2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Kesinlikle hem istedigimiz kiyafetleri giyemiyoz bi de kilo aldik saclar da boyle olunca hos durmuyo pek saclarimi kestirmeme esim izin vermiyo da blki boyarim bn de...

bende kuaföre boyatmadım canım benım dıp cok cok cıkmıstı 4-5 parmak kadar. eger evdekılerden bırıne boyatırsan dıplerıne surdutmeden daha ıyı olur. tabıkı doktoruna da sor cnm.

Evde esimden baska kimse yok😊 dipler cok koyu ama kotu durmaz mi bu sefer😮😔

Aaaa olmaz sendende bekliyoruz hem ne olacak ki

alışkın değilim ben kiloyaa kendimi bildim bileli ben 45-46 kiloydum şimdi nerdeyse 55, bebiş ise küçük 440 gr ( ortalama 470 yazıyor )
anlamadım ben kendime mi kilo alıyorum, nasıl vercem bunlarııı

previt pozitiv ilacını bende içiyorum canım doktor vitamın olarak bunu verdı. elevıt yada decavıt yerıne bunu kullanıyorum. biraz pahalı olsada. :)))

aaaay evet yaaa sorma.. Bu gördüğün ilaçların hepsi 170 tl tuttu şok oldum yav.. O ilaç Elevitin nerdeyse 3 katı..

Evde esimden baska kimse yok😊 dipler cok koyu ama kotu durmaz mi bu sefer😮😔

benım sacımda sıyah kızıl sarı kahve her renk vardı anlayacagın :))) bende 6 ay dayandım. bu hafta ve önumuzdekı hafta iki tane yakın nişan var, artık eşim annem bile saçların cok kötü görünüyor dedi. çikolata kahve ile boyadım kapandı diğer renkler. kendı saçımla cok yakın oldu cnm. eskısınden daha ıyı :)) senın saçın ne renk bılmıyorum tabıkı. eğer dayanabılıyorsanda yine dayan. doktorunada danış :))

Ama sende çok zayıfımışsın bence kilo yakışmıştır canım..doğumdan sonra spora başla verirsin hiç bi şeycik olmaz bebişinde maşallah iyi fazla takma kafaya veririz bi şekilde..

aaaay evet yaaa sorma.. Bu gördüğün ilaçların hepsi 170 tl tuttu şok oldum yav.. O ilaç Elevitin nerdeyse 3 katı..

aynen cok pahalı neysekı ıcınde 100 tane var en azında 4 ay yeter magnezyumada 20 lıra vermıstım ettı sana 85 :) dıger kan ılacınıda sskdan almıstım onu hatırlamıyorum.

Ama sende çok zayıfımışsın bence kilo yakışmıştır canım..doğumdan sonra spora başla verirsin hiç bi şeycik olmaz bebişinde maşallah iyi fazla takma kafaya veririz bi şekilde..

işallah canım, kilo vermem lağzımmm kalamam böleee

bi arkadaşım var 7.ayının içinde hamile ve 1 ayda tam 4 defa işlem yaptırdı boya yaptırdı.. Ben şok olmuştum bişey olmaz bişey olmaz diyo bide öyle rahat ki anlatamam..
şahsen benimde ihtiyacım var çok fena ama yaptırmıyorum sabrediyorum köftem için.. Ben yaptırmamaktan,riske girmemekten yanayım.. Ancak bitkisel olursa yaptır diyo bazı doktorlar ama dedim ya,risk bana göre.. Allah nasip ederse şurda 4.5 ay kaldı sabrederim

Son düzenleme:
kızlar ya bu bebek şampuanı kremi losyonu falan en iyi marka hangisi. hangi markanın almak lazım

[COLOR="#FF0000"]zayıf değilim aslında canım..fotoğrafta öyle çıkmışım 77 kg yim[/COLOR]

birden büyüyecektir annesi birde ben 5 kg aldm

benimki göbek+bebek karışımı canım

Kilonu söylemeseydin 57-59 arası derdim olsun göbiş büyük olsun bebiş rahat rahat oynayıp dursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…