2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

makasla keserlerken tabiki can bu dayanılırmı ama bebiş konusunda yoook kızzz öle demeee onu görünce ben naparım bilmiyorum ağlama krizine girerim kesiiinn

ben de kocama diorum gel diyede doğuma ama durum neyi gösterir bilemiyorum ona kalsa gelir yardım bile eder doktoraa

yok bizimki kan görmeye dayanamıyo.. bu evlilik için kan testinde zar zor verdirttim kanı.. ben verirkende neymiş iğne girdiğinde sanki ona yapıyolarmış ben se hiç bişeyden korkmam ne iğneden ne başka bişeyden.. ama bana baygınken bişey yapılmasından korkuyorum ve kilomdan dolayı sezeryan olursam diye çok korkuyorum. acısın 24 saat acıya razıyım ama sağlıkla normal doğum yapayım

makasla keserlerken tabiki can bu dayanılırmı ama bebiş konusunda yoook kızzz öle demeee onu görünce ben naparım bilmiyorum ağlama krizine girerim kesiiinn

yok anacım yaaa o an gözüm görmez valla..
belki içim gider,bakarım ağlarım belki bilmiyorum ama acıyıda dibine kadar hgissederim ben!
eminim yani..

Fotoğraf olayını güzel düşünmüşsün. Her hafta, aynı yerde, aynı kıyafetle, çok güzel bir fikir . Bebeğin büyüdüğünde ne güzel bir anı olacak ona ve sana tabiki.
Müzik olarak, ben karışık dinliyorum, inşallah oğluşumda dinliyordur. Anne karnına yakın sesleri doğumdan sonra uyumadığı zamanlar dinletmeyi düşünüyorum.

kızlar çalışanlar için özel hastanede dogum kaça mal oluyor bilen varmı yada duyan

İstanbulda normal doğumu en düşük 650 ye, sezeryanı 900 e, isteğe bağlı sezaryanı 1300 e bulursun. Bugün en yakın 3 hastaneye tesadüf telefon etmiştim. Üst sınır 5000-10.000 civarı ama ben uygun ve orta fiyatlı özelleri düşünüyorum.

İnternete bel ağrısı ve kolay doğum için videolara ben de bakmıştım. Ama hamile olunca ve tecrübeli biri veya doktor önermeden yapmak istemedim. Vazgeçtim. Sende dikkat et ve doktoruna danış.

iyi bari,öyle böyle derken atlatmışsın ne güzel..
darısı başıma o zaman
ama bende çok merak ediyorum o nasıl bi tat nasıl zoraki içiliyor mide bulanmıyomu falan..görcez bakalım..

iyi bari korktum
çok kilo almak istemiyorum demet akalın gibi falan olmak istemiyorummm

ahahahaah evet Demet Akalın baya şişti ama onun bambaşka sorunları çıkmış zorlu geçmiş onun ki,belki onla ilgilidir..

iyi bari,öyle böyle derken atlatmışsın ne güzel..
darısı başıma o zaman
ama bende çok merak ediyorum o nasıl bi tat nasıl zoraki içiliyor mide bulanmıyomu falan..görcez bakalım..

50 gr glukoz dendi, şu eskinin serum şişelerinde bir su. Yoğun şerbet tadı, loğusa şerbeti içtiysen onun biraz daha tatlısını düşün canım, içersin korkma, ben içtiysem herkes içer. Ama limon götür yanında izin veririlerse içine sıkarsın. O zaman limonata tadında oluyor, içilebilecek kıvama geliyor. Bardak da plastik küçük su baradakları vardır ya, sebiller için onun kadar, çok değil.

kilon çok mu düşük canım niye ki? ama zaten sen istiyosan ve durumun müsaitse kiloyla alakası yoktur bence kormuyosan ne güzel yaparsın doğumunu işte canım maşallah sana keşke cesaretli olsam senin gibi

ahahahaah evet Demet Akalın baya şişti ama onun bambaşka sorunları çıkmış zorlu geçmiş onun ki,belki onla ilgilidir..

