazdı, olun mutlaka diye.. O aşı bebek doğarken alet edavat falan herşeyden koruyormuş [/sıze]

evet canım bide sen sezaryen olacaksın yaptır bence

ya ben dün tetanos aşısı oldum. iki gündür bu saatlerde ateşim çıkıyo. dün vardı sonra geçmişti de bugün gene neden çıktı bu ateş anlamadım. kendimi çok halsiz hissediyorum :2::2::2::2:

ıstersen bir doktoruna sor..sonuçta ağır bir iğne bildiğim kadarı ile..
aman aşı olcaz dıe hastalanmakta istemiyorum

bu nedir ya nasıl bu kadar fark ediyor... sinir oldum...
bu arada ben ankaradayım. buradaki fiyatlarda istanbula yakın demekki...

bu nedir ya nasıl bu kadar fark ediyor... sinir oldum...
bu arada ben ankaradayım. buradaki fiyatlarda istanbula yakın demekki...

Doğrudur. Benim gebeliğimde troid hormonlarımda bir anormallik oldu . Bizde ii bir hastanede gidelim dedik. Acıbademe gittik. Gittik ama sorma 250 tl muayene ücreti ödedik. Tahlilllere gelince 600 tl tuttu. onlarıda başka bir özel hastanede 300 e yaptırdık ((((((( Neyseki şua ilacımı kullanıyrm seviyeler normalde. Durum sağlık olunca insan neler yapmıyor ki

Ben yeni uye oldim 33yasindayim 22 haftalik hamileyim paylasimlari okudum herkes benim gibi heycan icinde allah hepimize kucagimiza almayi nasip etsin allah kolay dogumlar nasip etsin insallah

ıstersen bir doktoruna sor..sonuçta ağır bir iğne bildiğim kadarı ile..
aman aşı olcaz dıe hastalanmakta istemiyorum

soramam çünkü düzenli gittiğim bi doktorum yok. ben çok eziğim ya...
24. hafta bitince bi bayana gitmeyi düşünüyorum bakalım onda karar kılarsam benimde bi doktorum olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…