2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ayni durummu bilmiyorum ama benim kizimda dogdugunda kalbinde kucuk bi delik vardi sonradan kuculdu suan da kapandimi kapanmadi mi bilmiyorum. 5 yasina kadar buyuk ihtimalle kapanacagi soylendi. bizde panikledik ne gerekiyorsa yapmaya hazirdik ama drlar 5 yasina gelince kontrole getir dediler hepsi bu. insallah senin meleginide rabbim korur ve saglikli bi sekilde alirsin kucagina

:) çok güzeller çok ciciler :) iyi günlerde kullansın köftemiz..içinde görmek nasip etsin Allahım :)

koymayın kızlar çok kıskanıyorum ne güzel fit siniz :nazar: :nazar: benim göbiş birazcık kocaman :) unutmassam eve gidicne çekeyim bende yarın koyayım :) maşallah maşallah

:) ellerine sağlık..ne güzelde hiç üşenmemiş anlatmışsın ellerine emeğine sağlık canım :)

Canım hep kocaman olcaz sadece bizim göbekler biraz geç kaldı :KK1:

bu tişörtlerden 2 tanede bende var ama bana olmuyor daha bol geliyor:KK1:
bu arada çok yakışmış sen de zayıfsın :21:

:)) Canım çok sağol, ben bu tişörtleri pek sevmiyorum aslında ama evde rahat oluyor hem penye hemde bol olduğundan 2 tanede ben aldım :KK34: Bu arada çok ta zayıf değilim 63 kiloyum şuan :KK1:

oyy ne güzelde çıkmış göbişşş ölee bayıldım bayıldımmmmm :nazar: ben tombul oldum ıcın utandım sımdı yayvan bır gobekım var cunkuu :KK25: bole sıvrı degıl uffffffffff :KK31:

Canımm teşekkür ederim :KK16: Ama bütün hamilelerin göbekleri çok tatlı geliyor bana , bence koy çirkin göbüş yokkkk hep tatlı olduk :KK1: :nazar:

bana da öyle diyorlar da gülüp geçiyorum. Eskiden araştırma yokmuş bilim yokmuş inanmış garipler. Hatta bebek doğarken üzeri beyaz beyaz oluyo ya ona da sperm diyorlar. Son haftalarda çok ilişkiye girersen bebekte o beyazlıklardan olurmuş. Bunu duyduğumdan gülmekten yarılmıştm karnıma ağrı girmişti.:KK1:

O dedikleri sıvı da vernix caseosa sıvısı ( bebeği 9 ay boyunca suyun içinde koruyor. Biz 10 dk banyoda dursan her yerimiz buruşuyor o bebek 9 ay suyun içinde o krem olmasa erir gider yavrucak)

puhahahahahahaahah zuhahahahahahah hahahahahahaha yok daha neler yaaaa :KK1: :KK9: :KK52: :KK60::90:

bunu ilk defa duydum işte komikmiş hakkaten okadar da olmaz yani daha neler yaaaa güldüm cidden buna offf bide doğduktan sonra var bi sürü hurafeler bakalım ozaman ne dicekler

bana da öyle diyorlar da gülüp geçiyorum. Eskiden araştırma yokmuş bilim yokmuş inanmış garipler. Hatta bebek doğarken üzeri beyaz beyaz oluyo ya ona da sperm diyorlar. Son haftalarda çok ilişkiye girersen bebekte o beyazlıklardan olurmuş. Bunu duyduğumdan gülmekten yarılmıştm karnıma ağrı girmişti.:KK1:

O dedikleri sıvı da vernix caseosa sıvısı ( bebeği 9 ay boyunca suyun içinde koruyor. Biz 10 dk banyoda dursan her yerimiz buruşuyor o bebek 9 ay suyun içinde o krem olmasa erir gider yavrucak)

