2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canım bebişinin saçı çıkıyo bende öleyim kola asitli şeyler yeme muzuda pek tavsiye etmiyorum oda kötü yaptı beni aynı şeyi bende yaşıyorum normal yani tek dindiren şey naneli sakız ve tuzlu bişeyler

gitme yaa bırakma bizi özletme kendini canım belki eve net felan alırsınız :)

Kızlar bakın bunu oyle bir zamanda okudum ki ilaç gibi geldiresmen... Doktor Kağan Kocatepenin kitabından ve internet sayfasından alıntı...:

İçim daha bir rahat..

Bir de kasık ağrıları ile ilgili:

canım benim de bebeğimin eşi önde inşallah dediğin gibi olur. kasık ağrım da var içim rahatladı biraz. geçen gittim doktora bebeğin kafası eşin orada duruyor şuan yukarı çıkıp çıkmadığını göremedim dedi. bakalım hayırlısı geçiştirdi gibi geldi bana

İNŞ CANIM HEP BERABER BİRBİRİMİZE DESTEK OLCAZ ÖZELLİKLE ÇİLEKCİM SENİN ANLATTIKLIRINI İÇİMDE HİSSETTİM VE YUTKUNAMADIM AMA İNANIYORUM ÇOK GÜZEL HABERLERLE GELİCEN SENDE BİZE

teşekkür ederim canım ..hissediyoruz birbirimizi..aynı duygularla endişelerle bu yolculuğu yapıyoruz..ve hepimiz sağlıcakla bu yolculuğun sonunda bebişlerimize kavuşacağız :)

Ay hadı insallah. ben de bugun farklı bı doktora gitti o da bekleyelim onumuzdekı haftalarda yerine yerleşir dedi. insallah oyle olur. bı de su kanamalı alan bıtse

inşallah canım bak senin bebişin de burdaki diğer bebişler gibi inatçı ve annelerini çok seviyor. hayırlısıyla bebişlerimize kavuşacağız inşallah gönüllerinizi ferah tutun annişler..

ya bende bu sabah gene kustum bazı sabahlar oluor nıyeyse
bende oluyo cnm hala sabah kustum hatta
aynen bende kustum bu sabah artık gecmesı lazım ama 5 aydayız

ya zeytın yıyorum tuzlu dıye o dah fena yaptı

ya zeytın yıyorum tuzlu dıye o dah fena yaptı [/QUOTE]

CANIM AZCIK TUZLU AYÇEKİRDEĞİ YE BAK NASI GEÇİRİYO

gününüz aydın olsun annişler umarım herkes iyidir çilek ve yeşilerik sizlere bakmak için girdim bu sabah neler neler atlatıyoruz birlikte tutunacakmı kalbi attımı oynadı mı büyüyomu...eminim 4-5 ay sonra burda hepimiz sağlıklı bebeklerimizle birlikte olacağız Allahın izniyle,bu seferde gazı çıktımı sütü emdi mi doyuyomu diye konuşacağız inşallah sizleri seviyorum dualarım hepiniz için bebişlerimiz için

evet üşüttüğüm günlerde ve stresli olduğum zamanlarda oluyor daha
belkide üşüyüorum bilmiorumkiiii :26:

ayyy gelsin ogünlerrrrrrr suan zaman gecmek blmıorrrr

seninde gününaydın olsun canım..:) dimi gece uyuyamadığımızı bebişlerin huylarını yediklerini içtiklerini yazıcaz.. :) hepimiz çok iyi olucaz..bebişlerimize kavuşucaz :)

Günaydın kızlaar..Çilek senin için girdim ve tek tek okudum randevun ertelenmiş sanırım merak etme canım bebeğinde hiçbirşey yok bizde oğluşumla dua ettik size,yeşilerik sanada aynı şekilde Oğluşumda tekmeledi durdu sanırım canı çilek ve erik istedi..Neyse olsun arkadaşları için hem ağzımızın suyu aktı hemde dua ettik

ya bende bu sabah gene kustum bazı sabahlar oluor nıyeyse

aynen bende kustum bu sabah artık gecmesı lazım ama 5 aydayız

ya zeytın yıyorum tuzlu dıye o dah fena yaptı

bende bulantım oldukça tuzlu yiyodum ama artık bu aylardan sonra çok tuzlu yememeliymişiz leblebi nohut yiyorum

nefes alamama bende de oluyor. bir de akşam yattığımda sanki biri beni sıkıştırıyormuş gibi olur gerinme ihtiyacı hissediyorum evin içinde dolanıyorum. eşimi falan ittiriveriyorum adamcık ne olduğunu şaşırıyor. bugünler de iş yerinden o da sıkıntılı gece yatakta resmen savaş yapıyoruz bi o beni ittiriyo bi ben onu koca yatağa sığamamaya başladık bebişe üzülüyorum çocuum arada kalıyo garibim

hicte koca görünmüyo canimm

sen bi de gerçeğini gör ben burdayım diyo karşıdan

canım gönlünüzü ferah tutun Allah'ın izniyle sorunsuz dünyaya geleceklerdir. ben de en ufacık şeyi internetten araştırıp kendimi sıkıntıya sokuyorum, sonra stresten hem kendim hem de bebişim mahvoluyoruz. ayrıca maalesef ki internette çok fazla yanlış bilgi var. lütfen bunlara takıp da üzme kendini.. dualarım bütün hamişler ve bebişler için

evet göbiş fotoları bekliyoruz yok mu arttıran

ayrıca nazar değmesin sana kem gözlerden uzak

Ben de astım hastasıyım canım, zararlı olduğu için ilaçlarımı havamı da kullanamadım. öksüre öksüre gidiyor. Ama yine de haftada 2 kere kullan ilacını dedi doktorum. Endişelenme Allah bi kolaylık ağlıyor. Sen yine de mutlaka göğüs doktoruna git

:)))))) ay sorma benimde canım istiyor yeşilinden :))) biz iyiyiz kızımla :)) yarında inşallah güzel haberler getiririm sizinde içiniz rahatlar. :)
kan testini yaptırıcam ve sonuç iyi çıkıcak kızlar :) bayağı maliyetliymiş ama yapıcak bişi yok kızım için kendim için :) bekleme sürecimiz biraz stresli geçecek...15-20 günü buluyor..ozaman burda beraber gülerek paylaşımlar yaparak geçiririz :) geçiririz dimi :)

Tabikide canımm 15-20 gün nedirki hiiç anlamazsın bile çabucak geçiririz biz o günleri

bende bulantım oldukça tuzlu yiyodum ama artık bu aylardan sonra çok tuzlu yememeliymişiz leblebi nohut yiyorum

bende deniyim bakayıımmm

çilek suratt tabiki urda hep beraber gecırız gunlerı ben ınanıorummmm hıc bıseycıgı yok yavrumun annesı sen uzulmeeee o cok ıyı oglusum la dualar ettık sıze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…