2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Günaydın tatlı anneler, minik pipili ogluşları, şirin kızları♥
Ben daha iyiyim artık.Umutluyum ve mutluyum. Beni merak etmişsiniz Allah razı olsun hepinizden. Bugün evde yasin okutacagız. Benden istedikleriniz var mı dualarda söylemem gereken? Bekliyorum öptük yakışıklı oğlumla sizi:-)

Günaydin canim...Allah kabul etsin insallah. . Senden istegim dua na benide eklemen. Malum bende beklemedeyim drlar bnmde gozumu korkuttu. Rabbim yavrularimizi korusun ve saglikla sihhatle bize bagislasin inşallah. .

günaydın kızlar hayırlı cumalar bugün benim doğum günümmmm :KK23: bakalım akşama kociş neler yapıcak :KK51: seviyorum hepinizii :KK16:

Iyi ki dogdun canim.. Allahim hayirli omurler versin bebisinle sevdiklerinle.. kocasina kocis diyen bitek benim zannediyordum :KK52: :KK52:

kızlar sizlere bişi sormak istiyorum..benim bugüne kadar ihmal ettiğim bi konu...siz çatlak oluşmasındiye ne kullanıyorsunuz?

Hamileligimin ilk aylarinda bebek yagi kullandim ben canim. Son 2 aydir da Rossman dan aldigim hamile losyonu ve hamile yagi kullaniyorum. Simdilik memnunum. Karnimda gerilme gibi bir his olmuyor. Yumusak kaliyor..

eşine yazık. Onun problemi değil ki bu. Sen problemn kaynağıyla ilgilenmeliisin. Benim kv de başka şehirde. Evlendiğimizden beri ilk kez evimize geldi ve bana değil oğluna söyleyip geldi. Ben kocamdan onun geleceğini öğrenince şok oldum çok kırıldım bunu annesine söyleyecktim hadi ilk sefer olsun dedim. Bi daha tekrarlanırsa direk lafı yapıştırıcam:KK53:

ben yapamıyorum işte. dün akşam çok sinirlendim bi şekilde belli etmeliyim ama nasıl. edemıyorum işte. eltim doğum yaptı bak a..... nasıl yıyor sen hiçbişey yemıyosun dıyor.offevet sinirimi eşimden çıkardım ama o da bana çok kızdı keşke deseydım kı ben oylekullanmak ıstıyorum deseydım. off insanları nasıl lafı verilir dıye ders alacam artık

kızlar hava bugün çok güzel burada ama ben çok mutsuzum.kayınvalidemin yüzünden eşimle kavga ettik.başka şehirden bize kalmaya geldiler ben de işteyım tabi.bazı eşyalarımın yerini değiştirmiş. küçük odam var orda abur cubur eşyalar duruyor orayı tamamen değiştirmiş.benim salonda durmasını istediğim bişeyi almış küçük odaya götürmüşler eşim de evde kayınbabam da evde ben işteyım akşam evden gelıyorum ve şok oluyorum. küçük odada duran bi şeyi başka odaya koymuş .eşim de ne var bunda abartacak bişey yok dedi.ama ben çok bozuldum kayıvalideme bişey belli etmedm ama eşimle küsüz şuan. bana bunda abartacak bişey yok dedi hakaret etti şimdi de bana tafra yapıyor ben de ona kızgınım zatn siz olsanız kızmaz mısınız

Canım hiç mutsuz olma. Madem söyleyemiyorsun farketmemiş gibi davran. Mesela o salonda görmek istediğin şey neyse onu farkettirmeden sessizce geri yerine koy. Sanki sen taşımışsın sonra da geri salona getirmeyi unutmuştun gibi. Senin getirdiğin şeyi de geri götürmez herhalde.. Bana da kayınvalidem şehir dışından ilk geldiğinde şimdi hatırlamıyorum ama bişeylerin yerini değiştirmişti mutfakta. Kızım daha kolay olur diye bunu buraya koydum dedi. Olsun anne farketmez dedim. Içimden de bakarım sevmezsem yerini onlar gidince değiştiririm dedim. Sonuçta geçici geliyorlar... Aynı şekilde eltim de geldi o da kendince mutfakta bişeylerin yerini değiştirdi tezgahı ben boş severim kaldırdım vs dedi. Ona da bişey demedim. 3 günlüğüne geliyorlar sonuçta. Gider gitmez aldım eski yerine koydum😉 demek ki ben kalabalık seviyormuşum:KK1:
bunlar içini eşinle kavga etmeye değmez canım yaa... Haksızsın demiyorum. Sonuçta kendi evin değil neden bişeylerin yerini değiştirirsin ki? Ama kafaya takınca da sen yıpranıyorsun kimse farketmiyor bile...