:KK1::KK1: ne hurafeymis ama:KK1::KK1: bide sac kesilmezmis ya onuda hiiiic aklim almiyor hatta bu yuzden sac kesmeyen kuaforler varmis hey allahim ya :KK1:

ayni durummu bilmiyorum ama benim kizimda dogdugunda kalbinde kucuk bi delik vardi sonradan kuculdu suan da kapandimi kapanmadi mi bilmiyorum. 5 yasina kadar buyuk ihtimalle kapanacagi soylendi. bizde panikledik ne gerekiyorsa yapmaya hazirdik ama drlar 5 yasina gelince kontrole getir dediler hepsi bu. insallah senin meleginide rabbim korur ve saglikli bi sekilde alirsin kucagina

bitanem benim meleğimin kalp kapakçıklarının birinde sıkıntısı var..hafif kaçak var...kalp kapakçığının gelişmemesinin sebeplerinden biride kromozom bozukluğu olabilirmiş..ve buda down sendromlu bebeklerde görülme riski varmış..beni korkutanda bu..yoksa doğduktan sonra 1-2 yaşına kadar geçme ihtimali varmış ..benim korkum downsendromu..ama ikililer temiz ense kalınlığı normal burun ve diğer organlarda sıkıntımız yok ama işte öyle canım..inşallah herşey güzel olacak ...

puhahahahahahaahah zuhahahahahahah hahahahahahaha yok daha neler yaaaa :KK1: :KK9: :KK52: :KK60::90:

şekerim ben de aynı bu tepkileri vermiştim. Ay neler var duysanız yarılırsınız.
İlk hamilelikte bebk babaya benzermiş çünkü yeni evli oldukları için kadın kocasına aşık olurmuş sürekli onu izlermiş o yüzden ona bnzermiş. İkinci hamilelikte anneye benzermiş çünkü zaman geçtiği için kadın kocasından sıkılırmış hep kendiyle ilgilenirmiş o yüzden anneye benzermiş falan falan falan bi dolu daha:KK37::KK1::KK52::KK53:

sanırım çoğu oluyor hatta yağ çözücünün kokusundan öksürmekten kustum ortalık yere ben bi gideyim hemen saol kadrajcım yardımın için bi baksın bakalım ne var diye sonucu yazarım burya

Rca ederim canım hamilelik öncesi hiç şikayetin yokmuydu normalde akciğer filmi de isterler ama hamilelikte biz çektiremediğimiz için solunum foksiyon testiyle idare edicez.

şekerim ben de aynı bu tepkileri vermiştim. Ay neler var duysanız yarılırsınız.
İlk hamilelikte bebk babaya benzermiş çünkü yeni evli oldukları için kadın kocasına aşık olurmuş sürekli onu izlermiş o yüzden ona bnzermiş. İkinci hamilelikte anneye benzermiş çünkü zaman geçtiği için kadın kocasından sıkılırmış hep kendiyle ilgilenirmiş o yüzden anneye benzermiş falan falan falan bi dolu daha:KK37::KK1::KK52::KK53:

:))))))))))))))))) çok iyimiş ya :) eskiden internetmi varmış insanlar işte napsın oyalıyorlarmış kendilerini :)))
aslında çok bilmekte iyi değil...netten oku oku stres endişe :)) napalım..her devrin güzelliği başka :)

nefes alamama bende de oluyor. bir de akşam yattığımda sanki biri beni sıkıştırıyormuş gibi olur gerinme ihtiyacı hissediyorum evin içinde dolanıyorum. eşimi falan ittiriveriyorum adamcık ne olduğunu şaşırıyor. bugünler de iş yerinden o da sıkıntılı gece yatakta resmen savaş yapıyoruz bi o beni ittiriyo bi ben onu koca yatağa sığamamaya başladık :KK52::KK52::KK52::KK52: bebişe üzülüyorum çocuum arada kalıyo garibim :KK9::KK9::KK9::KK9:

sen bi de gerçeğini gör ben burdayım diyo karşıdan :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canım gönlünüzü ferah tutun Allah'ın izniyle sorunsuz dünyaya geleceklerdir. ben de en ufacık şeyi internetten araştırıp kendimi sıkıntıya sokuyorum, sonra stresten hem kendim hem de bebişim mahvoluyoruz. ayrıca maalesef ki internette çok fazla yanlış bilgi var. lütfen bunlara takıp da üzme kendini.. dualarım bütün hamişler ve bebişler için :KK54::KK54::KK54::KK54:

evet göbiş fotoları bekliyoruz yok mu arttıran :KK52::KK52::KK52::KK52:

ayrıca nazar değmesin sana kem gözlerden uzak :nazar::nazar::nazar::nazar:

Arjin'cim siz de paylaşın ya hu.. Göbekler doldursun sayfayı, merak içindeyiz :KK1:

