2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
merhaba arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum;

tetanoz aşısı için sağlık ocağına aç mı gittiniz yoksa tok mu? bana ebe demişti ama unuttum yaa :26::26:

merhaba arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum;

tetanoz aşısı için sağlık ocağına aç mı gittiniz yoksa tok mu? bana ebe demişti ama unuttum yaa :26::26:

ben gitmeden önce aramıştım canım.. kan tahlili için aç gelmen gerek dedi. tetanoz aşısı içinde yanında bir pogaca bulundur demışti tansiyon düşmesin diye demek ki tok karnına vuruluyor diye düşünüyorum.

Kızlar,
Sağ göğsümün altındaki batmayı sordum doktoruma, gaz sancısı dedi, bebek değilmiş yani Bebek oraya kadar ulaşamaz daha dedi

Benim yediklerimden dolayı gaz sancım çok oluyor muhtemelen bu da gaz sancısı

Meyve yiyorum her gün, salata yapıp yiyorum, maalesef öyle herşeyi yiyemiyorum kilo yapıyor bana çok, hareketsizlik var bende mecburiyeten sürekli dinlenmem gerekiyor düşük riskim sebebiyle... Bu da kiloya neden oluyor doğal olarak, beslenmeme dikkat etmem gerekiyor devamlı...

Çiğ sebze ve meyve gaz yapıyor bende tabi

Yani gaz sancısı sağ göğsümün altındaki acı, bazı zamanlar karnımın içinde de dolaşıp duruyor ne acı veriyor sormayın, bebek değil yani o sancı, heheh

Tetanoz aşısı için de birşey diyeyim size, o aşı benim metabolizmamı zayıflattı, şimdiye kadar grip, nezle insanların yanında bana hiçbirşey olmamıştı ama o aşıyı vurulduktan 2 gün sonra ateşli bir grip geçirdim, sinüzit oldum, faranjit de cabası...

17 Şubat'ta 2. aşı için tarih verdiler, gitmeyeceğim

Canım da çok yandı, kolum kopmuş gibi ağrıdı kaç gün, tabi üzerine grip de olunca kolumu unuttum ama çok ağrı yaptı bana, bünyemi de zayıflattı...

cevap verdiğin için çok tşk ediyorum canım.. bende öyle yapayım ,haftaya gidicem bende.

merhaba, ağrı ve ateş çok yaparmış dediğiniz doğru yani..

bende istemiyordum açıkcası ama doktorum şart koştu ..mecbur yaptırcam

Kızlar;

Bu da benim tatlı kızımın ilk oyuncağı, annesi ona bebiş aldı

O bebeğe sarılıyorum şimdi, kokum sinsin üzerine, yanına yatıracağım kokumun sinmiş olduğu bebeği

Bebeğim daha güvende uyuyormuş öyle, anne kokusu sinmiş bir obje, giysi vs. bebeğin rahat uyumasını sağlıyormuş duyduğuma göre

Ben özel hastanedeki doktoruma sorduğumda şart değil dedi, muhakkak vurulman gerekmiyor madem devlet böyle bir hizmet veriyor,

vurulmak istersen vurulabilirsin dedi, ben anne karnındayken aşılanmış annem, o aşı da beni koruyormuş zaten öyle dedi doktorum...

O yüzden 2. aşıyı yaptırmayacağım boşu boşuna, çok canımı yaktı, sıkıntı verdi hayatıma

bende özele gidiyorum canım -medical park- bilmiyorum doktorum vurulacaksın dedi bana da her doktorun farklı görüşü var işte.

merhaba puf puf bir turlu ekleyemedim bebisimim cinsiyeti erkek olacak ali eren bizide ekleyebilirsen cok sevinirim.😚

canım ilk sayfamızdaki listeye bakabilirsin, güncel olan orası.. Ekledim senide ama bazı bilgiler eksik bakıp yazarsan onlarıda tamamlarım

canım o herkeste farklı oluyor.Ateş falan yaptığı çok nadir gözüküyor.Benim sadece 1 gün kolum biraz ağrıdı ikinci gün çok çok az ağrı vardı.Dayanılmayacak bişey yok yani.Ben 5 doz yaptırıcam.5 doz yaptırınca ömür boyu koruyormuş hemşiremiz öyle dedi.

bende özele gidiyorum canım -medical park- bilmiyorum doktorum vurulacaksın dedi bana da her doktorun farklı görüşü var işte.

tüm bu aşı üzerine anlatılanlardan dolayı bende istemiyorum aşıyı.. Sordum doktoruma (bende özele gidiyorum) vurul dedi banada..

köfteeeemmmm
bebeğimmmm
canımmmmmm
bal böcüğümmmmm
tatlıımmmmm

hadi bakalımmm artık şu pıt pıtları hissettir anneye... :118:
köfte seni minik köfte yakışıklı köftemiz :) hadi bir tekmecik at anneye hadi ama :) sağlıklı olsunda pufpufum atar tekmecikleri..

bende badi almıştı ilk öğrendiğimde sarılıp sarılıp uyuyordum ona :) birgün bir baktım eşimde sarılmış uyuyor :) iyi fikir bende bir bebek alayım kızıma :) güzel günlerde oynasın meleğin..

Allah kabul etsin canım dualarınızı....biliyorum eriğimm ikimizde sağlıkla kavuşacağız bebişlerimize...ben inanıyorum bebişlerimize meleklerimize :)

Son düzenleme:
köfte seni minik köfte yakışıklı köftemiz :) hadi bir tekmecik at anneye hadi ama :) sağlıklı olsunda pufpufum atar tekmecikleri..

tabiki canım.. Sağlıklı olsun da,elbette tekmeler önemli değil ama böyle sizler anlattıkça özeniyore

tabiki canım.. Sağlıklı olsun da,elbette tekmeler önemli değil ama böyle sizler anlattıkça özeniyore

bende yeni yeni başladım bebeğimin kilosu arttı hareketleri hissetmeye başladım...öyle her daim değil ama atıyor..doktorum 23.haftaya kadar hissedersin dedi..benim yeni yeni başladı az kaldı sende o duyguyu tadıp bize heyecanlı heyecanlı yazıcaksın az kaldı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…