Ben daha iyiyim artık.Umutluyum ve mutluyum. Beni merak etmişsiniz Allah razı olsun hepinizden. Bugün evde yasin okutacagız. Benden istedikleriniz var mı dualarda söylemem gereken? Bekliyorum öptük yakışıklı oğlumla sizi:-)
canım hepimiz için hayırlı kolay doğumlar dile sağlıkla bebişleri kucağımıza alalım de
bize yeter şimdiden Allah kabul etsin

tatlım bunu kocanla değil kv ile konuş. Sonuçta senin evin senin düzenin. Ona bi el alışkanlığın olduğunu ve kendi düzenin bozulduğunda ahat edemeyeceğini söyle. Özellikle bana danışmadan düzen kurman hoş olmamış anne de. Anlayacaktır seni. Ve o yanındayken eşyaları eski haline getir eski haliyle kalmasının seni mutlu ettiğini söyle. O zaman anlayacaktır

canım seni çok iyi anlıyorum ben neler çektim bu konu yüzünden evliliğimin ilk yılında kaynanam bende kaldı hem de 3 ay salonum tamamen değişti herşeye bir fikir neymiş eşimin bekarlık halısını sereymişim yere halılarım açık renk kirlenmezmiş düşün yeni evliyim ya heves ediyorum masadaki çiçek her yemekte yerinden kaldır indir olmuyormuş onu kaldıracakmışız daha iyi olurmuş halbuki kendi evinde de masada nuh nebiden kalma bi çiçek var her yemekte kaldırıp koyuyoruz ona bişiy olmuyo benim evimde oluyo neymiş yemek takımını kullanmayalımmış kırılırmış:KK47:uyduruk bikaç takım dışı tabağım var yıkayıp yıkayıp onları kullanacakmışım falaaaannn filaaaaaannn herşeyin iyisini bilir biz bişiy bilmeyiz yediremiyo kadın kendine heryerde gelinin çok düzenli evi çok temiz falan diyolarmış herhalde çekemiyo daha iyisini yapmaya çalışıyo:KK47::KK47:

şimdi bu kadar kafanı şişirdim senin canımcım sonuç olarak ya çıkıp karşısına konuşacaksın karışma benim evime diyeceksin güzel bir dille zira ben öyle yapmadığıma çok pişmanım veya kocamla kötü olururm diyosan da sabır gösterecek gidince evini eski haline getireceksin kocan bişiy dersede krizi fırsata çevirip hayatım annem kırılmasın istedim yaşlı kadın alınır belki o gidince değiştirdim o yüzden diyeceksin yumuşak yumuşak:KK53:artı puan alacaksın aile huzurunu bozma böyle şeyler için geçici bir durum sonuçta

Kızlar bişey sorucam bugün karnımda göbeğimin alt kısmında bir dolgunluk var mesaneme baskı yapıyor.Bebekmi acaba yoksa başka bir rahatsızlık belirtisi mi?[/OUOTE]
Güzel annişler günaydın :KK34:

Nasılsınız ?

Benim son 1 haftadır karnımda ufak ufak kasılmalar başladı. Sanki karnımı birşey gerdiriyor. Sizde de böyle şeyler oluyor mu ?
Bunlar normal kizlar gecen gun burda da okudugum yazinin bir kismini paylasmistim rahim bu aylardan baslayip kasilarak yavas yavas doguma hazirlaniyormus.cok şiddetli ve uzun süreli olmadigi surece bir problem yok . Ama uzun sureli ve siddetlise o zaman doktora gitmek gerek
günaydın kızlar hayırlı cumalar bugün benim doğum günümmmm :KK23: bakalım akşama kociş neler yapıcak :KK51: seviyorum hepinizii :KK16:
Mutlu yillar bebegin ve esinle mutlu ve huzurlu bir omur dilerim. Bu dogumgunu senin icin farkli bir bedende iki can muhtesemm
kızlar hava bugün çok güzel burada ama ben çok mutsuzum.kayınvalidemin yüzünden eşimle kavga ettik.başka şehirden bize kalmaya geldiler ben de işteyım tabi.bazı eşyalarımın yerini değiştirmiş. küçük odam var orda abur cubur eşyalar duruyor orayı tamamen değiştirmiş.benim salonda durmasını istediğim bişeyi almış küçük odaya götürmüşler eşim de evde kayınbabam da evde ben işteyım akşam evden gelıyorum ve şok oluyorum. küçük odada duran bi şeyi başka odaya koymuş .eşim de ne var bunda abartacak bişey yok dedi.ama ben çok bozuldum kayıvalideme bişey belli etmedm ama eşimle küsüz şuan. bana bunda abartacak bişey yok dedi hakaret etti şimdi de bana tafra yapıyor ben de ona kızgınım zatn siz olsanız kızmaz mısınız
Cok kizarim kizmaz miyim ama kizsam beni kotu gostermekten fevri harwketleri yapmamdan baska bir sey gecmez elime.Bu esyalarin oraya uygun oldugunu belli seylerle eslestirdigimi soylerim kibarca. En azindan fark ermesini saglar ama baska bir sey yapmam o gittikten sonra da esyalarin yerini degistiririm eger dikkatliyse hatirlar ve durumdan hoslanmadigimi anlar bir sonraki gelisinde hala anlamazsa ve hala esyalarin yerini degistirirse iste o zman kocama soyleyecek iki cift lafim olur. Saygimdan bir sey demedigimi uzulmesin diye o gittikten sonra degistirdigimi ama yine ayni seyi yaptigi icin beni uzdugunu esyalarin bu sekilde olmasindan hoslandigimi soylerim.kayin valideye de uzgunum ama ben bunun burda durmasindan hoslaniyorum derim
Allah razı olsun Inşallah canım geçici bir şeydir. Evet annelik sürekli pimpirikli olmak demek. Umarım güzel haberler vericez sizlere.

