2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

ben daha hamile değilken bile bu aklımdaydı
cinsiyeti bekledim başlamak için.. sonrada bi diğer kontrolde net olsun, değişir falan dedim onu bekledim..
şimdi tamam, başlıcam

canımmmmmmmmmmmmmmmmm çileğimmmmmmmmmmmmmmm güzellik.. tatlı güzel iyi yürekli anne adayı.. merak etmeeeeeeeeeeeeee Allah'ın izniyle hiçbi sorun olmayacak sapasağlam merhaba diyecek sana bebişin inş

Allah kabul etsin canım dualarında bizelere sağlık dile umudumuzu hiç kaybetmeyelim inşlh oğlumdan oğluna selamlar

canım yaa hadi bakalım çok sevindim inş. 5 şubat ta bütün endişelerin bitmiş olcak ohhh bee darısı yeşil eriğin başına inş..

Allah'ıma şükür hamile kalabilmede sıkıntım yok..
ama 2 defa boş gebelik sebebi ile düşük yaşadım 7.haftada her ikiside..
bu yüzden endişem korkum herşeyim ağır basıyor ve ben hamileliği gerçek anlamda tadarak yaşayamıyorum..ve biliyorum ki yaşayamayacağımda..o yüzden dileğim,sağlıkla sonuçlansın bian önce..

kızlar face de bi sayfa var "anne ve bebeğe dair ne varsa" diye orda müthiş doğum fotoları var " müjgan ın fotoğrafları" adlı albümde.. mutlaka bakmanızı öneririm çok heyecanlı çok duygulu anlar yaa insan ın gözleri doluyo bakarken

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar.. ben dün normal kan testi yaptırdım ancak değerlerim yüksek çıktı sizlerde de böyle olan var mı? hamilelikte normalmiş ama ben sizlere de sormak istedim.

normal aralık
ldl 166,4 0-130
kolestrol 288 0-200
trigliserid 258 0-150
fotal 24,6 3,1-19,9

Bos gebelik derken kimyasal gebelik mi diş gebelik mi Allah yardimcin olsun insallah tez vakitte doğurur kofteni kucağına alir o yasadigin zor gunlerini geride bırakırsın cnm

kibarcacık göbiş işte ne güzel benimkide küçük bi top gibi dar tunik giyince belli onun dışında pek belli değil

Bos gebelik derken kimyasal gebelik mi diş gebelik mi Allah yardimcin olsun insallah tez vakitte doğurur kofteni kucağına alir o yasadigin zor gunlerini geride bırakırsın cnm

yok ikiside değil canım..
boş gebelik , yumurta sperm doğru dölleniyor hamilelik olması gerektiği gibi oluşuyor.. kese görünüyor rahimde, büyüyor gelişiyor ama bebek yok !! bebekte kalp atışıda gözlemlenmiyor.. bu boş gebelik demek.. sebebi ise genelde genetik deniyor.. bisürü test yapıldı bakıldı ama sorun çıkmadı.. hep 7.haftada sonlanmıştı şimdi mucize gibi 20'leri gördüm şükür.. o yüzden tedirginliğim devam ediyor belkide.. kader,tesadüf,şans denildi.. bende Allah'a bıraktım, ona emanetiz..

Biz de geldik detaylı ultrasondan..Çok iyi geçti şükür kızçemin herşeyi normalmiş ben de toplamda 3 kilo almışım :) 44 olmuşum :) kalbe biraz ayrıntılı baktık bende de doğuştan problem olduğu için,ben şuan bi problem göremiyorum herşey normal ama fetal eko çektirin isterseniz dedi ben de çektirmemeye karar verdim çünkü yapılıcak hiçbişey yok anne karnında 370grmcık minnak kızım :)

çok güzel olmuş ellerine sağlık :) ne güzel düşünmüşsün...o günleri görmeyi nasip etsin Allahım..

gözünaydın güzelim...şeker yüklemende güzel çıkar inşallah :)

Slm kızlar moralim çok bozuk ehliyet sınavını geçemedim(((((((

ay canım boşver üzülme..o kadar temizlik yaptın dün yoruldun :)) dikkatin dağıldı tabi :)

nebileyim canim ya insan korkuyor surekli panik halinde bide onceden kaybin olunca bundada kanamali 2ay yatarak gecirince havadan nem kapiyorum korkuyorum. sag saglim kavussaydik bi bebislere...sagol canim cvp allah razi olsun

hiç korkma güzelim..yavaş yavaş o panik havandanda kurtul :) endişeleniyoruz hepimiz hamileliğimiz tadını çıkaramıyoruz :)

hepimiz bebeklerimize sağlıkla kavuşalım canım..başka ne isteriz ki :) teşekkür ederiz :)

Kızlar bişey sorucam bugün karnımda göbeğimin alt kısmında bir dolgunluk var mesaneme baskı yapıyor.Bebekmi acaba yoksa başka bir rahatsızlık belirtisi mi?sizler böyle bişey yaşadınızmı?

