2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
doktorum beni 3 subatta cağırdı detaylı ultrason için. sanırım o zaman 19+3 olucam. bilmiyorum gidicez bakalım neler olacak.

doktorun dediyse bilemem ama ben doktorumu neredeyse kendim yönlendiriyorum! çok sinir bozucu. insani olarak memnunum fakat profesyonellik sıfır ve doktor da bulamıyorum. bakalım.
sen de doktorunu bir uyar istersen

anladım canım.30 ocak benim 21.haftama denk geliyor.o zaman hiç ertelemeyeyim.

doktorun dediyse bilemem ama ben doktorumu neredeyse kendim yönlendiriyorum! çok sinir bozucu. insani olarak memnunum fakat profesyonellik sıfır ve doktor da bulamıyorum. bakalım.

haftaya randevum var tekrar bı sorarım ama 19+3 yanı 20. haftadan gun almıs olmuyormuyum? eger oyleyse ultrason ıcın uygun tarıh.

bı de çatlak kremı olarak ne kullanıyorsunuz arkadaslar?ben henuz baslamadım ne alacağım konusunda kararsızım adını en cok duyduğum mustela. sizler ne yaptınız bu konuda?

canım detaylı ultrason 18. hafta ile 22. hafta arasında yapılıyor. erkeni 18 haftadan önce geci de 22. haftadan sonrası 20. hafta da ideali. ben de doktora gittiğimde 19+3 olacağım doktorum yeterli dedi..

canım detaylı ultrason 18. hafta ile 22. hafta arasında yapılıyor. erkeni 18 haftadan önce geci de 22. haftadan sonrası 20. hafta da ideali. ben de doktora gittiğimde 19+3 olacağım doktorum yeterli dedi..

ben yanlış biliyorum o zaman canım. iyi ki bilgilendirdin

Benim randevum 22+2 ye denk geliyor aslında benim doktorumun önerdiği tarihler arasında son gün 22+1 di ama gideceğim doktorda yer olmadığı için bi gün sonrasına kaldı öncesinde de izne çıkacakmış...

ben de okudum bir tane Allah kabul etsin

kızlar detaylıya girdik bir de 3 boyulu renkli 4 boyutlu felan filan varmış bunlara ne zaman gireceğiz. pazartesi doktora gtmyı düşünüyorum o zaman 20 haftalık olacağım

ben yanlış biliyorum o zaman canım. iyi ki bilgilendirdin

bebişlerde sorun çıkmasın da ne zaman yapılırsa yapılsın vallahi 22 haftadan sonra yapılmama nedeni de bebek büyüyüp ultrasonu kapladığı için görüntüleri istedikleri gibi alamıyorlarmuş. 18 haftadan öncede küçük olduğu için almıyolarmış. hayırlısıyla gelsin de bebişler bunlar birer formalite

Afp hormonuna bakıyorlar tatlım o olabilir belki.üçlü taramanın ikiliden farkı bu hormona bakılması.

Ben iki haftadır sadece kakao yağı sürüyorum.Hamilelikten önce cildim çok kuruydu şimdi ise yağlandım.Gün içinde tatlı tatlı bazen kaşınıyor ama henüz yırtılma olmadı.

bende çok kaşınıyorum. gün içinde de kıyafetin üstünden kaşıyorum. sabah akşam nemlendirmeye çalışıyorum. ama akşam sürdüğüm sabaha kalmıyor, sabah sürdüğümde akşam kupkuru oluyor. sürdüklerimin faydası olur mu acaba, çatlamaması için...:44:

kızlar markafonide benetton var çok güzel şeyler var ve çok uygun acilen bakın derim

Canım hormonlardan dolayı bazı şeylere aşırı tepki verebiliyoruz.. Ama eşlerimizde bizim hassas bir süreçten geçtiğimizi anlaması gerekiyor.. Birde eşini insan çok sevince en ufak lafı bile çok üzüyor.. Barışmanza sevindim canım.. Geçenlerde bende saçma sapan bir şey için saatlerce ağladım.. Sonra kendime kendimde şaşırdım.. Eşimde şaşırıyor bazen.. Gönlümü aldı da barıştık.. Sadece bebişini düşün canım her şey geçer..

kızlar ben bugün rüyamda doğum yapıyodum sabah uyandım ki hala sanki sancı çekiyodum sanırım doğum korkum şimdiden başladı

hhaahayy.. Çok alemsin canım.. Düşünsene biz gün gün sayıyoruz 9 ayı bitircez diye.. Bide 9 yıl olsa

19+3 haftalık hamileyim.Bir oğlum olacak tahimini doğum tarihi 16 haziran.ilk gebeliğim.çok heyecanlıyım :)
Herkese hayırlı doğumlar.

Aramıza hoşgeldin canım.. Seninle aynıyız. Allah nasip ederse bnmde beklenen doğum 17 haziran görünüyor..

canım bende hareketlerini net hissedemeyenlerdenim fakat dediğin gibi bir şeyler yiyip sırtüstü yattığımda daha rahat hissediyorum miniğimi.. Allah ım tez zamanda iyice hissettirsin gerçekten çok gğzel bir duygu..bende 1.5 kg aldım cnm normal galiba..

Kızlar merak ettiğim bişey var.Doktorum 30 ocak için ayrıntılı ultrason randevusu almamı istedi.Yani 21. haftama denk geliyor
Bu süre erken mi?Sizler ne durumdasınız kaçıncı haftada gideceksiniz?

tam zamanı canım.. banada 21. haftama randevu verdiler.. 19-22 haftalarda yapılıyormuşş..

saol canım face'ten baktım da çok şeker şeyler var.. cinsiyetimiz belli olsun yaptırasım var

ah ahh bi biz kaldık sanırım cinsiyetini öğrenemeyen Daha da dr gitmeme çook var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…