2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kizlar 2 gundur gezmekten pek ilgilenemedim.. umarim herkes iyidir.
Bu aralar ben coook halsiz hissediyorum kendimi.. nedense hic enerjim yok.. bebisiminde pek sesi solugu cikmiyor.. ikimizde miskin olduk.. 1 haftadirda bel agrimiz var.. bu gecede erkendeb yaticam galiba..
Bebislere iyi bakin.. tatlis uykular ...

Gözünaydın canım...:) Araba konusunda ben diger topicte sormuştum ama kimse cevap yazmadı anlayacağın bende senin gibi arayış içindeyim...

Ben ciciler sayfasında paylaşmıştım biz wollex 2014 model travel sistem brooklyn araba aldık"büyük ama çok beğendik biz arabamızı.amortisörlü tekerlekleri ve arka tekerlekler şişme.tekerlekler falan hemen sökülüp takılabiliyor.
Bu da arabamız:)

Anlaşılan fuara giden de yok bio oil kullanan da yok yada :83: aaaa... görünmez olmuşumda haberim yok... ben küstüm kaçıyorum... :76:

Fuara gitmedim, ama bio oil ne için ?
Eğer çatlaklık olmasın diye diyorsan ben zeytinyağı kullanıyorum. Ama öyle marketten alınma değil, özellikle bakıyorum köy zeytinyağı olsun diye özen gösteriyorum. Şükür bir yer buldum oradan alıyorum.

Nazlı senin kızın iki hafta sonra gösterir merak etme, ultrasona giderken tok git ve en sevdiğin şeyi yiyerek git...bak nasıl dönecek her yanını, kızlar ekşi, tuzlu sever.
4 lün risklimi çıkmıştı canım, niçin istedi harmony testi, hangi şehirdesin, nerede yaptırdın canım.

iyi geceler kızlar ben 2 gündür vajinama saplanan sancılarla uyanıyorum bugun burda ilçede devlet hastanesine doktora gittim gitmez olaydım hemsire beni bi alete bağladı unuttu zaten yarısı havadaydı hiç güvenilir bi sonuç vermiceği belliydi doktor ikiz normal dedi geçti ultrasonla bile bakmadı 5 gün önce detaylı cektirdim deyince neymiş yeni görmüşüm anlamıyorum niye bu kadar sancıyor magnezyum verdi magnorm mu neydi adı zaten kalsiyum la kan ilacına da başlamıştım hangisini ne zaman alcam sasırdım.bide tuvaletimi yaparken ta karnımın üstündedn yan taraflardan acıyor sürekli ama nedense doktorum ona da bişi demedi dualarınıza ihtiyacım var

Hayırlı olsun canım...:) İnternetten baktım da baya sağlam gözüküyor peki katladınız mı çok yer kaplar mı...

Çatlaklar için canım... Yurt dışında kullanan çok olduğu için bende bizden kullanan var mı acaba diye merak ettim...

çok geçmiş olsun canım neden sancırki o kadar imkan varsa başka bir doktora daha git bendede sancılar var ama ben kramp olduklarını ayırt edebiliyorum şimdilik .bende magnorm kullanıyorum.kullanmazsan çok kramp oluyor.inşallah geçer tatlım seninde.

Sürekli değildi ama bende de benzer sancılar oldu, NST ye bağladı beni de , sancı ne sancısı doğum sancısı mı yoksa başka bir sancı mı diye. Doğum sancısı olmadığı anlaşılınca idrar kültürü ve tam idrar tahlili istedi. İdrar yollarından olabilir dedi ve bol su içilecek mutlaka dedi, belki faydası olur diye yazdım. Ama bence başka bir dr a daha görün eğer bu dr içine sinmediyse başkası da baksın bence...

Ben oğlumda yurtdışından gelen "free oil " diye bir markayı kullanmıştım ama yine de karın bölgesinin altına doğru çatlakların oldu. Üstelik çok düzenli kullanmıştım. Şimdi zeytinyağını tek geçerim bu konuda :)

Ay boğazım ağrıyor, bende kronik bronşit var, sanırım o geldi yerleşti, öksürük vs de var Allah'ım sen kızımı koru ilaç almak istemiyorum ama mecburen dr a gideceğim, bu illet ilaçsız geçmez
Yine de hamilelere özel yan destekleyici ne önerirsiniz ? Dün gece ıhlamur içtim, limonlu-ballı...

Herkese sağlıklı günler dilerim...

Günaydın annisler dün disciye gittim kanal tedavisi yapti coook ama cok canim acidi haftayada dolgu yapicak bi ara adami ittirmisim acidan adam birakiyodu ne fena biseymis

Allah şifa versin canım magnorm kas ve sinir ağrılarına iyi geliyor o yüzden vermiştir doktor.

Geçmiş olsun kendine dikkat et canım.

Günaydın annisler dün disciye gittim kanal tedavisi yapti coook ama cok canim acidi haftayada dolgu yapicak bi ara adami ittirmisim acidan adam birakiyodu ne fena biseymis

Bende geçen ay dolgu yaptırdım canım.Neyse ki kanala gerek kalmadı.Ben lokal anestezi maddesini az koydurdum evet biraz ağrı oluyor ama napalım canım tedavi olmasak bebişlere zararı var.Çok geçmiş olsun canım.

benim 3 tane sinirimi aldı bukadar acıcağını tahmin etmemiştim çok sıktım kendimi hala bile ağrım var sanada geçmiş olsun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…