2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Bana destek olan cevap yazan dua eden tüm arkadaşlara teşekkürler. Bu durum gercekten cok zor kurtulma sansımız var mıdır acaba? Yani plesantası önde olup kanamaları olan vee sonra düzelen var mıdır? (

canım allahın izniyle hiç bir şey olmaz inşallah rabbim bağışlasın esirgesin meleğini..

inş canım sağolasın amin

hayırlı uğurlu olsun canım kızınız allah sağlıcakla kucazğınıza almayı nasip etsin inşallah..

Çok güzelmiş canım,şimdiki bebekler çok şanslı.İnşallah sağlıklı günlerde kullanır bebeğin

isim Olarak Hanzade istiyorum :)

isim Olarak Hanzade istiyorum :)

ismiyle yaşasın canım..

Canim allahhin takdiri ben 85 dogumluyum...annem bende oyle 2 ay hastanede yatmis zamaninda dogmusumm simdi sartlar daha iyi...yeter ki allah yasayacak.omur versinnn hersey bahane

annemde bana hamileyken 9 ay yatmış..düşük tehlikesi varmış...teyzemler hep gelmiş ablama bakmış yemek çamaşır falan uğraşmışlar sağolsunlar..

Kızlar selam, uzun süredir forumunuzu takip ediyordum aranıza katılmak istedim artık :) Benim de kızım olacak inşallah 19.haftadayım

ben yine yok muyum listede

Kızlar aranızda Medicalpark'a giden var mı?Ben Göztepe Medicelpark'a gidiyorum.Jale hn hastası olan var mı?Ya da bilgisi olan??

Bende Medical Park Göztepeye gidiyorum, ama benim doktorum Mehtap Yazıcıoğlu, en başından beri ona gittiğim için Jale Hanım hakkında bilgim yok orada Mine Hanım da var o da çok iyi bir doktor

Kızlar pazartesi tetanos aşımı olacağım allah kısmet ederse ama okuduğum bazı yorumlar beni korkuttu ateşlenme kolda şişme falan görülebiliyormuş. Aile hekimini aradım sordum sadece birkaç gün kolunuz ağrır o kadar dedi. Umarım o kadarla kalır.
biz bu aşıyı yaptırmak zorunda mıyız yaaa!!!!

Allahım ya kaşınmaktan deli olcam. nasıl kaşınıyo öyle tatlı tatlı karnım. Of kesin yırtılacak ya

Hiç bi krem yağ etki etmiyo geçmiyo bu kaşıntı

Bende Pazartesi yaptırmıycam aşıyı ama bazıarkadaşlarımıza bir şey olmadı korkma herkese ağrı ateş olacak diye bişe yok rahat ol korkma

Allahım ya kaşınmaktan deli olcam. nasıl kaşınıyo öyle tatlı tatlı karnım. Of kesin yırtılacak ya

Hiç bi krem yağ etki etmiyo geçmiyo bu kaşıntı

canım cildin kuruysa da kaşıntı olabilir.. Birde bol bol su iç.. Benim cildimde kurudur normalde ama ben sürekli yağlanıyorum losyonlanıyorum sonumuz hayrola..

Kızlar salıdan beri giremediğim için sayfalar uçmuş :) alıntı yapıp gideyim dedim ama imkansız ,
sanırım bir kaç arkadaşımız rahatsız onlara rabbim şifa versin en kısa zamanda,
beşik araba bakıp alanlar var çok kıskandım ben daha çıkıp bakamadım bişey çalışıyorum ve çok yorgun hissediyorum kendimi eşim de sadece pazar günü evde tek de gitmeye gözüm kesmiyor maalesef. Ama Puffpufun gittiği yere gideceğim inşallah ,

gebe eğitimine gittim eğlenceli ve eğiticiydi ama 3 bayan eşiyle gelmişti açıkçası ben rahatsız oldum bundan, Ebe anlatıyor ben renkten renge giriyorum sordu üreme organlarımız neler, nasıl adet oluyoruz vs diye erkekler olmasa ohooo çok keyifli olurdu. Neyse yine de baya anlattı beslenme oturma egzersizlerle ilgili. Resmen yemek yeme aç kal dedi yaw kadın. Herşey yasak. Hayal kırıklığı resmen ya düşünsenize istediğim herşey yasak yiyemediklerim serbest öfffffffffffff. Neyse bir hafta yediklerimizi yazacakmışız ayyy bide vicdan azabı duyuyorum yiyince öğreniyorum ya detaylarını yazacağım kızlar notlarım evde. özledim sizi çoooook öptümmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…