bendede oluyor diyorum dönerken denk geliyor herhalde kuzumun başı :) zannetmem birşey olsun cnaım :) bebiştir bebiş :)

gunaydin guzel anneler minnak bebisler can arkadaslar... hepinize hayirli cumalar.. aklimda cilegim ve erigim var..iyisinizdir insallah canlarim.. bu arada ikinizde mevsim meyvesi degilsiniz tuh sabah sabah agzim sulandi

iyiyiz canım benim..5 şubatta doktora gidicez ama biliyorum hiçbir sıkıntı çıkmıcak :)

Gunaydin guzel anneler , tatli kuzular! Hepimize guzel bir gun dilegiyle.Cilegin kardiyologla randevusu var bugun insallah guzel haberler getirir .Kalbimiz ve dualarimiz seninle cileksurat!

:) 5 şubata kaldı randevu :) o günde güzel haberlerle geleceğiz canım :)

ben 49 kiloyla hamile kaldım kendime zayıf derdim 41 kilo muydun sen
boyun kaç peki

:)gözünaydın canım :) minnak kızınada aferin bak ne güzel haberler vermiş annesine :)

canımmmmmmmmmmmmmmmmm çileğimmmmmmmmmmmmmmm güzellik.. tatlı güzel iyi yürekli anne adayı.. merak etmeeeeeeeeeeeeee Allah'ın izniyle hiçbi sorun olmayacak sapasağlam merhaba diyecek sana bebişin inş

canım pufpufummmmmm...kalbi sağda yüreği her iki tarafta arkadaşım :):):) iyi ki varsınız içime huzur neşe veriyorsunuz...
bende boş gebelik geçirdim ve 9.haftaya kadar bekledim ama olmadı..can yoktu bebek yoktu...hatta bu hamileliğimde boş gebeliğim hariç daha öncede iki defa kimyasal gebelik yaşadığım için 1 ay bitene kadar gitmedim doktora :))) bekledim..bekledim enazından gittiğimde kalbinin sesinide duyayım diye :) şükür ki bu sefer güldü yüzümüz :) ve hepimiz bebeklerimize kavuşacağız sağlıcakla:)

canım yaa hadi bakalım çok sevindim inş. 5 şubat ta bütün endişelerin bitmiş olcak ohhh bee darısı yeşil eriğin başına inş..

teşekkür ederim canım benim..işte bile aklıma geldikçe dua okuyorum tüm anneler sağlıcakla kavuşsun bebeklerine diyorum:) inşallah 5şubatta yine benzer ifadeler kullanır doktorda daha bir rahatlarım :)

ben hamileliğimin başında yaptırdım bir dahada kan vermedim..herhalde şeker yüklemesi esnasında belki alırlar..

Ay canimm ne guzel belirtmissin duygularini. Gozlerim doldu. Bu hamislik beni cok duygusal yapti.. Allahim kucagimiza da nasip etsin bu cenbetin kokularini. AMİNN

Direksiyon sınavını çok heycan yaptım ya((

Olsun canim. Senden onemli degilya. Birdahaki sefere alirsin. Bende 2. Girisimde aldim..

Eki Görüntüle 957104
Galiba oldu kızlar :) Resmin boyutunu küçülttüm biraz. Benim göğüsler 85 ken oldu 95 :) Kilomda 72 65 ile hamiş kalmıştım.

Hay maşallah canim yaa. Ne guzel bi hamis olmussun..benim gogusler buyuyorda göbek fazla degil henuz

toplam 3 kilomu? ooooo çok iyi ben 6 kilodayım totalde ama doktorum iyi diyor bu arada maşallah canım kızına sana

inş canım Allah'ım daim etsin bu kez..
sağolasın tatlı arkadaşım benim..

cnm cnm çok teşekkür ederim güzel dileklerin için..sende içini hep böyle ferah tut Rabbimin izniyle herşey yoluna giricek buna inan,inanalım böyle olsun

bende normalde vermemiştim ama bi değerlerimi görmek istedim ve aile sağlık merkezine gitmişken yaptırayım dedim. kolestrol yüksek çıkınca korktum ama bir sitede kolestrol bebeğin organ ve sinir sistemi gelişimi açısından çok önemli olduğu yazıyor. sonuçta bebek için süt yoğurt yumurta ve et yiyoruz ve doğal olarak düzenli olarak tüketiyoruz. ilk kan tahlilimde her şey normaldi. bi de benim anlamadığım her doktor vitamin vermiyor bunu neye göre vermiyorlar bunu da merak ediyorum aslında.. bütün değerler düzgünse neden veriyorlar? bugün haplarımı içmedim şöyle bir kontrol edeyim kendimi dedim yanlış mı doğru mu bunu da bilmiyorum aslında:26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…