2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ucak ben okudum arkadasina bi tane ayetel kursi.Rabbim saglikli hayirli evlatlar nasip etsin Insaallah

bir tane de ben okudum
allah kimseye bebek hasreti çektirmesin inş arkdaşın tez zamanda dileğine kavuşur.

Canım 3 tane okudum.Rabbim kabul eder inşallah.Allah en kısa zamanda arkadaşına hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Tez zamanda sağlıklı bir şekilde kavuştursun inşallah.Sen bebeğine o sana destek olacaksınız:)

Allah tez zamanda kavuştursun canım eşine.Ama inan zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksın.Çünkü Rabbim her kulunu düşünür.

buraya bir daha yazmayacağımı söylemiştim ogün çok kırılmıştım üzülmüştüm belki benim yoğunluğundan farklı düşünmüştüm ama bu kadar önemli bir konuda yazmamazlık edemedim.. herkes kendine çok iyi baksın...

Çilekcimm çok geçmiş olsun söylenenler sana boş geliyor ama sen sadece bebişini düşün üzülmemeye çalış canım...

Canım niye yazmayacaktın.Niye kırıldın bizlere.
Gel her konuda yaz,sor,düşüncelerini paylaş bizimle.

Kizlarrr hadiii birazzzciiiik daha...

Canım niye yazmayacaktın.Niye kırıldın bizlere.
Gel her konuda yaz,sor,düşüncelerini paylaş bizimle.

Önemli değil ya o hafta okul çok yoğundu not çizelgeleri karneler fln bunalmıştım burdanda kimseden destek göremeyince çok üzülmüştüm ama geçti ..
teşekkürler..

canım bi tane de benden şimdi abdest alıp okuyacağım inşallah Allah kabul eder dualarımızı

canım Allah kavuştursun üzme bebişini yeterki sen eşin ve bebişin sağlıklı mutlu olun gerisi gelir zaman dediğin gelip geçiyo böyle düşün iyi tarafından bakmaya çalış

kızlar bız oglusumla oturduk mis gibi müzik dinleidk ohh keyfimiz yerinde daha ne olsun

burda göbecik fotoları görmüştüm bu da benden gelsin

19.haftamız

bundan sonra her hafta çekşcem. Daha öncede her hafta çekmek istiyordum ama o zaman iyi bi telefon ya da foto makinesi yoktu hiç çekemedim

alttakini de anneannemlerde otururken kardeşim çekmiş. Şimdiden yayılmış oturuyorum son ay ne olacak düşünemiyorum

Eklentiler

• $sese1.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
Uçak'cım bizim komşumuzun gelini de 9 yıldır bebek bekliyor geçenlerde annem benden 1 avuç pirinç istedi. Ne yapıcaksın dedim, o gelin 41 hamileden topluyormuş, topladıktan sonra okutup pilav yapıp eşiyle yiyecekmiş. 3 yıldır topluyormuş şimdiye kadar 38 olmuş. Hurafe filan belki ama Allah aratmasın, insan şaşınca yapmayacağı şey kalmıyor. Sen de söyle istersen

Dr Kağan Kocatepe den alıntı :

Rastlayınca paylaşmadan edemedim.

Son düzenleme:
bizde var bir temizlik..
sabah 7'dir ayaktayım..
9'da geldi annemle beraber temizlikçi bayan..
pek bişey yapmıyorum ben ama yinede yoruldum ayol..
Burayada bakmadan duramıyorum

darısı artık en kısa sürede başıma inşallah.. Daha hiçbişeycikler hissetmiyore

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…