of çok zor cidden hamile olmak zormuş
bukadar zor olduğunu bidden bilmiyordum.
hemen doğsun istiyorsun
benım sol göğsümüm altında kaburgada ağrı başladı sizdede varmı???
neden oluyor acaba .. 12sinde doktora gideceğim kontrole soracağım lakin:)
bilginiz varsa sevinirim bu konuda

hastaneyle baya haşır neşir olduğum için şu son 2 senede, çok gördüm içenleri.. hepsininde suratında aynı buruşuk ifade vardı.. üüüfff anacım ne zormuş yav bu hamilelik, hiç böyle düşünmezdim.. hemen olcak bitcek kolay geçicek sanardım

ay canım inşallah tahlillerin çok güzel çıkar. bende haftaya yaptıracağım şeker yüklemesini kısmetse. 24. haftada yapılıyor diye biliyorum. sen birazcık erken gitmişsin dimi? bu arada nerede yaptırdın bu tahlilleri canım? ücretsiz olması iyiymiş...

aaaay bende şimdi başka bi arkadaşın alıntısına aynısını yazdım, ne zormuş bu hamilelik yaaa diye
ama ağrı ile ilgili bi bilgim yok cnm :26:

merhaba annişler iki gündür giremedim sayfalar uçmuş yine umarım herkes iyidir bizim dün detaylı usg miz vardı doktor sağolsn kafamızı karıştırdı bebişimin böbreklerinde hafif genişleme varmış bu durum tek başına bi anlam ifade etmezmiş ama down sendromu riskini hafif derecede arttırırmış yani çileğe söylenenlerin hemen hemen aynısını söyledi bana da biraz moralim bozuldu ama takmamaya çalışıyorum işte Allaha emanet yavrum başka ne diyebilirim ki eşime göre hastanenin iişgüzarlığı kötü bişiy olsa çıkardı şimdiye kadar diyo netten de araştırdık biraz bu tür kromozom hastalıkları ultrasonla organlara bakarak değil ikili testle yapılan ölçümle anlaşılırmış kesin olarak
bir de doktora dedim sık rastlanan bir durummu genelde erkek bebeklerde bazen görüyoruz dedi yüzde yüz değilde yüzde doksan birşey yok derim dedi yaaa offf hayırlısıyla bitse şu aylar
üstelik plesantam öndeymiş bebk tam yüzden poz veremiyo dedi elleri de yüzündeydi yavrumun net göremedik plesanta hakkında da yorum yapmadı uyuz doktor yarın sonuçları kendi doktorumuza göstericez bakalım o ne diyecek
varmı plesantası önde olan kızlar

Bir de bugün doğum fiatlarını mğrenelim dedik, normal doğum 1400, zorunlu sezaryen 1000, isteğe bağlı sezaryen 3000 tl, yatak ücreti hariç. Gecelik yatak ücreti 500 tl civarı dediler. Bilgilerinize sunarım...başka hastaneler hakkında bilgisi olan varsa yazarsanız seviniriz kızlar. Herkse keyifli günler...

evet canım bu aynen çileğe söylenenler gibi bi durum..
ama demek genel bişey bu ve genelinde çıkıyor demek ki,baksana detaylıdan dönenler yazıyo genelde..
kendi doktorunlada bi görüş bakalımda,ne olcak ne dicek ona göre..şimdiden üzülme hemen,sıkma canını..çileği hatırla Allah'ın izniyle bişey olmaz..

oooooooooooohhhhhhhhhhhhhh yarasııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnn

yaramasın artık ya kocamda dalga geçiyo bu halimle sinir oldum zaten yuvarlancam artık ya daha 3 ayım var bi bukdar daha alsam alllaaah naparım ben acaba doğumdan sonra kaç kilosu gider çok merak ediyorum

ben benim şu an gittiğim hastaneyi hiç yazmiyim şok olmayın..
gerçi yazmıştım önceden

Hisar hastanesi sezeryan 7.000 tl
normal 6.000 tl

bide İstanbul Medistate sezeryan 2.000 civarı

zaten muhtemelen bu ikisinden biri olucak o yüzden bunlarda yoğunlaştım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…