Can'cım beni hamile zannetmiyorlar zaten bebek gibi değil göbek gibi duruyormuş . Bu fotoyu çektirdiğim gün anneannemlere misafirliğe gittim oraya başka bi hamile geldi benden 3 hafta ilerde ve benden 2 yaş küçük ama karnını görmen lazım 7 aylık gibi :KK1: Hamile ve onunla aynı sürede olduğumu öğrenince şok oldu. Baya süzdü filan akşam eve gelince gözümden arpacık çıktı ateşlendim filan :KK43:

Kadrajcımm ilk göbiş fotosuna ben yolladım..başı çekiyorum teytey:KK64::KK64::KK64:

:KK1::KK1: ne hurafeymis ama:KK1::KK1: bide sac kesilmezmis ya onuda hiiiic aklim almiyor hatta bu yuzden sac kesmeyen kuaforler varmis hey allahim ya :KK1:

saç kesilmeme hurafesi çok yaygın vallahi dediğin gibi kesmeyenler var. hoş benim işime geldi kestirmek istemiyordum bahaneyle uzuyor hem de hızlı uzadığı için bu gidişle nickimin hakkını verip bir rapunzel olacağım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Canım hep kocaman olcaz sadece bizim göbekler biraz geç kaldı :KK1:

:)) Canım çok sağol, ben bu tişörtleri pek sevmiyorum aslında ama evde rahat oluyor hem penye hemde bol olduğundan 2 tanede ben aldım :KK34: Bu arada çok ta zayıf değilim 63 kiloyum şuan :KK1:

Canımm teşekkür ederim :KK16: Ama bütün hamilelerin göbekleri çok tatlı geliyor bana , bence koy çirkin göbüş yokkkk hep tatlı olduk :KK1: :nazar:

maşşallah senin göbüşüne.:nazar::nazar::nazar::nazar: bebiş besbelli olmuş:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
bi de zayıf değilim 63 kiloyum diyo bak sen benim en zayif kilom 63'dü şu an 90 kiloyum benim gibilere zayıf diil deniyo canım :KK52::KK52::KK52::KK52: sen baya zayıf annesin:KK52::KK52::KK52::KK52:

merhaba kızlarrr :80: kaç gndür giremedim sayfalar uçmuş yarın iş yerimde som iş günüm ve artık sizden haber alamıcama üzülüyorum evde netim yok ama fırsat buldukça giricem emin olun ...kızlar kusura bakmayın geçmii çok okuyamadım fırsatım yok ama çilek suratım ve yeşilerik çok üzüldüm ama Rabbim den umut kesilmezki üzülmeyin demek boş ama dua edin ne olur benimde dualarım sizinle çok gördük sorun var deyip hiç bişey olmamış gibi doğan bebekleri inşallah bizim bebeklerimizde öylee çiçeğim senide şimdiden Allah kavuştursun takip edemicem sevinçlerinizi üzüntülerinizi paylaşamıcam ama hepinizi çook seviyorum cann puffpuff mujumm deterjan çileksurat yeşik erik adını unuttuğum diğer herkes çook seiyorumöptümm çook

Sakın bırakma burayı girebildkçe gir ,insan alışıyor .Özleriz senii!Arayı açma nerde wifi ,kimde internet varsa gir.:KK23:

Çok tatlı göbeğin minicik aman nazar değmesin.

nasılll datlı bi göbiş olmuş :KK9: maşşallah diyelim :nazar:

saç kesilmeme hurafesi çok yaygın vallahi dediğin gibi kesmeyenler var. hoş benim işime geldi kestirmek istemiyordum bahaneyle uzuyor hem de hızlı uzadığı için bu gidişle nickimin hakkını verip bir rapunzel olacağım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

maşşallah senin göbüşüne.:nazar::nazar::nazar::nazar: bebiş besbelli olmuş:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
bi de zayıf değilim 63 kiloyum diyo bak sen benim en zayif kilom 63'dü şu an 90 kiloyum benim gibilere zayıf diil deniyo canım :KK52::KK52::KK52::KK52: sen baya zayıf annesin:KK52::KK52::KK52::KK52:

Ayyy çok tatlı ya maşallah :KK16: 2 hafta sonra benim göbişte böyle olur artık :KK52:ne güzel :119:

Sakın bırakma burayı girebildkçe gir ,insan alışıyor .Özleriz senii!Arayı açma nerde wifi ,kimde internet varsa gir.:KK23:

Çok tatlı göbeğin minicik aman nazar değmesin.

