2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Çok sağol canım içimi rahatlattın.

hatırlıyorum canım başka bir doktora gitmeyi düşündün mü.. ben vitale hakkında pek iyi şeyler duymadım da. medikal park'ta bir tane riskli gebelik uzmanı var. Murat inal'dı yanlış hatırlamıyorsam. benim bir arkadaşıma kimse doğum yapamazsın derken o doktor sayesinde sağlıklı bir oğluşu var.

yok yaa herkes laf atıyo saklicam diye uğraşıyorum. bi de hantal görünüyorum göbek möbek falan heryerlere dağılmış durumdayım..

Eminim çok tatlı görünüyorsundur :KK16: bence hiç saklamaya çalışma :21:

mutlaka duymuşsundur canım.. bir söylentidir gidiyor, içinde DOMUZ JELATİNİ var diye..
ilk başta söylenti diye düşündüm tabi ama baktım her yerde konuşuluyor..
eşim aradı sonunda üretici firmayı sordu..
yalanlamadılar, evet var dediler..
sağlık açısından bi sorun yok elbette ama haram sonuçta..
içime sinmedi ve o yüzden değiştirdim..
anladım canım...bende decavit kullanıyordum sadece 15 gün kullandım dr kullanmana gerek yok dedi...benim dr göre hiç bişeye gerek yok..ben değiştirsem mi bu dr acaba ?folikasite kullanmadım hiç. omega3 falanda..demir hapınıda kendim istedim.
bu arada benide listeye ekler misin...kimyasal gebeliği saymazsak ilk bebişim...yaş 29...cinsiyeti kesin değil..dr pipisi görünmüyo kendinizi kıza hazırlayın dedi...Batman dayım:KK34::KK34:

Eki Görüntüle 951715 Eki Görüntüle 951714

süpriiiiiiiiiiiz teyzoslarrr :KK1: masallah azicik göbek yapmisimm :emir_bebek: :KK52: :KK52: :nazar:
çok gzl maşallah..incecik bi hamilesin..
ayy canım vallahi 90 kilo oldum bildiğin duba gibiyim boyum 1.73 ama dobiş gibi geziyorum ondan sakliyorum bi evde rahatça geziyorum :KK52::KK52::KK52::KK52:
cnm kaç kiloyla hamile kaldın.şuan tam olarak kaç kilosun benimde boyum 1.73 ondan merak ettim:KK49::KK49:
benim bundan önce 2 kez düşüğüm oldu, boş gebelik..
o yüzden doktor önlem amaçlı verdi, 35. haftaya dek falan kullanacağım..
Allahım bebişini sagsalim kucağına almayı nasip etsin.:nazar:

Arkidişler merhabalar,

Bugün yoğunluktan dolayı fazla takip edemiyorum sizleri.
Herkes gebelik resmini çekip gönderseye ne güzel olur :)

hatırlıyorum canım başka bir doktora gitmeyi düşündün mü.. ben vitale hakkında pek iyi şeyler duymadım da. medikal park'ta bir tane riskli gebelik uzmanı var. Murat inal'dı yanlış hatırlamıyorsam. benim bir arkadaşıma kimse doğum yapamazsın derken o doktor sayesinde sağlıklı bir oğluşu var.

yok yaa herkes laf atıyo saklicam diye uğraşıyorum. bi de hantal görünüyorum göbek möbek falan heryerlere dağılmış durumdayım..

ben ona 1-2 yıl once gıtmiştim pek memnun kalmadım canım kac kez gıttım ilgisizdi sonrada gıtmedim bıdaha zaten sınan beyden memnunum bilgisine guvenıyorum umarım bı sorun yasamam ama bu durumumla ilgili olarak tıptan bı hocanın da fikrini almak istiyorum bakalım ne diyecek?

anladım canım...bende decavit kullanıyordum sadece 15 gün kullandım dr kullanmana gerek yok dedi...benim dr göre hiç bişeye gerek yok..ben değiştirsem mi bu dr acaba ?folikasite kullanmadım hiç. omega3 falanda..demir hapınıda kendim istedim.
bu arada benide listeye ekler misin...kimyasal gebeliği saymazsak ilk bebişim...yaş 29...cinsiyeti kesin değil..dr pipisi görünmüyo kendinizi kıza hazırlayın dedi...Batman dayım:KK34::KK34:

çok gzl maşallah..incecik bi hamilesin..

cnm kaç kiloyla hamile kaldın.şuan tam olarak kaç kilosun benimde boyum 1.73 ondan merak ettim:KK49::KK49:

Allahım bebişini sagsalim kucağına almayı nasip etsin.:nazar:

Teşekkür ederimm canımmm :KK42: bu arada mesajlara cevap verirken bi karışıklık oluyor ama anlamadım :44: nerede yanlış yapıyorum acep :KK53:

canım ben 86'yla kaldım şu anda 89'um yuvarladım 90 dedim :KK52::KK52::KK52::KK52: benim az kilo almam lazım ama son 1 ayda pırt diye aldım ve kendimi durduramıyorm yiyorum.. :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
ben hamile oldugumu öğrendiğimde 6 haftalık olmuştu bebişim 72.6 kiloydum.şimdi 77 kiloyum:KK17::KK17: benim bel fıtıgım oldugu için çok zorlanıyorum...Saglık sorunum olmasa kilomu hiç problem etmezdim:KK53::KK53:
Teşekkür ederimm canımmm :KK42: bu arada mesajlara cevap verirken bi karışıklık oluyor ama anlamadım :44: nerede yanlış yapıyorum acep :KK53:
bendede oluyor canım..başkasının yazısını alıp farklı cvp yazıyorum..:KK53::KK53::KK53:

ben hamile oldugumu öğrendiğimde 6 haftalık olmuştu bebişim 72.6 kiloydum.şimdi 77 kiloyum:KK17::KK17: benim bel fıtıgım oldugu için çok zorlanıyorum...Saglık sorunum olmasa kilomu hiç problem etmezdim:KK53::KK53:

bendede oluyor canım..başkasının yazısını alıp farklı cvp yazıyorum..:KK53::KK53::KK53:

Hımm çözersen banada söyle kafam karıştı kime yazdığım belli değil gibi :26: :KK52:

X