2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Allahım bir zayıf hamiş daha Allah nazarlardan sakısın maşşallahhh ben de birazdan koyucam fotoğrafları yükleyebilirsem tombiş göbüşümü görün :)

canım öncelikle geçmiş olsun ama hiç kafana takma..bende geçen randevumda bebeğimin kalbinde küçük bi parlaklık olduğunu tespit etti doktorumuz neye uğradığımızı şaşırdık eşimle beraber ama doktorumuz sağolsun bize hiç telaşlanmayın çünkü 2'li testimiz çok iyi çıkmıştı bide 3'lüye bakınca o da ii çıkarsa tek başına hiç bi anlam ifade etmez çünkü diğer herşeyi çok normal dedi...parmak arası açıklıklarına falan iyice detaylı baktı burun kemiğine baktı tekrar...çok normal beyin gelişimide normal o yüzden muhtemelen bikaç aya geçecektir dedi...bende çok telaşlandım sürekli araştırdım 3lü sonucum gelene kadar çok tedirgindim ama 3lü sonucumunda 2li gibi gayet iyi olduğunu söylemek için doktorum aradığında tekrar sordum iyice anlamını yitirdi mi diye korkacak bişey yoktu zaten muhtemelende ilerleyen zamanlarda kaybolacak dedi...seninkide aynen öyledir sen içini ferah tut çilekcan kokulacak bişeyi yoktur kendini boşuna üzüpte bebişinide üzme lütfen...

Slm kızlar çok üzgünüm ben:-( idrarda yanma ve kaşıntı şikayetiyle doktora gittim.Dr önce karından muayene etti sonra alttan da bakayım istersen dedi.Dr bayan oldugu için kabul ettim. Çamaşırımı çıkarırken kahverengi-sarı bi akıntımın oldgunu gördüm. Bunu dr söyledim o da hamilesin böyle şeyler olabilir dedi. Fitil ve temizleme jeli verdi. Idrar tahlili istedi. Simdi baska dr gidiyorum. Tahliller de daha çıkmadı.Dua edin ilk kez başıma geldi çok korkuyorum

Allahım bir zayıf hamiş daha Allah nazarlardan sakısın maşşallahhh ben de birazdan koyucam fotoğrafları yükleyebilirsem tombiş göbüşümü görün :)

rapunzel'cim zayıflar gebelik boyunca daha çok kilo alıyormuş ben de ondan korkuyorum. Benim arkadaşım 50 kiloyla hamile kaldı 75 kiloyla doğuma gitti. Ben de 49 la hamile kaldım şuan 54 üm ve doktor çok kilo almışsın diye kızdı. Belim filan kapkalın hiç alışık olmadığığım bi durum hergün aynaya bakıyorum ilk kez görüyo gibi

Ben cikiyorum desteginiz icin hepinize ayri ayri tesekkur ediyorum.., cok opuyorum sizi..doktora gidicez...anlatirim herseyi donuste..grsrz..

canım üzme kendini de bebeğini de inşallah çok güzel olacak her şey gönlünü ferah tut.dualarımız sizinle canım.

yok be sen de çok kilolu değilsin. Ay aklıma bir kadın bir erkekteki diyalog geldi. Zeynep hamile kalınca gidip bi sürü hamile kıyafeti alıyor içlerinde 34 beden de var. Ozan sen şuan bile 38 giyiyorsun niye aldın bunu diyor. Zeynepte doğumdan sonra 34 bedene düşecem o zaman giycem diyo ne gülmüştüm ona.

Hamilelikte idrar yolları iltihapları o kadar normal ki.Hemen kurtulursun inşallah

Kızlar birkaç gündğr mide yanması şikayetim var malum... Bugün ise midem feci acıyor. Acı mı diyeyim, ağrı mı... Çok değişik. 3-4 saniyede bir bir şeyler saplanır gibi acıyor. Sabahtan beri hiç geçmedi. Var mı bir tavsiyeniz?

canım korkma en başta olabilecek şeyler. ben de aşırı kasık ağrısıyla gitmiştim 1 ay önce doktor idrarda da yanma vardı. idrar kesemiz küçülüyo rahim bebekle büyüdüğü için ve idrar tutma alışkanlığı varsa veya az su içme alışkanlığı maalesef hemen iltihaplanma olabiliyor. ama çözümü kolay.. içini ferah tut sen..

ah canım ben de tamam hep kiloluydum ama ilk defa bu kadar büyüyorum. hamile kalmadan önce zaten max. kiloma ulaşmıştım evlendim ettim bir de hongkonga gittim yiyecek olarak sadece mcdonalds tükettim ve sonuç 86 ile döndüm ve bir baktım ki hamileyim en son sabah tartıldığım da 3,5 kilo almışım ve 1 ay öncesinde hiç kilo almadım nihoha diye geziyodum bu gidişimde doktorun beslenme uzmanına yönlendirmesini rica edeceğim bakalım..

