2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
aneeeeeyyyyy el kadar baksana hele bi..
maşallah

not : fit hamilesin maşallah, kaçmadı gözümden

eh iste simdilik öyleyim ama bi kac ay sonrasini düsünemiyorum ins. böyle devam ederde 65 de kalirim..gerci kiloyu pek kafaya taktigim yok önemli olan bebisimin sagligi zemanla veririz

canım ya günlük diildi ki bi hafta önce sütçüden aldığı açık süttü ( o açık sütü o gün kaynatmak gerekio yoksa bozulur diye biliyorum ben. kaynatmadan koymuş eski bi günlük süt şişesine. geçen gün de sofrada ekmek kızartmış ilk dilimi yedim hiç bakmadan sonra bi baktım ki yeşil yeşil küf var ekmeklerde onları yediriyo bana...

Canım evham yapma süt kaynatıldığında kesilmemiş. Bir de bir haftalık diyorsun da ben de aoç günlük süt alıyorum son kullanma tarihi 5-6 gün sonra oluyor. Uzun ömürlülerin süresini düşün kaç aylık.. Sütçüden alınan sütün en iyi göstergesi kaynatmak. Kaynağında da kesilmemiş seninki... Ağrın büyük ihtimalle gazdan olabilir. Süt içtiğimde ben de duramıyorum ağrıdan. Allah'a emanet hiç bişey olmaz kuzuna inşallah telaş etme annesi

yok artık yaaa daha neler sen ciddi misin

canım orda ben de yazdım OFM'de Derya hanıma gidiyorum ben. İlk başta 1 kere vitale gittim bayan doktora. daha sonra acil kanamam olduğunda halam vasıtasıyla OFM'ye gittim. orda da kaldım. sinan bey vital'deydi dimi??

evet vitale de. benım de kanamalarım oldu yazmıstım belkı okumussundur yatıyorum şimdilik beklemedeyım bakalım.

yok artık yaaa daha neler sen ciddi misin

ciddiyim ya ben böyle şey görmedim israf olmasın demek başka bu başka manyaklık resmen.. benim eve de gelir mesela benim ekmek kutusunda küflenmiş varsa alır ben de zannediodum ki aticak meğer alıp yardımcısı kadına veriomuş kadın da bozmamak için bişey söylemiomuş ama çıkar çıkmaz çöpe atıyomuş. delimidir nedir bu halde kafayı yedirtti bana..

sağol canım ya ama telaş yapmamak elimde diil psikolojikmidir bilmiorum ama afedersin sabah tuvalete çıktığım halde bağırsaklarım bozulmuş şimdi gel de kafaya takma (

ohaaaa gerçekten şok oldummmmm o zaman çok daha fazla dikkatli olman lazım,aman haaa gözünü 4 aç.. yav kocan ne diyo bu duruma?

ohaaaa gerçekten şok oldummmmm o zaman çok daha fazla dikkatli olman lazım,aman haaa gözünü 4 aç.. yav kocan ne diyo bu duruma?

ne dicek leylaa kocam sen atsaydın ne bakıosun ona diyo. şimdi düşünüyorum acaba başka bozuk tarihi geçmiş neleri yedirmiştir bize diye sinirden gülüyorum burda ...

ne dicek leylaa kocam sen atsaydın ne bakıosun ona diyo. şimdi düşünüyorum acaba başka bozuk tarihi geçmiş neleri yedirmiştir bize diye sinirden gülüyorum burda ...

oooyyy canımcım tekrarlıyorum, çok dikkatli ol..
hatta bundan önceyi unut,artık olan oldu maalesef ama bundan sonra çok dikkat et..

evet vitale de. benım de kanamalarım oldu yazmıstım belkı okumussundur yatıyorum şimdilik beklemedeyım bakalım.

hatırlıyorum canım başka bir doktora gitmeyi düşündün mü.. ben vitale hakkında pek iyi şeyler duymadım da. medikal park'ta bir tane riskli gebelik uzmanı var. Murat inal'dı yanlış hatırlamıyorsam. benim bir arkadaşıma kimse doğum yapamazsın derken o doktor sayesinde sağlıklı bir oğluşu var.

saol canimm ne güzel iste hamile oldugun belli benimkide büyüsün kocaman olsun

yok yaa herkes laf atıyo saklicam diye uğraşıyorum. bi de hantal görünüyorum göbek möbek falan heryerlere dağılmış durumdayım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…