2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canım 40 gün önce doüğum yapan bir arkadaşımın bebeğine böyle demişlerdi. Çok şükür bir şeyi yok, doğumdan sonra kontrolleri başladı büyütülecek korkulacak bir durum yok inan bana...

tatlım bebeğin saçıyla kusmaların hiç alakası yok ki bunlar halk efsanesi. Bebek plesenta içinde bizim midemize dokunmuyor ki saçı

o sarı Kusmalar bende hamile olduğum ilk aydan beri var ve hergün hala devam ediyor

gitme yaa bırakma bizi özletme kendini canım belki eve net felan alırsınız :)

yarı hemşerim kaçmak yok arasıra bul fırsatını girmeye çalış biz merak ederiz seni..bizde seni çok öpüyor ve çok seviyoruz :)

ya canlarım bu sefer kesin herhalde bu eleman zaten işini çok iyi bilen bide tanıdık olunca ben yarın gidiyorum ama işten yorulmuştum iş için pek üzülmüyorum ama k.k danda uzak olucam diye böyle içimi bi hüzün kapladı yaa kaç gündür giremedim elemanla ilgilendim bu sabah öyle bi girdim herşey değişmiş sayfalarilerlemiş net alma imkanımız şimdilik yok ama arkadaşta var oaraya gittikçe girerim hafta sonuda annemlerde var gittikçe girerim çünkü duramıcam çok alışmıştım buraya en yakın arkadaşımızla bile konuşamadıklarımızı burda birlikte konuşuyodukk sizinle herşeyi paylaşmak nasılda güzel iki gün oldu bende aşımı vurundum ilk ağrımadı ama sonradan böyle hep sızladı sanki ceryana kapılırsında tutulur ya kolum öyle oldu bugün daha iyi ama tam geçmedi şimdi bunu size söylemed,m ya kaç gündür içim içimi yiyo ohh rahatladım bak şimdi

kızlar Markafoni'nin Disney ürününden almıştım..
dün geldi..mavinin rengine bayıldım yaaaaaaaaaaaaa
ciciler sayfasına ekledim aslında ama dayanamadım burayada ekliyim dedim

Eki Görüntüle 955788 Eki Görüntüle 955789

ciciler topiğimizde daha başka cicilerde var bakın derim...

:) çok güzeller çok ciciler :) iyi günlerde kullansın köftemiz..içinde görmek nasip etsin Allahım :)

bu sefer oldu galiba
koymayın kızlar çok kıskanıyorum ne güzel fit siniz benim göbiş birazcık kocaman :) unutmassam eve gidicne çekeyim bende yarın koyayım :) maşallah maşallah

Eki Görüntüle 955793

kızlar burada pc den foto yüklemeyi resimli olarak anlattım. İnşallah işinize yarar

:) ellerine sağlık..ne güzelde hiç üşenmemiş anlatmışsın ellerine emeğine sağlık canım :)

Son düzenleme:

saol canım doğumda filan bi problem çıkarmaz dimi bu durum:18:

bilmiyorum canım bana çevredekiler öle dedi genelde ama idare etmek gerekiyo bu durumları çünkü hamileyiz her an değişip bi canlı besliyoruz içimizde olabilecek şeyler diyip geçiyorum açıkçası

saol canım doğumda filan bi problem çıkarmaz dimi bu durum:18:

sanmam tatlım ben de normal doğum istiyorum allah nasip ederse. Benim teşhisim koyulduğu ve ilaçlarımı kullandığım için doğuma girmeden önce de alıp girerim sıkıntı olmaz. Zaten doğum anında oksijen de verirler endişe etme. Ama mutlaka göğüs cerrahisine git de solunum foksiyon testi filan yaptır astımsa şimdiden önlemini al.

desene nazar etmis seni valla canim kisiiden kisiye degisiyo bu gobusler benim 2 gebeligim ve seninkinden azicik buyuk ama emin ol ilk gebeligimde 6 aylikken senin suan ki halin gibiydim hatta dedigin gibi herkes sasiriyordu bebegi nerede sakliyosun diyolardi

emlebim seni bilmem ama ben senin isten ayrilmana sevindim uzuluyodum calisan annelere ozellikle ilk haftalarda o zor donemlerde soguklarda calistiniz..
ama bizden ayrilirsan uzulurum kizarim bizden ayrilmak yok

peki canım teşekkürler ilgin için ben randevu alıp gideyim bari doktora göğüs hastalıklarındanmı randevu alcam yoksa göğüs cerrahisindenmi canım biliyomusun

bilmiyorum canım bana çevredekiler öle dedi genelde ama idare etmek gerekiyo bu durumları çünkü hamileyiz her an değişip bi canlı besliyoruz içimizde olabilecek şeyler diyip geçiyorum açıkçası

bana da öyle diyorlar da gülüp geçiyorum. Eskiden araştırma yokmuş bilim yokmuş inanmış garipler. Hatta bebek doğarken üzeri beyaz beyaz oluyo ya ona da sperm diyorlar. Son haftalarda çok ilişkiye girersen bebekte o beyazlıklardan olurmuş. Bunu duyduğumdan gülmekten yarılmıştm karnıma ağrı girmişti.

O dedikleri sıvı da vernix caseosa sıvısı ( bebeği 9 ay boyunca suyun içinde koruyor. Biz 10 dk banyoda dursan her yerimiz buruşuyor o bebek 9 ay suyun içinde o krem olmasa erir gider yavrucak)

peki canım teşekkürler ilgin için ben randevu alıp gideyim bari doktora göğüs hastalıklarındanmı randevu alcam yoksa göğüs cerrahisindenmi canım biliyomusun

göğüs hastalıkları canım. Yanlış yazmışım ben. nefes alırken yanma filan oluyor mu göğsünde, geceleri artıyor mu, toz duman sigara çamaşır suyu kolonya daha kötü yapıyor mu, öksürük krizin oluyor mu... Bunları mutlaka belirt

bunu ilk defa duydum işte komikmiş hakkaten okadar da olmaz yani daha neler yaaaa güldüm cidden buna offf bide doğduktan sonra var bi sürü hurafeler bakalım ozaman ne dicekler

sanırım çoğu oluyor hatta yağ çözücünün kokusundan öksürmekten kustum ortalık yere ben bi gideyim hemen saol kadrajcım yardımın için bi baksın bakalım ne var diye sonucu yazarım burya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…