Canım endişe etme benim de kahverengimsi akıntım olmuştu ilk haftalarda acildeki doktor ne olur ne olmaz diye progestan vermişti ama diğer bir doktorda enfeksiyondan kaynaklanabileceğini söyledi.Nitekim idrarımda enfeksiyon çıktı ve doktorum tek kullanımlık toz antibiyotik verdi bol su iç dedi.onun üzerine 3 kez daha idrar tahlili yapıldı enfeksiyon yine çıkıyor ama çok az.Merak etme önemli bişey değildir canım..

geçen ki sancılarım kendiliğinden geçti arkadaşlar galiba üşütümüşüm.doktora gitmedim sancılar geçtiği için.sanırım benim gibi olan arkadaşlar çok gece üstümüzü açıyor olabiliriz ya da benim gibi kocanız çok kötü yatıyor olabilir geçmişi çok takip edemedim bu ara çok rahatsızdım ama iyiyim şimdi çok şükür...konuşarı pek takip edemedim ama kilolardan bahsedilmiş göbek resimleri koyulmuş ben sadece 1 kilo aldım 20.haftamdayım ve karnım kocaman oldu umarım böyle azar azar alırım kiloları...maksimum 8 kilo almayı hedefliyorum şu an böyle rahat konuşmak kolay eminim elimizde olmıcak kiloları almak ama niyetim bu açıkcası hamileyim diye abartmıyorum.normal besleniyorum

ben aynı sancılar için gitmiştim canım bişey yapamıyorlar dikkat etmekten başka bişey gelmez elimizden ayağımızı göğüs ve sırtımızı sıkı tutacağız gece üst açma konusunda aynıyız bacım

tatlım ben de hiç abartmıyorum hatta daha önce kilo almak isteyip de başaramayan biriyim ve çok da yemek yemeyi sevmem kuş kadar yiyorsun der herkes. Gel gör ki hamileliğin ilk 3 ayında doymam bilmiyordum yarım saatte bir acıkıyordum engel olamadım yemeye. Sonuç 19.haftamda 5 kiloyla bana döndü ve doktorumdan fırçayı yedim

vallah 89,5 kiloyum boy kurtarıyo bi de Allah'a şükür orantılı kilo alıyorum büyüdüm mü her yerden büyüyorum. 85 kiloyken bile bu sayede 42 beden giyebiliyordum.

İyi ama kocaman göbişli durmuyorsun kı bence çok da tatlı gözüküyor.

bence de tatlı ama geri kalan yerlerim heç öyle diil dağıldım bacım vallahi

canım benim mide ağrımı veya yanmamı muz ve ılık süt geçiriyor.. olmadı rennie duo şurup verdi doktorum onu içiyorum. zaten hamilelikten önce de gastrit problemim vardı aynen devam ediyor yediklerime göre

maşşallah diyelim o zaman sana.. keşkem ben de öyle kalabilseydim ipin ucunu kaçırdım sanırım

canım benim Allah tez kavuştursun inşallah. bebişi de kendini de üzme bu kadar. şıp diye geçecektir.. bebiş de yanında olacak hem. çok mu uzağa gidiyor???

inşallah ama bana hiç öyle gelmiyor. Ben eşim olmadan uyuyamıyorum bile ağlamaktan helak oldum tutamıyorum kendimi.

amaninn buda nerden çıktı şimdi Allah yardımcın olsun cnm daha önce belli değilmiydiki

Tez zamanda sağlıklı bir şekilde kavuştursun inşallah.Sen bebeğine o sana destek olacaksınız:)

Allah tez zamanda kavuştursun canım eşine.Ama inan zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksın.Çünkü Rabbim her kulunu düşünür.

canım Allah kavuştursun üzme bebişini yeterki sen eşin ve bebişin sağlıklı mutlu olun gerisi gelir zaman dediğin gelip geçiyo böyle düşün iyi tarafından bakmaya çalış

teşekkür ederim kızlar,gitmesi ihtimaldi, tecili bitmiş bilmiyorduk ondan ani gibi oldu üzülüyorum elimde değil. Yalnız kaldım resmen 1 hafta sadece yanımda kalacak sonra doğuma kadar hatta kırkı çıkana kadar yok. ben onsuz naparım bilmiyorum. Annemlerde bile kalamıyordum ben onsuz uyuyamıyorum. Çok özlüyorum işten gelene kadar bile dayanmak çok zor olacak. Gözüm bebeği bile görmüyor inan sadece eşimi düşünüyorum.

Kizlarrr hadiii birazzzciiiik daha...

okudum canım Rabbim hayırlı bir evlat versin tez zamanda...

Muz ayva yada leblebi canim mutlaka dene derimm

inşallah ama bana hiç öyle gelmiyor. Ben eşim olmadan uyuyamıyorum bile ağlamaktan helak oldum tutamıyorum kendimi..

canım biliyorum eşim iş seyahatine gitse bile bir kaç günlüğüne ki biz daha yeniyiz ben de dayanamıyorum.. ben de yaşayacağım ilerde bu durumu. tecilli şu anda.. ama sakin durup bebişi de üzmemek gerek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…