2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Öyle tabi, benim ablamında rahmi küçüktü, ama Allah ona da sağlıklı ikiz kız çocukları nasip etti maşallah. Seninki de hayırlısıyla sağlıkla doğacak inşallah. Hepimizin ki de inşallah. Bugün ben de öyleyim dr ağrı olursa mutlaka hemen git dedi sabahtan beri acaba bu ağrı mı gitsem mi yoksa psikolojik mi deyip duruyorum kendime...
Son iki kontrolümde de rahim ağzına bakıldı, normal açılma yok şükür. Benim de plasenta öndeymiş, dr bakalım 24. Haftaya kadar yerine geçebilir dedi, aman endişeli beklemek de zor ... Rabbim hayırlısıyla kavuştursun bebeklerimize sağlıkla...

çok güzel ve kullanışlı gibi gözüküyor..köften güzel güzel büyüsün onların içinde..renkleride böyle düşünüyorsun dimi..ileri doğruda çok rahat olur ..çok güzelmiş..

ana renk böyle evet,birebir..
bitek üst yüzeyleri açık uçuk mavi düşünüyorum..
bakalım kısmet olur inş..
sağolasın canım..

Güzelmiiiş, alırsanız sağlıkla güle güle kullanın bebişinizle inşallah.

Kanama ve kasilmayi yapan plesantanin mi onde olmasi yani...bak.bunun kasilma yaptigini bilmiyordum rahim agzinin acilmaya baslayinca kasilma olur saniyordum....benim.bariz gaz ya resmem karnimin ici otuyorr yaaa azicik ciksa rahatliyorum...aksam seni duyunca cok uzuldum heralde farkini anlayamadim...ama bu kasilmayi nasil anlasilacagi konusinda.drma sormam gerek.hic bir fikrim yok

Allah yardımcın olsun canım. Sağlıkla kucaklayalım bebeklerimizi inşallah..

Slm kızlar lütfen cevap verin benim lekelenme şeklinde kanama oldu bu hafta ikinci kez sizdede oluyormu ne olur cevap verin

İnanıyorum canım, aynı empatiyi ben de geliştiriyorum doğrusu...
Hep herşey iyi olsun inşallah bundan sonra. Hep güzel haberler gelsin inşallah
Ben de hepinizi çok sevdim, insanın kendini anlayan birileriyle dertleşebilmesi de çok güzel.

Slm kızlar lütfen cevap verin benim lekelenme şeklinde kanama oldu bu hafta ikinci kez sizdede oluyormu ne olur cevap verin

canım geçmiş olsun ama inş böyle lekelenme gibi kalsın..
bi bilgim yok şu an bu konuda, önceden kötü tecrübelerim var ama bu kez Allah'ıma bin şükür hiç öyle bi durumum olmadı.. ama olan arkadaşta çoktu,biri cvp verir görünce

Inşallah ya bişe olmaz çok çok az zaten kanama inşallah normaldir

Kasılmayı bilemiyorum ama kanama yaparmış plasentanın önde olması. Ben de sordum hemşiremize ne tarz bir ağrı olursa gitmeliyim diye, o da genelde tekrarlar ve benzer yerlerde olur dedi. Ama ben iyice paranoyaklaştım sanırım her ağrıda gitsem mi diye düşünüyorum hep. Bir yandan da hapşuruk, öksürük vs de kasıklarıma ağrı yapıyor, hepsi iyice karıştı. Sıpa kızım da bu aralar hareketlendi maşallah ne bileyim hayırlısıyla sağlık diliyorum işte başından beri.

Doktorumu aradım dışardaymış 2:30 da gelicek dedi sekreteri

cep telefonu yok sanırım...?
o zaman mecbur bekleyeceksin canım..en azından az kalmış..duruma göre gel yada kontrol et bak der..bakalım..uzan dinlen sende bol bol,arada da kontrol et..

Doktorumu aradım dışardaymış 2:30 da gelicek dedi sekreteri

canım sakin sakin bekle, bir terslik yoktur eminim,belki çok yormuşsundur kendini, ayaklarının altına yastık alıp uzan doktoruna ulaşana kadar... benim 10.haftada olmuştu dediğin gibi, doktorum ayaklarını uzat dinlen demişti,bir daha da tekrarlanmadı...

Evet ligament ağrıları bu haftalarda oluyormuş.Ben ilk defa dün hissettim bebişimi damar atması gibiydi pıt pıt.Evet bebek canım bu seyirmeler.
Lay lay looom.Bebegimi ben de hissediyorum
Canım geçende tvde bir ilahiyatçı dedi ki; sürekli aynı şeyi söylemek niyet etmektir ve öyle dua etmek demektir dedi.Yani kendimizi böyle olacağına inandırırsak, Allah bize hayırlı dogumlar verecektir. Ben de normal dogum istiyorum Allah nasip ederse.
gözünaydın canım...hepimiz hep güzle haberlerle geliriz inşallah :)

kızlar gözünüzaydın.. güzel haberleriniz için
Teşekkür ederim kızlar. Hep güzel haberler ile gelelim inşallah

cep telefonu yok sanırım...?
o zaman mecbur bekleyeceksin canım..en azından az kalmış..duruma göre gel yada kontrol et bak der..bakalım..uzan dinlen sende bol bol,arada da kontrol et..

Malesef cep telefon numarası yok sabırsızlanıyorum içim çok rahat aslında ama yinede tedirginim

Bende de daha önce olmuştu doktor yerleşme kanaması dedi detaylı ultrasonda sıkıntı çıkmadı şimdide çıkmaz Allah'ın izniyle ama yinede tedirginim

Malesef cep telefon numarası yok sabırsızlanıyorum içim çok rahat aslında ama yinede tedirginim

Canım bu haftalarda nokta şeklinde pembe yada kırmızı lekelenmeler olabiliyormuş.Ağrın yoksa kramplar vs şeklinde ayaklarını uzat dinlen canım.Doktorunla görüştüğünde için daha da rahatlayacak emin ol için rahat olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…