Evet deterjanım bebek artık o kadar hareketli ki ayakları, kafası nerelere ulaşıyor inanamazsın. Geçen günkü kontrolde gögsümün biraz altında ayaklarına bakıyordu dr. Artık göbisimiz daha sert ve gergin.Sen içini ferah tut annesi. O yerleşeceği yeri bilir

Hayırlı cumalar CAN ım benim. Benim güzel haberler bir ay sonraki kontrolde olacak. Cünkü suyumun azalmamış olması lazım ve bobrekte büyüme devam etmemiş olması lazım. Haftaya da ayrıntılı ultrasona gireceğim. Atlattım ilk günkü moral bozukluğunu. Sizin de iciniz rahat olsun. Sizleri seviyorum♥♥

Biraz da olsa rahatlamana cok sevindim arkadasim hepimiz icin cocugumuzun saglikli dogmasini ve bizim de bunu gorebilmemiz çocuk larimizla birlikte saglikli bir omur gecirmemiz ixin dua edersen bu bizE yeter de artar bile

Herkese hayırlı cumalarr😄
Şimdi gidip sıcacık banyolar yapıp misler gibi olucam vee cumam harika geçecek😄 haydi bakalım böyle diyelim böyle olsun hepimizin cuması mübarek olsun harika geçsin.
Doğumgünüsü olan arkadaşımız da alıntı yapamadım ama galiba neslihanbursa idi. Canım doğum günün kutlu olsun Rabbim sana da karnındakine de hayırlı ömürler versin. Artık yarın göbüşünün yanına pastanın fotosunu koyarsın😊

$21+0.jpg
Galiba oldu kızlar :) Resmin boyutunu küçülttüm biraz. Benim göğüsler 85 ken oldu 95 :) Kilomda 72 65 ile hamiş kalmıştım.

herkese hayırlı cumalar....

cumanın yüzü suyu hürmetine Allah karnımızdaki sabileri bizlere bağışlasın ve sağlık versin hepimize inşallah...:nazar:

hayırlı cumalar kızlar.bi sorum olacak.4-5 gundur kızım önceki kadar çok vurmuyor.arada belli şekilde vuruyor.bazende hafif hissedilir şekilde vuruyor.ara ara kasıklarıma batma oluyor.benimle aynı haftada olanlarda böle bişey varmı.bilgisi olan yazarmı

heheee o kadar kızdım ki kaynanana sana yazacağıma kadraja yazmışım bi dolu :KK52: huzursokağı sen bi yukardan okursun artık kadraj sen de kusura bakma yaavvv :KK37:

aaahahah alemsin ayol ben de ne diyo bu kız diyorum ama krizi lehine çevireceksin demişsin ya ona bayıldım. sen kaç yıllık evliydin ben daha kocamı idare etmeyi bilemiyorum ya, sivri sivri laflar söylüyorum daha beter oluyo herşey sonra toparlayamıyorum

iyi geceler güzel anneler; bugün ayrıntılı ultrasonumuz vardı... Çok şükür her şey yolunda ve normal, özel bir görüntüleme merkezinde radyoloji uzmanı 1 saatten uzun süre inceleme yaptı, ilk kez renkli fotoğraflarımız da oldu böylece... tek tek saymayacağım ama tüm gelişimimiz olması gerektiği gibi... her ultrason öncesinde olduğu gibi çok gergindim bugün de sanırım o yüzden yüzünü elleriyle kapattı hep sıpacık, ama kıpır kıpırdı maşallah,poposunu havaya dikip yattı bir de,çok güldük...