Kızlar çok teşekkür ederim :KK16: rapunzel 2 yıl önce 43 kiloydum sonra bianda 58 oldum sonra hamilelik derken 63'ü görünce bana biraz fazla geldi sanırım..Hayatım boyunca hep 40'lı kilolarda olunca biraz tuhaf hissediyorum :KK1: :KK1:

Çok tembel oldum kızlar çok :96: süpürge makinasını çıkardım bi sayfaya bakiyim de öyle başliyim temizliğe dedim ama kalmamıyorum yerimden :126: :KK53:

Kızlar çok teşekkür ederim :KK16: rapunzel 2 yıl önce 43 kiloydum sonra bianda 58 oldum sonra hamilelik derken 63'ü görünce bana biraz fazla geldi sanırım..Hayatım boyunca hep 40'lı kilolarda olunca biraz tuhaf hissediyorum :KK1: :KK1:

ben de hayatımda en zayıf olduğum dönem 63'tüm ondan zapzayıf geliyosunuz bana :KK52::KK52::KK52::KK52: maşşallah sizlere..:KK52::KK52:

ah canım bende hep 50-52 kilolarda gezerken 2 yıl önce evlendim..nasıl oldu bilemeden 60ları gördüm şimdi 70 lere yaklaşıyorum hamileliğimde..ama artık sadece bebeğim sağlıcakla olsun istiyorum..kiloyu veririm ben azimli hırslıyım biliyorum..hepimiz veririz....yeterki bebeğim bebeklerimiz sağlıcakla olsunlar :)

günaydın.. kızlar...

ben hala bazı sabahlar sarı su kusuorum sızdede oluor mu:KK25:

O ooooo hemde nasil devam ediyor zeynelim :KK5:
Turgay Bey yaptı canım..inşallah bende hayırlı haberlerle geleceğim..cuma randevum var...tıpta..beklemedeyim..

çok kolay olmuyor ama yapmaya çalışıyorum..birden içim huzurla doluyor diyorum ki bebeğim sapasağlam hiçbir sıkıntımız yok..sonr a birden ya downsendromluysa deyip neler olabilaceğini düşünüyorum heryer kapkaranlık oluyor..hiçbirşey bilmiyorum bilemiyorum...Allahım yardımcımız olsun hepimizin.. iyiki varsınız içime su serpiliyor okudukça..

günaydın arkadaşlar..günaydın güzel ve yakışıklı melekler..anneleriniz size çok iyi bakıyor sizde onlara iyi bakın oldumu...sağlıkla doğun ..

Sen gonlunu ferah tut arkadasim.....
Sag salim alacagiz yavrularimizi kucagimiza ins. :KK16:

merhaba merhaba kızçeler bugün işe geldim daha iyiyim inşallah bi daha yaşamam sağlık gibisi yok..maşallah sizde göbüşler kocaman olmuş..bana kimse sen hamilemsin demiyo küçücük daha göbişim :KK1: bu arada kılar kafama takılan bişey var ben sadecew decavit içiyorum siz bi dünya ilaç içiyosunuz kandı magnezyumdu falan bana niye vermedi acaba bu doktor :26: bidahaki gidişimde sorayım :26:

merhaba kızlarrr :80: kaç gndür giremedim sayfalar uçmuş yarın iş yerimde som iş günüm ve artık sizden haber alamıcama üzülüyorum evde netim yok ama fırsat buldukça giricem emin olun ...kızlar kusura bakmayın geçmii çok okuyamadım fırsatım yok ama çilek suratım ve yeşilerik çok üzüldüm ama Rabbim den umut kesilmezki üzülmeyin demek boş ama dua edin ne olur benimde dualarım sizinle çok gördük sorun var deyip hiç bişey olmamış gibi doğan bebekleri inşallah bizim bebeklerimizde öylee çiçeğim senide şimdiden Allah kavuştursun takip edemicem sevinçlerinizi üzüntülerinizi paylaşamıcam ama hepinizi çook seviyorum cann puffpuff mujumm deterjan çileksurat yeşik erik adını unuttuğum diğer herkes çook seiyorumöptümm çook

yaaaaa ama olmazkiiiiii.... gelmen lazım buraya uğraman lazım,habersiz kalmaman habersiz bırakmaman lazım.... eve yada telefonuna net al yahu :KK1:

X