Allah'ım hepimizi nazarlardan korusun kızlar, sağ salim kavuşmayı nasip etsin bebeklerimize... gün geçtikçe rahatlayacağım yerde daha endişeli oldum ben... dua edelim birbirimize nolur....:KK16::nazar:

bu arada sabah memlekete gidiyorum İzmir'e... 10 gün annemlerde kalacağım, babamızı yalnız bırakacağız oğlumla... o süre içinde yazamayabilirim,fırsat buldukça sizi takip ederim tabiki...

Sağlıklı, bol tekmeli, musmutlu günler diliyorum ve tüm annişleri ve meleklerini çokçana öpüyorum:KK16::KK16:

Cok sevindim canim ultrasonun sorunsuzca gecmesine ♥♥♥
Hayirli yolculuklar oglunla sana :KK16:

kızlar dayanamadım bizimde fotomuzu ekleyelim dedik :)
Bide bebişimizin ismini revize ettik Ömerhan yerine Ömer Faruk koymayı kararlaştırdık, nasıl sizce de kararsız kaldım ?? :s

Masaallah size :nazar:
Canim komsumuzun oglunun adi Omer Faruk cok tatli sirin bir cocuk....:emir_bebek:
Bence daha mi hos olmus ne :nazar:

Seni cok iyi anliyorum canim....
Benimde en nefret ettigim seylerden biri koydugum esyayi yerinde bulamayisimdir....
Evimde yer degisikligide sevmem misal hersey yerli yerinde olmasini isterim.....
Kv den yavas yavas evini eline gecirmeye baslamis....:KK37:
Fazla sikma canini dogumdan sonra artik ellerinden oper hepsi :21:

Eki Görüntüle 957104
Galiba oldu kızlar :) Resmin boyutunu küçülttüm biraz. Benim göğüsler 85 ken oldu 95 :) Kilomda 72 65 ile hamiş kalmıştım.

Anammmmm masaallah size :nazar:
Bende gobegimin resmini attim yalandan cidden hamile degil miyim yoksam :KK17::KK9:

heheee o kadar kızdım ki kaynanana sana yazacağıma kadraja yazmışım bi dolu :KK52: Huzursokağı sen bi yukardan okursun artık kadraj sen de kusura bakma yaavvv :KK37:

canım okudum merak etme. Ben de çok sinirlendim. Senin kaynana da fenaymış.eşim zaten gidince yer değiştiririz dedi ama ben ustune gttm o da kızdı eşim de suçlu bence değiştirmesin neden değiştiriyor cuma cuma herkesin kafasını şişirdim

canım hiç mutsuz olma. Madem söyleyemiyorsun farketmemiş gibi davran. Mesela o salonda görmek istediğin şey neyse onu farkettirmeden sessizce geri yerine koy. Sanki sen taşımışsın sonra da geri salona getirmeyi unutmuştun gibi. Senin getirdiğin şeyi de geri götürmez herhalde.. Bana da kayınvalidem şehir dışından ilk geldiğinde şimdi hatırlamıyorum ama bişeylerin yerini değiştirmişti mutfakta. Kızım daha kolay olur diye bunu buraya koydum dedi. Olsun anne farketmez dedim. ıçimden de bakarım sevmezsem yerini onlar gidince değiştiririm dedim. Sonuçta geçici geliyorlar... Aynı şekilde eltim de geldi o da kendince mutfakta bişeylerin yerini değiştirdi tezgahı ben boş severim kaldırdım vs dedi. Ona da bişey demedim. 3 günlüğüne geliyorlar sonuçta. Gider gitmez aldım eski yerine koydum😉 demek ki ben kalabalık seviyormuşum:KK1:
Bunlar içini eşinle kavga etmeye değmez canım yaa... Haksızsın demiyorum. Sonuçta kendi evin değil neden bişeylerin yerini değiştirirsin ki? Ama kafaya takınca da sen yıpranıyorsun kimse farketmiyor bile...

eltinin yaptığı çok sinir bozucu verdiği cevap da sinir oldum. Maalesef salona getırecegm sey ağır bıraz içi dolu bır sandık :KK1: Ben getiremem

Seni cok iyi anliyorum canim....
Benimde en nefret ettigim seylerden biri koydugum esyayi yerinde bulamayisimdir....
Evimde yer degisikligide sevmem misal hersey yerli yerinde olmasini isterim.....
Kv den yavas yavas evini eline gecirmeye baslamis....:KK37:
Fazla sikma canini dogumdan sonra artik ellerinden oper hepsi :21:

YOK ONLAR GTSIN EŞİM YAPACAK MECBUR NASIL GÖTÜRDUYSE GERİ GETIRECEK

Eki Görüntüle 957104

anaaaam sen baya hamilesin ya karnın filan hamile karnı ben hiç anlaşılmıyorum çok yemişim de göbeğim çıkmış gibi duruyor. otobüste filan da yer vermiyorlar belim kopuyor yarım saat ayakta durmaktan:KK5:

X